• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIKROMKolobezky, odstrkovadla a jina priblizovadla nejen na mushing
    SUZANKA
    SUZANKA --- ---
    jinak jsem naopak spise fanouskem miba = jela jsem na mibu i k-bike na k-bike se mi libi nizke stupatko na mibu mi prijde ze si lepe sama rozhodnu tip postoje - to mi prijde od miba vstricnejsi k zacatecnikum

    zase k-bike ma kolobku uz od6.5kg mibo myslim ne

    pokud byste nekdo vedel o jine kolobce nez kostka rebel5,4kg s podobnou vaho prosim dejte mi sem link mooc rada se podivam
    SUZANKA
    SUZANKA --- ---
    jde o to ze jsem krehke hubene devce - v realu nemam vysokou nosnost
    ted z toho odecti nejaka kg za chorobu revmatickou
    a nakonci ti vyjde dospely - s nosnosti max 6-8leteho ditete 5 kg ano(celkem pohodlne) 6 uz je moc =neco mezitim take musim zvladnout

    takze kdyz se budu snazit odpovedet spravne tak proti mibu nemam nic technicky ale zdravotne
    SUZANKA
    SUZANKA --- ---
    GALENIUS: ja proti mibu nic nemam ono mibo ma proti me svoji vahu
    GALENIUS
    GALENIUS --- ---
    MIKROM: 8-)))))
    Pěkné hodnocení. A pro zábavu, po dlouhých úvahách jsme se začali spíše klonit naopak ke Kostkám... Lepší výbava do začátku...
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    GALENIUS: kromě toho že jsou mibaři jak iphoňáci, mám mibo a všichni ostatní jsou povl co jezdí na kostkách, pff. No flame :-)
    GALENIUS
    GALENIUS --- ---
    SUZANKA: Jen se zeptám, copak máš proti Mibu?
    SUZANKA
    SUZANKA --- ---
    Z_RYBY_KOST: Tak me tak napada - kdyz ty shanis terennejsi a ja primo rebela... mohla bych sehnat kolobku tereni mibo treba koupit a pak bysme si je vymenili:-p..... protoze na mibu jezdit nemohu

    tohle neprobehne to je mi jasne...

    muzu se jeste preptat ten nizky naslap... podle toho co pises nevim presne co si domyslet... tak se bavme o konkretni veci na chodnicich ve meste - dlazdeni jak jede rebel po dlazdene ulici?? trese se hodne?
    az tak ze byse dalo rict ze je to citit v kloubech??

    ted mam kolobku co taky pruzi - bodejt by ne kdyz je normovana na dite do 45kg = v realu pohodlne 60kg
    mam dojem ze s moji vahou by rebel mohl byt o neco stabilnejsi - i v te recenzi to pisou
    Z_RYBY_KOST
    Z_RYBY_KOST --- ---
    SUZANKA: rebel je krásnej a lehkej. proto ho mám. a dobře se mi na něm jezdí, má sice takovou pružnou konstrukci a je to za jízdy dost znát, ale já si na to rychle zvykla a nijak mě to neomezuje. snad jen na dlouhých výletech to víc požírá energii, ale to záleží co jezdíš. na rebelovi se dá sjet skoro všechno.ale má fakt nízkej nášlap, to je jeho velký mínus. proto se poohlížím po nějaké hravější, terénější na výlety. ale do města mi rebel naprosto vyhovuje.
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    SUZANKA: rebel se mi opravdu strasne libi, ale co jsem cet, tak rozhodne vyzkouset, pry se na ni nejezdi extra dobre, nebo co..
    SUZANKA
    SUZANKA --- ---
    Tak ted jeste probehlo jedno nove zjisteni, firma Kostka ma model kolobezky Rebel s vahou neuveritelnych 5.6kg.
    Pokud se ale nepletu tak zkusenejsi odsud by mi Kostku nedoporucili.... cili opet poprosim o nazory na nasledujici link (zde nehledim na cenu zatim kdyztak budu dlouho dlouho setrit- vysoka ale jedina v mem vahovem limitu)

    Koloběžka Kostka Rebel > Přibližovadla.cz
    http://priblizovadla.cz/kolobezka-kostka-rebel-prvni-cast-testu/
    SUZANKA
    SUZANKA --- ---
    jj absolutne souhlasim po vcerejsich zkusenostech - konecne moznost si model od k-bike k5 nejen otestovat na vahu ale i na jizdu = rozumejme cca 200 m

    neuveritelne je, jak presne jinaci konstrukce diktuje uzivateli stani. Na K5 se da pri jizde i tak "nalehnout" ze to uz cloveku pripomina stav "polo letim'

    cim vice se v tehle oblasti snazim z orientovat - tim pevneji mi vychazi - kdyz kolobku tak profi - aspon kostru.

    = zacnu setrit i posilovat :-)))
    do podzima chci pohodlne udzvihnout 6,5kg ktere vazi prave K bike k5 (transport po schodech v metru - smichac)

    to co mam ja za kolobku pro sebe ted, vyfotim a dam sem "k verejnemu zasmati vsech" - odpoledne bude hotovo
    Momentalni kolobka ma delku stejnou jako K5 = uz jsem zvykla si hlidat kolobku te same velikosti:-)) a moc s ni neprekaze ostatnim cestujicim 11cm delka celkem

    Vsem dekuju ze nemaji problem uvazovat o kolobce i pro dite = ma situace rika: chces jezdit ale dospelackou neutahnes.

    proto se stale vyptavam na ty mensi kolobky a co si o nich myslite. Dekuju moc za rady a ochotu!
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    MORKANT: pro deti je dobry kompromis co jsem videl, koupit k5 ram a osadit ho tim co doma zbylo :) cenove privetiva a kvalitni varianta
    MORKANT
    MORKANT --- ---
    GILDARIUS: Když jsme koupili dítěti na blbnutí koloběžku s moc vysokým stupátkem, odmítlo na ní jezdit :) Bylo to tak 14 cm (přesně nevím, už jí nemáme). Maj kratší nohy, tak jim to vadí víc... na mojí City se stupátkem 9cm jezdí v pohodě. Takže podle mě jen na posilování nohou :)))
    SUZANKA
    SUZANKA --- ---
    dekuju moc - to jsou presne ty veci ktere nezkusene oko nevidi
    diteti na blbnuti asi ano - na delsi vylety uz ne - jako zenska spise pochopim takovehle prirovnani - snaz si predstavim co jeste ocekavat a co uz radej ne.
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    SUZANKA: no dle prvniho pohledu: stupatko je cca ve stejne vysi jako naboj kola. coz je pri 16" cca 20cm! (normalni je pod 10cm)
    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    GILDARIUS: jee ona je 16", tak v tom případě bude dylka asi ok, ale vysoký to bude dost tedy :( děcku na blbnutí asi joo, na delší výlety by to asi moc nebylo...
    W3R
    W3R --- ---
    SUZANKA: detail co se da sundat, ale tahle nozicka muze bejt celkem nebezpecna
    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    SUZANKA: ram jako yedoo ox, ale trosku vyšší, stupátko mi přijde krátký(nevím co mas za nozku) a to brzdový lanko pod rámem mi nepřijde moc chytře pořešený, chtělo by to protáhnout vnitřkem...
    SUZANKA
    SUZANKA --- ---
    prosim kouknete se na toto - pro deti - i dospele....

    zajima me nazor idealne zkusenejsich - jak na vas pusobi obrazek?
    koipili by ste to svemu diteti?
    celkem to vypada pomer cena vyhodne..... velka kolecka za pomerne malo penez....

    popis vam prijde dostacujici?
    SUZANKA
    SUZANKA --- ---
    Koloběžka Brother Tornado 16/16" šedá CSK25 | SPORTnaNETU
    http://www.sportnanetu.cz/kolobezka-brother-tornado-16-16-seda-csk25/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam