• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIKROMKolobezky, odstrkovadla a jina priblizovadla nejen na mushing
    MORKANT
    MORKANT --- ---
    MIKROM: zakázaný vstup do metra? víte o tom někdo něco?
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    17 dôvodov, prečo milovať kolobežku a nenávidieť bicykel | Magazín vždy.sk
    http://www.vzdy.sk/...agazin/outdoor-a-sport/17-dovodov-preco-milovat-kolobezku-a-nenavidiet-bicykel
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    SUZANKA: mám práva k zápisu do toho kalendáře, takže tam průběžně něco doplňuju. kdyby tam něco chybělo, tak dejte vědet!
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    Koloběžka Morxes - Kroměříž, prodám
    http://sport.bazos.cz/inzerat/47098666/Kolobezka.php
    SUZANKA
    SUZANKA --- ---
    MIKROM: opet skoda ze jde dat jen jeden palecek....

    tohle perfektni vecicka!! takhle si clovek mnohem snaze uvedomi co je a co nejni z kolobezkovych akci dostupne - ci dokonce dojizdne:-)
    MALKE
    MALKE --- ---
    TAPINA: není zač:) nejlepší samo je si to zkusit...
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    MALKE: Díky za vyčerpávající rozbor! Viděla bych to podobně, jako ty, dítě bude mít své vozidlo, a když začne prudit, vezmu ho k sobě (pořídit popruh na odrážedlo přes rameno, v ruce bych to asi nedala)
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    včera jsme při projížďce okolo Třebechovic potkali koloběžný pár a po krátkém pokecu se z pána vyklubal pořadatel srazu koloběžkářů na Broďáku u Červeného Kostelce :)
    MALKE
    MALKE --- ---
    MALKE: (Ještě ad 2a - to říkám při pohledu na tu fotku, je možné, že praxe praví něco jiného, jak to dítě stojí výš, ale bez vyzkoušení bych do toho rozhodně nešla.)
    JABE
    JABE --- ---
    MALKE: super to ráda slyším. Já si i laicky říkám, že kdyby se na 120mm měl každý zabít tak se to snad nevyrábí a nikdo to nepoužívá.
    MALKE
    MALKE --- ---
    JABE: Předem říkám, že nejsem žádný odborník, jen prostý občasný uživatel.

    Máme tyhle koloběžky - pro mladší dítě http://www.svetkolobezek.cz/kolobezky-skladaci/micro-mini-kolobezka/ ; pro staršího (5, přesedlal z té Micro Mini) http://www.svetkolobezek.cz/kolobezky-skladaci/micro-light-kolobezka-modra/ .

    Žijeme na kraji Prahy, kde se příliš nenamáhají s odstraňováním nerovností terénu, a jezdíme v Modřanské rokli (kde je sice povrch většinou dobrý, ale zanesený klacíky a podobnými přírodními nástrahami). Obě děti žijou. Mladší se velmi rychle naučil přes nerovnosti koloběžku přenášet, starší se občas vyseká, ale on se... ehm, hodně kochá krajinou. Má ji cca od září (čili čtvrt roku stála) a za posledních pět jízd tuším nespadl ani jednou.

    (Jak už jsem řekla, nejsem odborník - nemám představu, o kolik je 200mm lepších, jenom chci podotknout, že o vraždě dítěte nemůže být řeč.)
    JABE
    JABE --- ---
    Když tam mi napište, že jsem tu nevhodně a já se s dotazem odsunu někam mezi rodiče malých dětí či tak.
    MALKE
    MALKE --- ---
    TAPINA: Vozím dítě před sebou na Yedoo City. Poznatky:
    1) Udrží se spolehlivě (2,5 roku).
    2) I s tím stupátkem budeš mít patrně stejný problém jako já - tzn. že ti potom bude stupátko (tvoje) krátký. Tady sice dítě stojí výš, ale problém není v tom, že nemáš kam dát nohu, problém je v poloze tvé stojící nohy - musíš ji vytočit, abys ji mohla při odrážení krčit. Oproti normální poloze je to O DOST namáhavější. Když říkám o dost, myslím opravdu o hodně o dost;)
    2a) Což znamená, že bych se na milé stupátko zvysoka vy-, protože si jednak nepomůžeš, jednak tam, kde normálně máš relativně měkkou plochu dítěte, se ti tady může stát, že budeš narážet do stupátka.
    2b) Potřebuješ něco s dlouhým prknem a velkýma kolama, malou neušlapeš už vůbec.
    3) Do kopce tak jezdit prakticky nemůžu (pravda, nemám extra fyzičku).
    4) Na rovině a u nevelkých kopců jakýmkoliv směrem je to bezva (El má vlastní koloběžku, ale jak je malej, tak po pár kilometrech protestuje - seberu jeho koloběžku, má to plastové Micro, většinou ji ani nerozkládám, je lehounká, vezu ji v jedné ruce, dítěti nakážu, aby stálo opravdu vepředu, a pohoda jazz).
    JABE
    JABE --- ---
    Ahoj všem - mohla bych se tu i ptát na pidi koloběžky s gumovými kolečky?
    Jsem neznalec a mám za úkol vybrat něco k narozeninám. Bude to pro 5ti leté dítě a jen do města.

    Mám otázku: zda je nutné kvůli českým chodníkům pořizovat kolečka 200mm nebo je možné úspěšně jezdit i na těch pidi 125mm a nezabít se v první díře?

    Kamarádka mi tvrdí, že je min. 200mm nutnost a přitom ať se kouknu kam se kouknu tak všichni mají ty pidi kolečka a jezdí o 106. Ale vyzkoušet jsem těch 125mm zatím neměla kde, takže mi chybí osobní zkušenost a ráda bych se zeptala vás.....

    Předem obrovské díky!
    SUZANKA
    SUZANKA --- ---
    tak odpoved je s prihlasenim a ano odkaz je na nastence................

    Mikrom mysli na vse:-)
    SUZANKA
    SUZANKA --- ---
    Mam "blbou" otazku
    na FB je debata o kolobezkach...
    je to pristupne i bez prihlaseni?
    muzete pls odkaz....

    jdu juknout na nastenku zda o tam treba nejni:-)
    SUZANKA
    SUZANKA --- ---
    Btw Mibo maji opravdu prijemny zakaznicky servis - podporu....

    mam naprosto konkretni predstavu idealni "kolobezky vhodne pro revmatiky a do autobusu"
    a zatim firma Mibo je jedina ktera se o to aspon trosku zajima = od minul uterka maji k dispozici muj konstrukcni nakres....
    ..... cekam ze az se ozvou s vyslednym nazorem, tak mi reknou ze to fungovat nebude, asi si vymyslim moc na jednom miste a multifunkcni, ale velmi vstricne to s se mnou debatuji:-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam