• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIKROMKolobezky, odstrkovadla a jina priblizovadla nejen na mushing
    Koloběžka velmi negativním způsobem ovlivnila můj život. Pokaždé, když někam musím jít pěšky, připadám si pomalý, neohrabaný a propadám pocitům nudy a depresím.

    pro nejčastěji hledané informace mrkněte na nástěnku!, mapa koloběžkových akcí zde.
    rozbalit záhlaví
    YELENKA
    YELENKA --- ---
    CLOOTH: Jj, tyhle kesky uz mam taky odloveny.. :-D
    Diky za mapku..:-)
    CLOOTH
    CLOOTH --- ---
    YELENKA: uprime receno sem vicemene jenom navestevnikem na barrandove, takze odpovim radsi mapou :)



    (a dal po ceste...)
    YELENKA
    YELENKA --- ---
    CLOOTH: :-)))) k tomu neni co dodat.. kdyz uz i na wiki mas "svoje" patniky :-) Kudy pak pokracujes? Z Klukovic skrz Prokopak a pak pres Hlubocepy smerem ke Smichovskymu nadrazi?
    CLOOTH
    CLOOTH --- ---
    YELENKA: Klukovice! no jasny! dokonce na wiki je ta paradni zatacka, kde sem se malem prizabil - http://cs.wikipedia.org/wiki/Soubor:Klukovice_312.jpg :)
    YELENKA
    YELENKA --- ---
    CLOOTH: Ta vesnicka se jmenuje bud Hlubocepy (a kdyz uz tam budete, je tam super hospoda s terasou, kde vyborne varej - hned u vlakovyho prejezdu.. :-) - jestli myslis tu pod Barrandovem, nebo Klukovice - uz temer v Prokopaku, ale v jeho zadni casti..

    Vyborny je taky vyjet tram nahoru na Barrandov a pak je takova cesta tesne podel tramvaje - je tam sice zakaz vstupu, mozna to je asi i nebezpecny, ale je to luxus pojezd (a hlavne tam zadna cedulka s preskrtlou kolbezkou neni :-D)

    A ten Radotin zkusim, bydlim hned nad kopcem v Lochkove, ale sem jsem se jeste nedostala..poslu pak reference.. :-)
    CLOOTH
    CLOOTH --- ---
    ja sem ted objevil tohle - http://www.svetsipek.cz/kolobezky/kolobezka-city-line-plus/ - za par penez a predni kotoucovka :)

    a jeste me napadlo sem napsat par kolobezko-tras
    (bydlim na budejovicky, tak zacinam tam)

    - Budejovicka - Barrandovskej most - vyjet tramvaji nahoru na barrandov - potom sjezd dolu do prokopskyho udoli (je to pres takovou vesnicku, ktera mi ted vypadla..) - pak zpet pres barrandak podle libosti (tady je potreba mit poradne serizeny brzdy a trosku skillu, pac je tam sesup, kterej konci ostrou zatackou a zpomalovacim prahem...)

    dalsi super je podel vltavy pres Radotin po pravem brehu do Cernosic

    a jeste super sjezd je po trase 124 - Dobeška - Podolí (jenom v noci ale)
    YELENKA
    YELENKA --- ---
    Super, uz je nas 5.. :-)
    Jestli to bude na Letny, abych vyjela tak o 3 dny driv.. :-) (jedu od Slivence..), ale tesim se! :-)
    W3R
    W3R --- ---
    taky se hlasim na sraz, jen udelam lehkej letni tuning (rohy musi bejt) abych byl na pripadnym sraze za jeste vetsiho frajera! :)
    HASH
    HASH --- ---
    no vyborne :)
    YELENKA
    YELENKA --- ---
    Jeee, vratila jsem se po roce z cest a kolobezka mi zeje doma prazdnotou, prej by se rada projela, takze jestli bude sraz, tak se radi obe pridame :-)
    CLOOTH
    CLOOTH --- ---
    nejakej kolobezko-sraz? jsem pro! vikend?

    nestalo by to za nejakou anketku?
    HASH
    HASH --- ---
    patek smrdi, vikend tady nejsem a pristi tejden mimo prahu, takze to na chvilku odlozime ;)
    REFALLENONE
    REFALLENONE --- ---
    ajej, to je ale taky v Roxy Telefon Tel Aviv... to se musíme domluvit jinak:)
    HASH
    HASH --- ---
    REFALLENONE: jo, ctvrtek zni dobre
    kolem osme bych to videl
    REFALLENONE
    REFALLENONE --- ---
    tak co ten čtvrtek? (sorry, dneska jsem zaspal, tak jsem jel MHD)
    HASH
    HASH --- ---
    prida se nekdo dalsi? :)
    REFALLENONE
    REFALLENONE --- ---
    HASH: Když bude zítra nebo ve čtvrtek hezky... proč ne? (vracím se tudy stejně z práce)
    HASH
    HASH --- ---
    REFALLENONE: ja bych se docela projel...co nekdy v tejdnu na letny ? :)
    CLOOTH
    CLOOTH --- ---
    REFALLENONE: ja uz sem vyzkousel na mezi ploty, ale diky moc :]


    SMARTCHIN: ja pouzivam klasickou,starou micro, ale asi bych precijen sel do ty s tema vetsima koleckama, protoze ja na kostkach skoro nemuzu jet...
    REFALLENONE
    REFALLENONE --- ---
    REFALLENONE: Tenhle článek se ptá na stejnou otázku trochu filozofičtěji.
    http://janacerna.blog.idnes.cz/c/82029/Vlnami-po-stopach-kola-a-lidske-slepeje.html

    REFALLENONE
    REFALLENONE --- ---
    Jak je na tom vůbec dopravní vyhláška a koloběžky? Myslím tím... má se jezdit po silnici nebo chodníku nebo je to vůbec legální? Mají nějakou povinnou výbavu?:))

    CLOOTH: Moc k vidění to není. To je taky tak trochu nevýhoda. Když je hezky, tak na tom jezdím do práce, ale trvalo mi asi pře měsíc, než jsem se naučil nevnímat, jak lidi čumí. (Ale jestli bydlíš v Pze, tak někdy můžem dát pivko na Letný a můžeš si to i zkusit)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam