• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MURHAAYAInfračervená fotografie
    FRACTAL
    FRACTAL --- ---
    olympus dela nejhorsi fotky, co jsem kdy videl - pokud se bavime o rade Camedia, ta nemela nikdy spatrit svetlo sveta.
    KAPPI
    KAPPI --- ---
    Nabízí se mi Olympus Camedia c-350 za 250,- tak přemýšlím o konverzi... Co vy na to?
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    rawy zkus, i kdyz me se v infra zatim moc neosvedcily, protoze stejne pak vsecky barvy a tohle dohanim v PSku krivkama a channel mixerem, leda pro nejaky stelovani s expozici, ale od toho bracketuju
    HERO
    HERO --- ---
    vpohode nezlobim)),
    o vikendu se zase chystam na nejake infa,ted jsem to cele fotil do jpg -omylem,,tak poresim nejake rawy a nekde je nahraju a muzete kdyz tak vyskouset nejake upravy)
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    ja jsem zkusil s tim neco udelat, snad se Hero nebude zlobit http://varial-artworks.com/odd/_bordel/ir.jpg (jen odkazem a zmensenou verzi ze slusnosti)
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    na druhou stranu trochu teplejsi odstin barev listi se mi libi, ne uplne neutralne bilej
    GHOSTSTALKER
    GHOSTSTALKER --- ---
    HERO: no on prave pada proti kopci, coz je divny :-D Kompozicne mi ten dum tlaci pohled k levemu okraji a ta silnice s draty zase proti tomu vpravo dolu a nejak se to memu oku nezda :)
    HERO
    HERO --- ---
    ok dikec))

    ten dum byl na kopci,tak mozna proto pada))

    jinak ja zatim ty ir upravy resim ,stylem pokus omyl,jeste nemam nejaky uceleny system,a taky bych strasne rad ziskal uplne beloucke listy)))snad se k tomu casem dopracuju
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    GHOSTSTALKER: dekuju ze jsi moje dosmudlany fotky nazval cisty :D kdyz vidim co leze lidem z IR converted D300vek atp tak brecim :(
    GHOSTSTALKER
    GHOSTSTALKER --- ---
    obsahove dobry, ale prijde mi to takovy "usmudlany"... jednak co se tyce sumu, a druhak se mi moc nelibi ten cerveny nadech na stromech a trave (jsem zvyklej na ty cisty od murhayi:).


    HERO: tahle mi asi prijde nejzajimavejsi, ale trochu bych to natocil, aby ta budova nepadala doleva.
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    hodne fajn, jen bych se snazil oblaka vic vytahnout do bila (u krivek stahnes modrou krivku na svetlym konci trochu)
    HERO
    HERO --- ---
    HERO
    HERO --- ---
    HERO
    HERO --- ---
    HERO
    HERO --- ---
    HERO
    HERO --- ---
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    GHOSTSTALKER: preostreny to ma kolega a artefakty jsem jen vytahl urovnema.
    KAPPI
    KAPPI --- ---
    MURHAAYA: mno :-) tak k tomuhle jsem se už i jednou skoro dostal, myslim, že to bylo dokonce s postupem, kterej jsi tu někde házel :-)
    GHOSTSTALKER
    GHOSTSTALKER --- ---
    MURHAAYA: no to je pekny, ale prijde mi to dost preostreny a v popredi jsou na zemi nejake artefakty
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    GHOSTSTALKER: ne, proto tam mam smajlik :)

    jinak tuhle MURHAAYA fotku jsem trochu ochcal a stahnul sytost zeleny a zluty a vypada to nic moc. treba http://farm3.static.flickr.com/2629/3930293567_2b76b0907c_o.jpg to je podobnej postup, listy cernobily a pak dodelana obloha (coz se mi moc nelbii),
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam