• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DAWEARTHSHIP - recyklované domy ^*^ energeticky soběstačné a ekologicky harmonické stavby
    LURA
    LURA --- ---
    SELECTOR_IX: Krásný místo...
    WOOD
    WOOD --- ---
    SELECTOR_IX: ;} to nevim jestli na to existuje nejaka jednotka ;D

    ...z geomapy zjistis aspon podlozi, pak se to deli treba na piscite, jilovite atd, pak uz konkretne treba dle obsahu humoznich prvku...dulizita je taky spodni voda, potok... aby tam sli udelat studny a zavlazovani,... no proste jestli je vhodna k hospodareni, nebo bude potrebovat nejake upravy...

    ...jinak se mi to moc libi i ta idea!
    KOKES
    KOKES --- ---
    hezky, co sousedi?
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    v čem se to měří?
    WOOD
    WOOD --- ---
    moc peknej flek, jaka je tam puda?
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    fotek mám hafo, místo je sqělý, teď jen sehnat dalších x lidí. fotky nahodim až budu u kompu... (doma)
    WOOD
    WOOD --- ---
    SELECTOR_IX: drzim palec, skvela vize! nahod foto ;}
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    tak dneska jedu nafotit ten pozemek...
    MRTS
    MRTS --- ---
    DAW: To by bylo dobré... Mohl bych se dostat ke scanneru a pak ti to nějak poslat.

    Mimochodem; minulý týden jsem byl doma, kontroloval jsem zpevnění břehů vtoku do rybníka - z několika proutků už vyrašily výhony (zbytek vyschl), ale mezerami mezi proutím stále nic neroste. (Stavěl jsem to na jaře, proutí jsem natahal z černé skládky bordelu od zahrádkářů.) Foto nemám, ale vypadá to podobně (jen ne tak megalomansky):
    zpevneni brehu
    (To je jen další inspirace...)
    DAW
    DAW --- ---
    No vrbicky jsou nic moc.. potom, co si prectes ty dve stranky, jak se to vlastne dela, tak uz vis vsecko co potrebujes ;-) a Natural building je docela dobra knizka.. je o dost vic prakticka, nez ta, co mam ja, ale zase tam toho neni tolik.. tak nejak se doplnuje s tou moji, takze veci, ktery chybi v tej moji jsou obsazene v te tvoji a naopak.. ;-) Chtelo by to pak nejak nakopirovat asi a mohli bysme oba mit obe..
    MRTS
    MRTS --- ---
    DAW: Fajn, to jsem rád, že to stihly..;) Jsou dobré? (Jak moc se mám těšit.)
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    je to vedle toho prostoru. fotky bohužel nemám...
    MAGGI_ON1
    MAGGI_ON1 --- ---
    SELECTOR_IX: to zní lákavě. V kadani jsem již byl okolí je pěkné. Zvláště pak směrem k vojenskému prostoru Doupov. Mohl by jsi upřesnit polohu těch pozemků a popřípadě to foto. Díky
    DAW
    DAW --- ---
    SELECTOR_IX: Takze cekas na dalsi lidi, jestli byste do toho sli spolecne? Kdyz pockas jeste trictvrte roku tak dej vedet.. ale spis se mi vic libi Taborsko, Benesovsko.. ;-)
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    DAW: to záleží na okolnostech. nejsem spekulant abych kupoval 21 hektarů. mě opravdu stačí dva tři.
    DAW
    DAW --- ---
    MRTS: Tak je to tady ;-)) Vrbicky a natural building..
    DAW
    DAW --- ---
    SELECTOR_IX: Me ted ne, ale chci se zeptat, jestli ty budes kupovat? Chces nejak uz zacit s tim presunem na venkov?
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    ahoj vespolek. takže chci se zeptat - zajímá někoho pozemek za 9,5 za metr? je to mezi vesnicema u Kadaně. fotky budou pokud bude zájem. je toho 21 ha.
    ANTOSSH
    ANTOSSH --- ---
    (zhruba) Loc: 50°6'25.372"N, 14°24'32.978"E
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam