• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIKROMKolobezky, odstrkovadla a jina priblizovadla nejen na mushing
    Koloběžka velmi negativním způsobem ovlivnila můj život. Pokaždé, když někam musím jít pěšky, připadám si pomalý, neohrabaný a propadám pocitům nudy a depresím.

    pro nejčastěji hledané informace mrkněte na nástěnku!, mapa koloběžkových akcí zde.
    rozbalit záhlaví
    GALENIUS
    GALENIUS --- ---
    SUZANKA: Všichni ne. Jen ten, kdo byl nově vyvolen. Viz. MIKROM.
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    MIKROM: neco malo jsem sesmolil na nastenku ;)
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    SUZANKA: vypada to, ze se nam zmenil spravce ;)
    SUZANKA
    SUZANKA --- ---
    ale na me to nejni:-))
    SUZANKA
    SUZANKA --- ---
    souhlasim tohle by v zahlavi nemelo chybet!!
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    MIKROM: asi hodit do záhlaví, ne?
    SUZANKA
    SUZANKA --- ---
    Vsem doporucuju kouknout i zkusenym = clanek je opravdu hodne zameren na realitu kolobehu = potesi uz kolobezkare znale

    a dokaze dle meho nazoru kvalitne poradit s vyberem prvni kolobky...

    MIKROM: Velmi kvalitni info
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    Než koupíte první stroj – nejrozšířenější mýty a fámy kolem koloběžek > Přibližovadla.cz
    http://priblizovadla.cz/nez-koupite-prvni-stroj-nejrozsirenejsi-myty-a-famy-kolem-kolobezek/
    SUZANKA
    SUZANKA --- ---
    CHIMERA07: pokud Jsi z phy necham te vyzkouset mibo master:-)
    SUZANKA
    SUZANKA --- ---
    KEJML: dekuji za presnou informaci!!

    to se hodi kdyby si nekdo chtel stezovat a nevpustit me....

    k5 ma na delku 110cm
    moje Bkvality kolobka ma stejne, ale uzsi riditka = tahle moje (z detske) kolobka tedy porusuje rozmery zavazadla jen v jednom rozmeru....

    pri ceste do mnisku busem mi zabrala "drzost" a neuplne informace = byla jsem si jista ze kolbka splnuje rozmery zavzadla - tak jsem ridici rekla at vytrahne metr a kolobku si premeri.... efekt nasrany ridic me nechl zaplatit akorat za zavazadlo .... cestou zpet po me nechteli ani korunku a kolobku neresili

    = je to hodne o nalade ridice = obzvlaste kdyz realita(jizdni rad) je na jejich strane
    SUZANKA
    SUZANKA --- ---
    MIKROM: no to je ono kdyz se odrazim o patnik stridani nohou je najednou luxuxs ktereho neni za potrebi = cca po 2km to stejneche vystridat = tak holt chvili jedu normalne abych si odpocinula "patnikova strana"
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    SUZANKA: má to jednu nevýhodou, jak střídáš nohy? :-P
    JEZZEK
    JEZZEK --- ---
    CHIMERA07: Odkud jsi? Mel bych K7 na pujceni v Praze. Aktualne ji ma pujcenou kamarad na Barrandove. Kdyztak se mi ozvi do posty, muzem se domluvit.
    KEJML
    KEJML --- ---
    SUZANKA: Koloběžky ve smluvních přepravních podmínkách zmíněný jsou:

    Ustanovení týkající se přepravy jízdních kol se vztahují i na jednokolová jízdní kola (monokolo) a na koloběžky bez pomocného motorku přesahující svými rozměry rámec povolené přepravy zavazadel.

    Je ale dobré vědět, že v praxi to tak horké není.
    CHIMERA07
    CHIMERA07 --- ---
    Vsak ja jsem taky rada za tenhle klub,pomohli jste mi vic než clanky na netu.
    Nejlepší je testovat testovat,zjišťovat a pak koupit. Když jsem si kupovala kayak tak jsem v HGcku testovala celou sezonu a pak koupila ten,který mi sedl a bavil nejvíc,ale mela jsem stesti protože tam mel Standoch akci a z prodejbi ceny lode mi odecetl pujcovne za celou sezonu :).

    Kdybych toho dělala s kolobkou tak by se mi to prodrazilo asi a nemůžu najít K7 k pujceni....a zname s kolobezkou nemam. Takze vaše názory jsou moc cenné ;)
    SUZANKA
    SUZANKA --- ---
    nehlede na to ze u kolobky 3*res a jednou nakupuj, se opravdu vyplati
    SUZANKA
    SUZANKA --- ---
    CHIMERA07: nemyslim ze jsi otravna a ani nemyslim ze by si ostatni neco takoveho mysleli.... podivej na ochotne sdileni mhoa osobnich nazoru..
    proto tady ten klub je taky, a ja osobne za jeho existenci blahorecim jeho tvurci (pod prezdivkou pouze)
    SUZANKA
    SUZANKA --- ---
    JEZZEK: dekuju moooc usetrilo mi to hlavolamani - nejak jsem nenatrefila primo na kostku-ci si spise nevsimla ze je tam prodavaji
    MORKANT
    MORKANT --- ---
    SUZANKA: Obrubník, patník je něco jiného :)
    V Praze u něj ovšem obvykle parkují auta, takže se moc neodrazím...

    Pravda je, že mě s 16/12 nepustili jen jednou do nočního busu, jinak v pohodě i do tramvaje. Ale využívám to minimálně.
    CHIMERA07
    CHIMERA07 --- ---
    SUZANKA: Děkuju, super. Já vím, že jsem otravná a ptám se na věci, který vy už dávno víte, ale přesně takové info jaké píšeš jsem potřebovala a pomůžou :). Díky
    JEZZEK
    JEZZEK --- ---
    SUZANKA
    SUZANKA --- ---
    snad neobtezuji v teto debate to asi zaniklo = opakovani dotazu ti co nevi nezlobte se na me :-)

    prislusenstvi ke Kostkam - klido eshop - ocenim jakykoliv odkaz

    shanime zadni blatnik na 12' kolo
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam