• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIKROMKolobezky, odstrkovadla a jina priblizovadla nejen na mushing
    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    tak jsem dneska projel nový yedoo city a šli teda pěkně do sebe, jede se na tom o dost líp - kola už mají s průmyslovými ložisky, pláště Kendo a par dalších vychytávek... jen řídítka jsou na dvě věci
    SUZANKA
    SUZANKA --- ---
    taaak tahle osoba (ja) uz da s dotazy pokoj:-) - aspon na nejakou dobu
    mam na to jak jsem chuda neuveritelne stesti - tatinek si na svuj pobyt v parizi(cca 2 roky s pauzama) koupil kolobezku - a ja o ni nevedela a protoze na ni ted uz nejezdi tak hadejte komuji dal:-)

    Jsem hrdym vypujcovatelem Mibo Master - skladaci = opravdu je na me tezka - do mesta(do prace) dal jezdim na te mrnce mrnave - kvuli vaze a skladnosti

    ale celkem me bavi ze ted po par tydnech se svou "Mrnkou", uzdvihnu ve dvou rukou tuhle velkou - treba na vylet a pak navrat sockou to by slo =jen jedno stehovani po schodech bych uz zvladla - a hlavne kdyz pojedu s kamaradem a jeho pritelkou na vylet nebudu je brzdit tolik kvuli spatnemu stroji.
    SUZANKA
    SUZANKA --- ---
    MIKROM: juuuuuuuuuuuu to je cuprr
    da se to nekde testovat - ci jen prototyp? - ja bych jen chodila nebehala bych na tom
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    GALENIUS: Budete spokojni. :)
    JARMIK
    JARMIK --- ---
    GALENIUS: Gratulace:-) Pro tu jsem si původně jel, když si jel loni koupit kolobku:-)
    Z_RYBY_KOST
    Z_RYBY_KOST --- ---
    SUZANKA: no není dlažba jako dlažba, ale neřekla bych, že to třese nějak moc. naopak mi přijde, že ta pružnost pobírá případný větší rány... a ten nízkej nášlap - Kostka uvádí 65mm světlost nášlapu, jenže 65 je nášlap jako takovej, světlost je přitom v nejnižším místě 4cm, a v reálu to bude jěště méně, protože to i při 55kg citelně prošlápnu. pro jízdu samotnou je nízkej nášlap příjemnej, tolik se nenadřeš, ale stačí nízkej obrubník, boule v cestě, atd. a už to drhne...
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    GALENIUS: mě ta tourka přijde strašně veliká, ale má spoustu spokojených uživatelů. Takže šťastné kilometry.
    GALENIUS
    GALENIUS --- ---
    Tak jsme dnes odpoledne byli v ekovelo a výsledek - stáváme se (tedy až je vystrojí a my zaplatíme) hrdými vlastníky dvou koloběžek Kostka Tour 3 8-)
    SUZANKA
    SUZANKA --- ---
    *znamych
    SUZANKA
    SUZANKA --- ---
    a celkove i pro nezkuseneho mibo na me pusobi nejvic profi ze vsech me znamich firem - pochopila bych proc vetsina mibaru bude jako iphonak
    SUZANKA
    SUZANKA --- ---
    jinak jsem naopak spise fanouskem miba = jela jsem na mibu i k-bike na k-bike se mi libi nizke stupatko na mibu mi prijde ze si lepe sama rozhodnu tip postoje - to mi prijde od miba vstricnejsi k zacatecnikum

    zase k-bike ma kolobku uz od6.5kg mibo myslim ne

    pokud byste nekdo vedel o jine kolobce nez kostka rebel5,4kg s podobnou vaho prosim dejte mi sem link mooc rada se podivam
    SUZANKA
    SUZANKA --- ---
    jde o to ze jsem krehke hubene devce - v realu nemam vysokou nosnost
    ted z toho odecti nejaka kg za chorobu revmatickou
    a nakonci ti vyjde dospely - s nosnosti max 6-8leteho ditete 5 kg ano(celkem pohodlne) 6 uz je moc =neco mezitim take musim zvladnout

    takze kdyz se budu snazit odpovedet spravne tak proti mibu nemam nic technicky ale zdravotne
    SUZANKA
    SUZANKA --- ---
    GALENIUS: ja proti mibu nic nemam ono mibo ma proti me svoji vahu
    GALENIUS
    GALENIUS --- ---
    MIKROM: 8-)))))
    Pěkné hodnocení. A pro zábavu, po dlouhých úvahách jsme se začali spíše klonit naopak ke Kostkám... Lepší výbava do začátku...
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    GALENIUS: kromě toho že jsou mibaři jak iphoňáci, mám mibo a všichni ostatní jsou povl co jezdí na kostkách, pff. No flame :-)
    GALENIUS
    GALENIUS --- ---
    SUZANKA: Jen se zeptám, copak máš proti Mibu?
    SUZANKA
    SUZANKA --- ---
    Z_RYBY_KOST: Tak me tak napada - kdyz ty shanis terennejsi a ja primo rebela... mohla bych sehnat kolobku tereni mibo treba koupit a pak bysme si je vymenili:-p..... protoze na mibu jezdit nemohu

    tohle neprobehne to je mi jasne...

    muzu se jeste preptat ten nizky naslap... podle toho co pises nevim presne co si domyslet... tak se bavme o konkretni veci na chodnicich ve meste - dlazdeni jak jede rebel po dlazdene ulici?? trese se hodne?
    az tak ze byse dalo rict ze je to citit v kloubech??

    ted mam kolobku co taky pruzi - bodejt by ne kdyz je normovana na dite do 45kg = v realu pohodlne 60kg
    mam dojem ze s moji vahou by rebel mohl byt o neco stabilnejsi - i v te recenzi to pisou
    Z_RYBY_KOST
    Z_RYBY_KOST --- ---
    SUZANKA: rebel je krásnej a lehkej. proto ho mám. a dobře se mi na něm jezdí, má sice takovou pružnou konstrukci a je to za jízdy dost znát, ale já si na to rychle zvykla a nijak mě to neomezuje. snad jen na dlouhých výletech to víc požírá energii, ale to záleží co jezdíš. na rebelovi se dá sjet skoro všechno.ale má fakt nízkej nášlap, to je jeho velký mínus. proto se poohlížím po nějaké hravější, terénější na výlety. ale do města mi rebel naprosto vyhovuje.
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    SUZANKA: rebel se mi opravdu strasne libi, ale co jsem cet, tak rozhodne vyzkouset, pry se na ni nejezdi extra dobre, nebo co..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam