• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIKROMKolobezky, odstrkovadla a jina priblizovadla nejen na mushing
    SUZANKA
    SUZANKA --- ---
    Tak doreseno za 666kc z aukra:-) Mam opet detskou kolobezku:-) s koleckama 12/12.
    SUZANKA
    SUZANKA --- ---
    OPRAVA - mibo 12/12 se jmenuje Didin
    SUZANKA
    SUZANKA --- ---
    Vsem na vedomost se dava smutna novina.
    Dnes definitivne mi umrel "soumarek" 01 (detska 12/12 - vyrobce velamos)
    :-( :-( :-( FŇUK
    Pokud nekomu doma po detech zbyla kolobezka mibo kid = 12/12 a uvazujete o odprodeji - urcite mi napiste :-)
    :-)
    :-)
    JOHNIEZ
    JOHNIEZ --- ---
    MIKROM: "Vynikající jízdní vlastnosti a stabilita i při vyšších rychlostech jsou dány krátkým rozvorem koloběžky" - jsem myslel ze je to spis obracene :-)
    SOARSS
    SOARSS --- ---
    kamaradi elastaci se po zdolani tour de france na kolobezkach rozhodli pokorit GIRO d Italia, opet na kolobezkach, opet na stejny pocet dni jako cyklisti. Jeden z jejich sponzoru je ATEX (funkci obleceni nejen na sport) a prave dorazil merch. Vytezek z prodeje jde komplet na financovani jejich "vypravy" Tak jestli chcete podporit kluky a mate o neco zajem, bud objednejte, nebo klidne dejte vedet mozny i osobni predani/vyzkouseni v Praze, Bohadlec.

    Merchandising | KickItaly
    http://www.kickitaly2017.com/merchandising/

    na FB se daj sledovat tady:
    https://www.facebook.com/KickItaly2017/

    SUZANKA
    SUZANKA --- ---
    MIKROM: Ted se mi podarilo v sobotu si na Yedoocko Alu stoupnout a kousek popojet. Bezne jsem "skalni" fanda Mibo vyrobku, ALE TOHLE YEDOOCKO opravdu zaujalo i mne:-).
    Koho bavi testovat ruzne vyrobky / firmy, urcite bych doporucila nekde vyzkousejte:-)
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    Katalog, výrobci, prodejci, půjčovny, výsledky - Nastupátku.cz
    http://www.nastupatku.cz
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    Yedoo Friday – podrobný test > priblizovadla.cz
    http://priblizovadla.cz/yedoo-friday-podrobny-test/
    SUZANKA
    SUZANKA --- ---
    Nosnosti OPRAVA nazoru:
    Jak uz jsem drive psala vse si testuji rada osobne.
    Jsem majitelkou detske velamosky - udavana nosnost do 50kg

    zkousena nosnost na rovince = az do 90kg

    Realna nosnost pri sjizdeni z obrubniku 50kg

    Pri sjezdu z obrubniku je nejvetsi napor na nosnou trubku..... Trubka pod vahou 52 kg a 6mesicu pretezovani kostry presne v nejnamahanejsim miste praskla (v ohybu trubky tesne na zacatku u stupatka)- na obou stranach...
    Uz mam svareno :-) - opraveno a nalakovano - ted mam ten ohyb v "krku kostry" jeste pevnejsi - cili ted tehle konkretni kolobezce stoupla realna nosnost minimalne na mych 52kg

    ALE REALNE ME TO POUCILO - budu dodrzovat udavane nosnosti vyrobcem, abych si neponicila svoje jezdici hracky:-))
    SUZANKA
    SUZANKA --- ---
    Skladaci kolobezka od bromptna:-))
    Swifty One – podrobná recenze (vč. fotogalerie) >priblizovadla.cz
    http://priblizovadla.cz/swifty-one-podrobna-recenze/
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    Zadní dvojbrašna na koloběžku od tvůrců Frienda > priblizovadla.cz
    http://priblizovadla.cz/zadni-dvojbrasna-na-kolobezku-od-tvurcu-frienda/
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    JARMIK: díky za tip, podívám se, ale bojím se té nosnosti, přeci jen, překročit ji o třetinu už mi přijde moc :)
    JARMIK
    JARMIK --- ---
    KID_MCHUTT: Mám třetím rokem Kickbike (byť City G4), ale zdá se mi, že to je stejný nebo podobný rám jako ta, o které uvažujete. Nemám nic, proč bych před touto kolobkou varoval.

    Jedině bych doporučil vyzkoušet si v obchodě různé modely z hlediska pozice, jaka Vám bude vyhovovat (hlavně ohledně řidítek) - to se z fotky nepozná. Původně jsem chtěl řidítka spíš vyšší a hlavně košík (protože na tom dojíždím do práce), postupem doby bych možná ocenil na nich na delší cestě více ležet. Ale třeba na té mojí se řidítka nedají moc štelovat. Kupoval jsem ji tehdy v Plzni, pán byl fantasticky ochotný. Zkoušel jsem jich tam snad deset okolo obchodu. V paměti mi zůstal pocit z Kickbike Race Max, to letí jako šipka:-) - ještě než uděláte objednávku, určitě byste měl popojet pár metrů na tom Race Maxu...
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    KLON: taky vypadá dobře, zařadím ji do výběru, ale je fakt, že zatím je favorit ten kickbike
    KLON
    KLON --- ---
    kide a co koloněžka Doxtor, má kolem 10 kg hliníku a je určená na mursing, takže přejede skoro cokoliv
    SUZANKA
    SUZANKA --- ---
    XINDLX: tahle odpoved je spis pocitova z osobnich zkusenosti - nejedna se potvrzenou informaci..

    Mam predelana riditka na te mrnave vealmosce (abych se k tomu nemusela hrbit)
    = rozriznuta trubka + vymenena zavitovka za delsi
    trubku jsme nastavili 10 cm trubkou:-) Dat 15 cm by uz bylo moc blizko k telu - i takhle mam spis jednostopy segvay na osobni pohon:-)))

    = svar 2x

    kdyz jedu z kopce a chci se na riditka povesiti a skrcit se tak trubka pravidelne pruzi - a to me vzdy upozorni abych ubrala zaber..

    kdybych naopak jeste zatez pridala - riskuji prsknuti- roztrzeni svaru

    kdyz bych to nezatezovala tak moc, zato ale pravidelne - tak ta riditka ohnu...

    ma odpoved tedy zni: Kdyby nepruzila vubec - neriskuji zniceni, nebo castecnou deformaci vubec...


    SUZANKA
    SUZANKA --- ---
    SOARSS: Vzpomenes si jak dlouho to bylo po zakoupeni?? Pokud dele nezli 2 roky ziskaji i moje sympatie:-)
    SOARSS
    SOARSS --- ---
    jj, board u Gravity kolobezek je super vec! Bezpecny, noha opravdu nesklouzne (at prsi nebo je blato) a spodni hlinikovej plech prave chrani ram proti otluceni. Vahy bych se nebala, zatim pod nama zadnej board neprasknul (sice sme asi jina vahova kategorie, ale kluci na tom dost prasej a skacou). Jinak co se tyce reklamace u Gravity, vzdy bylo vsechno bezproblemovy!! jednou sme meli vadnej ram, kterej rupnul u vidle, stacilo vyfotit, a obratem nam poslali novej.
    XINDLX
    XINDLX --- ---
    SUZANKA:
    to dřevěný stupátko je přišroubovaný k rámu a zespoda po stranách kde přečnívá je natlučenej hliníkovej plát.
    přijdou mi ty stupátka co dělá gravity dobrý , jelikož jsou delší než je obvklý a člověk když jede třeba z kopce, tak si tam dá pohodlně nohy za sebe a taky na tom drží boty za každejch podmínek

    jinak já nejsem strojař, ale (kdyžtak mě opravte) když něco neprůží, neznamená to že to nemůže prasknout
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam