• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIKROMKolobezky, odstrkovadla a jina priblizovadla nejen na mushing
    YELENKA
    YELENKA --- ---
    CLOOTH: Jj, tyhle kesky uz mam taky odloveny.. :-D
    Diky za mapku..:-)
    CLOOTH
    CLOOTH --- ---
    YELENKA: uprime receno sem vicemene jenom navestevnikem na barrandove, takze odpovim radsi mapou :)



    (a dal po ceste...)
    YELENKA
    YELENKA --- ---
    CLOOTH: :-)))) k tomu neni co dodat.. kdyz uz i na wiki mas "svoje" patniky :-) Kudy pak pokracujes? Z Klukovic skrz Prokopak a pak pres Hlubocepy smerem ke Smichovskymu nadrazi?
    CLOOTH
    CLOOTH --- ---
    YELENKA: Klukovice! no jasny! dokonce na wiki je ta paradni zatacka, kde sem se malem prizabil - http://cs.wikipedia.org/wiki/Soubor:Klukovice_312.jpg :)
    YELENKA
    YELENKA --- ---
    CLOOTH: Ta vesnicka se jmenuje bud Hlubocepy (a kdyz uz tam budete, je tam super hospoda s terasou, kde vyborne varej - hned u vlakovyho prejezdu.. :-) - jestli myslis tu pod Barrandovem, nebo Klukovice - uz temer v Prokopaku, ale v jeho zadni casti..

    Vyborny je taky vyjet tram nahoru na Barrandov a pak je takova cesta tesne podel tramvaje - je tam sice zakaz vstupu, mozna to je asi i nebezpecny, ale je to luxus pojezd (a hlavne tam zadna cedulka s preskrtlou kolbezkou neni :-D)

    A ten Radotin zkusim, bydlim hned nad kopcem v Lochkove, ale sem jsem se jeste nedostala..poslu pak reference.. :-)
    CLOOTH
    CLOOTH --- ---
    ja sem ted objevil tohle - http://www.svetsipek.cz/kolobezky/kolobezka-city-line-plus/ - za par penez a predni kotoucovka :)

    a jeste me napadlo sem napsat par kolobezko-tras
    (bydlim na budejovicky, tak zacinam tam)

    - Budejovicka - Barrandovskej most - vyjet tramvaji nahoru na barrandov - potom sjezd dolu do prokopskyho udoli (je to pres takovou vesnicku, ktera mi ted vypadla..) - pak zpet pres barrandak podle libosti (tady je potreba mit poradne serizeny brzdy a trosku skillu, pac je tam sesup, kterej konci ostrou zatackou a zpomalovacim prahem...)

    dalsi super je podel vltavy pres Radotin po pravem brehu do Cernosic

    a jeste super sjezd je po trase 124 - Dobeška - Podolí (jenom v noci ale)
    YELENKA
    YELENKA --- ---
    Super, uz je nas 5.. :-)
    Jestli to bude na Letny, abych vyjela tak o 3 dny driv.. :-) (jedu od Slivence..), ale tesim se! :-)
    W3R
    W3R --- ---
    taky se hlasim na sraz, jen udelam lehkej letni tuning (rohy musi bejt) abych byl na pripadnym sraze za jeste vetsiho frajera! :)
    HASH
    HASH --- ---
    no vyborne :)
    YELENKA
    YELENKA --- ---
    Jeee, vratila jsem se po roce z cest a kolobezka mi zeje doma prazdnotou, prej by se rada projela, takze jestli bude sraz, tak se radi obe pridame :-)
    CLOOTH
    CLOOTH --- ---
    nejakej kolobezko-sraz? jsem pro! vikend?

    nestalo by to za nejakou anketku?
    HASH
    HASH --- ---
    patek smrdi, vikend tady nejsem a pristi tejden mimo prahu, takze to na chvilku odlozime ;)
    REFALLENONE
    REFALLENONE --- ---
    ajej, to je ale taky v Roxy Telefon Tel Aviv... to se musíme domluvit jinak:)
    HASH
    HASH --- ---
    REFALLENONE: jo, ctvrtek zni dobre
    kolem osme bych to videl
    REFALLENONE
    REFALLENONE --- ---
    tak co ten čtvrtek? (sorry, dneska jsem zaspal, tak jsem jel MHD)
    HASH
    HASH --- ---
    prida se nekdo dalsi? :)
    REFALLENONE
    REFALLENONE --- ---
    HASH: Když bude zítra nebo ve čtvrtek hezky... proč ne? (vracím se tudy stejně z práce)
    HASH
    HASH --- ---
    REFALLENONE: ja bych se docela projel...co nekdy v tejdnu na letny ? :)
    CLOOTH
    CLOOTH --- ---
    REFALLENONE: ja uz sem vyzkousel na mezi ploty, ale diky moc :]


    SMARTCHIN: ja pouzivam klasickou,starou micro, ale asi bych precijen sel do ty s tema vetsima koleckama, protoze ja na kostkach skoro nemuzu jet...
    REFALLENONE
    REFALLENONE --- ---
    REFALLENONE: Tenhle článek se ptá na stejnou otázku trochu filozofičtěji.
    http://janacerna.blog.idnes.cz/c/82029/Vlnami-po-stopach-kola-a-lidske-slepeje.html

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam