• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIKROMKolobezky, odstrkovadla a jina priblizovadla nejen na mushing
    SUZANKA
    SUZANKA --- ---
    Skladaci riditka prosim kdo si vybavi nejake varianty piste mi je idealne i s odkazy
    , vymenila bych si za stavajici riditka asi...
    KAERO
    KAERO --- ---
    KYN: mam yedoo friday. je skoro o 2 kila lehci nez tu co mas, kterou jsem taky kdysi zkousel. 2 kg jsou fakt znat, nest friday do schodu je pohoda. hlinikova konstrukce ma ale zas nevyhodu ze se obrusuje spodek kdyz si nedas pozor na prekazkach. A jsem rad ze se pro ni delaji blatniky.:)
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    KYN: za me K7 je skvela takze jsem uz koupil i K5. K7 je mala mrstna chytre udelana a maximalne odolna.
    KYN
    KYN --- ---
    Uvažuju o nový koloběžce. Mám Yedoo City New, vpodstatě chci něco podobnýho, ale lepšího (lehčí, lepší kola, brzdy, zpracování). Kola 16/12 nebo 16/16. Jezdim hlavně město, kratší výlety, občas lehčí terén.

    Zatim jsem našel:

    Yedoo Friday
    K7
    Friend

    Kdybyste někdo uměl pomoct s výběrem mezi těmahe třema nebo doporučit něco podobnýho a lepšího, budu vděčný.
    XINDLX
    XINDLX --- ---
    KAERO: jedině prestige.. český fajfteny
    EZEE
    EZEE --- ---
    Napadlo me...

    Jsem z Libne a jel bych se projet smer Troja > Klecany/Kralupy, nebo treba Troja > u Podbaby > Unetice/Roztoky/Uholicky, dat pivko a zpet.
    DELKI
    DELKI --- ---
    KAERO: DC, spokojenost maximalni
    EZEE
    EZEE --- ---
    KAERO: Klasicky skate boty, drzaky jsou Supra, Vans imho. Nebo nejaky bezecky?
    KAERO
    KAERO --- ---
    jake mate boty na kolobezku? Me stare zacinaji byt prosoupane. Zkusil jsem nejake tenisky, ale vadi mi ze nektere maji prilis tvrdou podrazku a necitim jestli stojim na kraji stupatka. Navic mam pocit ze je ted moda botasek s sirokou a tlustou podrazkou, to mi prijde uplne blbe.
    VASHA
    VASHA --- ---
    *reklama
    Kolega z práce ruší obchod s koloběžkama a dává slevy na všechny koloběžky co má na skladě. Mrkněte na to. Možna to bude pro vás zajímavé. http://kolobezime.cz/info/55-vyprodej-kolobezek
    SUZANKA
    SUZANKA --- ---
    KAERO: Ze bych se prestehovala do brna??
    GONDAR
    GONDAR --- ---
    zdravim, nema tu nekdo z prahy GOCLEVER CITY RIDER 5 CARBON ? za nejakou odmenu bych ji rad na 10min vyzkousel;]
    EZEE
    EZEE --- ---
    KAERO: Jezdim City, 16/12 i v Buse a az na jednoho holeaovickyho autobusaka v 201 pohoda, ale ty jsi z Brna koukam, tak pohoda :) Osobne bych nemenil, je to mensi a na kratky vzdalenosti dostacujici.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    KAERO: bývají. Na druhou stranu - téměř všude se dostaneš metrem nebo těmi tramvajemi z centra ven - takže jediné, kde je to nepříjemné, jsou zákazy vjezdu pro kola v úplném centru.

    (a občas policajt, který prudí kvůli prázdnému chodníku, ale ano, já vím, že tam nemám co dělat)
    KAERO
    KAERO --- ---
    kolobezkare v praze lituju. hlavne ze je zajem mesta aby lidi nejezdili autem :) i kdyz ty prazske busy jsou asi natriskane?
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    dpp.cz > S jízdním kolem | Dopravní podnik hlavního města Prahy
    http://www.dpp.cz/skolem/
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    aha, tak oni ty busy přes zimu zrušili, kurde...
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    KEJML: a vybraných busů ve vybraných kopcích. MHD na to má celkem pěkný pamflet
    KEJML
    KEJML --- ---
    KAERO: V Praze se koloběžka taky bere jako kolo a s kolem se tu může jen do metra, do lanovky a do vybranejch tramvají večer a o víkendech
    KAERO
    KAERO --- ---
    MORKANT: vyhodili? he. no v brne mam rocni jizdenku, a soucasti toho je preprava kola zdarma. kolobezka je vyslovne uvedena ze se bere jako kolo. koukam praha je drsna.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam