• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORINTINEW AGE
    MONKOK
    MONKOK --- ---
    GOG23: ale to vis ze je mame a uz brzo se dostanou ke slovu i officialne. je znamo ze patenty tehle technologii kupovli naftari a tutlali je. uz tesla si s tim hral pred sto lety.
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    FORINTI: jo.. to synu mi tam asi vadilo nejvic.. omluva prijata
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    :-))
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    MORPHLER: No ale je to pravda:-) Je to každého boj....každý si tvoří vlastní dojem ze všeho co vnímá kolem sebe. Jestli ses naježil z příliš křeťanského "synu" tak to tedy "accept my humble excuse"
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    FORINTI: nemam problem s tim jak to vidis.. mam problem z hlaskami jako "Tvůj boj synu:-)".. fuj.
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    GOG23: vsak je, rikam ze se to teprve blizi nejakemu vedeckemu podani. ale uz se to pomalu zacina skladat... nemusi se trefit hned na poprve.. a kdo vi, treba nasi mysli i takove (10-13 seconds) casy staci. mysl nemusi byt zavisla na case, nebo muze mit jinak bezici cas a pod...
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    MORPHLER: Hele co ti na to mám říct? Ty chceš abych přijala tvůj názor. Můj dojme z filmu je prostě jiný a proto jsem napsala, že jsem zaregistrovala tvůj názor uložila ho do paměti a to je asi tak všechno co s tím můžu udělat. Každý má právo vidět věc po svém ne?
    GOG23
    GOG23 --- ---
    MORPHLER: ja to tak vidim taky, je az moc fanaticka a placa tam obcas pekny kraviny.
    viz to ze mame technologii zero point energy :-)) coz by bylo hezky ale pravda to neni
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    MORPHLER: a já beru tvůj názor. MORPHLER považuje chanellerku z WTB za problematickou postavu. Oki, uloženo
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    FORINTI: to je teda argument.. uz si zacinam delat obrazek jak to tu bude vypadat...
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    FORINTI: nechapu v cem vidis me zuzeni- ja si ji jeste uplne nezavrhl, to co rika v tom filmu bych asi klidne vsechno taky podepsal... jen ji proste povazuji za problematickou postavu...
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    MORPHLER: v tom případě na to nemám jiného dodatku než: Tvůj boj synu:-)
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    FORINTI: nectes co pisu. mam problem s duveryhodnosti te konkretni osoby. s chanellingem ani ne... nic moc sis minimalne o tehle zene viditelne nezjistila. (obzvlaste texty jejiho syna a manzela mohou pomoci udelat si obrazek)

    vedecky pohled se mi tam libi protoze uz se skoro priblizuje tomu jak svet vnimam a vidim ja... ale rozhodne je to posledni co si z tohole spise pavedeckeho filmu odnasim..

    GOG23
    GOG23 --- ---
    MORPHLER: no ona i ta kvanotva mysl je z vedeckeho hlediska problematicky bod.
    http://en.wikipedia.org/wiki/Stuart_Hameroff
    viz odstavec zacinajici na
    This more developed version of their ideas was also widely attacked, and notably by the physicist, Max Tegmark,
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    MORPHLER: aha a proto tvůj předchozí neomezující příspěvek o WTB? No taky v tom máš zmatek:-)
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    MORPHLER: Ale to se vracíš ke svému osobnímu problému...pokud máš problém s Chanellingem, nevěříš v něj, přijde ti to nedůvěryhodné....tak asi není o čem diskutovat. Buď to člověk a připustí a začne se nad tím zamýšlet, nebo si vyextrahuje čistě vědecké hledisko a jeho pohled je tím zúžen a tím pádem má i zcela jiný pohled na film WTB jako na celek, protože sám v sobě připouští pouze jeden "vědecký" pohled, který tam byl prezentován
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    FORINTI: podle me se tim akorat omezujes na jeden mozny vyklad a nebudes si rozumet s lidmi co to budou myslet jinak nebo treba nerozlisovat. Z meho pohledu je cokoli co ti takto zuzuje moznosti (moznost dorozumeni, obohaceni se s jinym kdo to ma jinak...) zbytecne a omezujici.
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    FORINTI: me to nepoburuje, jen zjistuju co vlastne tenhle klub ma za poslani... new age povazuji za velmi problematicky pojem a vzhledem k sobe bych ho zasadne nepouzil.
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    FORINTI: ani what the bleep neni az tak jednotne.. i kdyz film se snazi, jedinci tam vytupujici jsou rozne ukotveni. kdyz se podivas na ty lidi samostatne, zjistis ze je tam promichana spickova veda s pravdepodobnymi podvodniky. (ta zena chanellerka, ted si nevzpomenu na jmeno, je docela problematicka postava co do duveryhodnosti)

    Podle me WTB tlaci nejvice myslenku kvantove mysli (mimochodem dnes uz podporovana i fyzikou procesu v mozku).

    ty dva pojmy "Holistic Spirituality a New Though" jsou pro me naprosto prazdne (nebo spise tak rozplizle, ze nincnerikajici)
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    MORPHLER: oki když máš ten pocit. Četla jsem to u několika autorů, proto to říkám.
    Chtěli tím vyjádřit, že tvá budoucnost je něco co můžeš ovlivnit a preferují právě pro tenhle typ ovlivnitelné budoucnosti slovo DESTINY z důvodů níže uvedených. V Aj jsou pro to 2 slova, to je všechno.
    Pokud tě toto pobuřuje, holt se s tím nedá nic dělat:-)
    Mě to přijde zajímavé
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam