• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MURHAAYAInfračervená fotografie
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    to zni hezky, zkus nahodit nejakej raw z toho nekdy pls
    HERO
    HERO --- ---
    clona3,5 ,pri f8 vychazeli casy 3-5s,ale jak rikam bylo spatne pocasi,slunko zachazelo furt za mraky,
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    HERO: no tak majinkej nevim. nevim ani jesli se vyrabi. leda nejakej normal a redukce. se pak bude casem zas treba lip prodavat az ho nebudes chtit.

    jinak to je celkem luxus, clovek ma k dispozici objektivy a tak, pokud je to jeho zakladni system tak je to celkem pohodicka.

    btw a pri jaky clone to bylo?
    HERO
    HERO --- ---
    nska sem skousel oly EP-1 na infra,vychazeji luxusni casy kolem 1s pri iso 200 a to bylo celkem pod mrakem sem tam vysvitlo slunce,nemel jsem sebou stativ ,tak to bylo jen ve stadiu pokusu)))pres tyden z tim skusim neco vyfotit,nemate nekdo tip kde sehnat co nejmensi hoya R72,ten setak na olym 14-42 ma prumer filtru 40,5mm
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    zatim mi nejlip vychazi sobota 15.8, nedeli budu mit zabitou.

    no nejaky expozice se z toho vytahnout daji, i kdyz treba ten autofokus na kompaktech funguje lip. bych vlastne mohl na 450D to zkus pres ten af pri live view
    HUGGI
    HUGGI --- ---
    MURHAAYA: teoreticky bych taky zkusil..i kdyz na mym fotaku uz to pravdepodobne nepujde..ale tak at mam jistotu :)

    15-16 diky zrusenymu festu vyhovuje
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    jj
    HERO
    HERO --- ---
    jste nejspis z prahy co?)))
    CODE
    CODE --- ---
    bude mi potesenim
    a dej to klidne i do workshopu k Zabiacce ,-)
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    jasny.

    no jeste pockame kdo se vyvrbi, pac vikend mam volno nejdriv 15,16.8
    CODE
    CODE --- ---
    radeji bych vikend, prosim
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    CODE: a mas cas i nekdy krz tejden nebo jen vikendy?
    CODE
    CODE --- ---
    ja ano a filtr mam
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    hoj, sou tu nejaci zajemci o infra workshop? mam k dispozici R72 v 55mm s redukci na 49 a 58 na pujceni a vyzkouseni. chce to pocasi asi jako je dneska (ostry slunce, ale muzou byt beranky na obloze) a datum musime nejak vymyslet.
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    vychází mi to, tak jako jiným na netu že to ma s R72 efektivní iso 1 - 2, i kdyz nektery neco mozna i iso 12. chtelo by to expozimetr na infra :)
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    mozna by pomohlo sundani toho hot mirroru (za 1200 v awh) zkratily by se podstatne expozice
    HUGGI
    HUGGI --- ---
    MURHAAYA: Noise Ninja ma proti Neat Image v podstate stejnej vysledek pokud mas dobre udelanej profil..tim si mylsim nijak nepomuzes :(
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    JAMV: dik, vyzkousim
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam