• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORINTINEW AGE
    LALINA
    LALINA --- ---
    FORINTI: to je vyborny...znamena to, že ses prenesla pres její vrchni vrstvy a zajimala ses o metodu a ne o ni jako o cloveka... každej "předvaděč" a propagátor musi bejt asi trochu... swowmann.. nebo nemusi, ale bejvá..
    ale ja jak jsem mrkla na ty fotky, tak mi prijde, ze je asi dost hrr. a autoritatvni... pravej hlasatel spasení se vším všudy... já mam pravu, ja vás tady zachranuju...a tak nejak...
    co, Rangdrole?
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    FORINTI: o to ani nejde,rozhodne si myslim,ze na eft je dobra a na nlp taky-na to je profi,zapojovala ale do své výuky i info o en.poli a čakrách a tam už to bylo horší,informace byli nepřesný,ne moc kvalitní a když si veymeš kolik to učí lidí.navíc mě osobně z mýho ůhlu pohledu přišla malinko manipulativní
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    LALINA: představ si, že jsi pořadatelka něčoho takového jako ESOTERIKA, jak bys to sama nazvala?
    LALINA
    LALINA --- ---
    napadlo me, jak jsem kdysi byla na ..ehm..."esoterickem festivalu"... mijuju už jen ten paradoxni název, hihi...
    a možna, že tedko je to jeste horsi... je tam vsechno tak namichany, že človek musi opravdu projevit soudnost a zdravej rozum... ale to neznamena divat se podezrívave na vsechno a nade vsim hned ohrovat nos

    i Budda rikal: zkoušejte a overujte si, co chcete...
    LALINA
    LALINA --- ---
    RANGDROL: nojo, pro kazdyho neco jinyho...

    v dnesni dobe je tolik otevrených dveri a "novinek"..že někdy človeku z toho prechazi zrak ...
    je to neco jako švédskej stůl... každej si muze vybrat podle momentalni chuti.. a kdo se obává, že by se neuhlídal a nakonec by mu bylo spatne, ten si radsi vedle v hospode dá tradicní veproknedlo, a je si jistej, že si ten žaludek nezkazí .-))
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    RANGDROL: paní mi přišla trošku free-cool-in, ale pak jsem si řekla oki, proč ne:-)
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    LALINA:
    ja jsem to delal taky,ale z osobních důvodů jsem to přestal dělat;)metoda zajimava na prvni pohled,na druhej už mín a paní s.mě nesedla
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    Poslechněte si tohle, prosím snažte se porozumět Aj, škoda že to nejde zpomalit, protože TOHLE OPRAVDU STOJÍ ZA TO:
    http://www.youtube.com/watch?v=_aRfjyoeJ9I&feature=related
    LALINA
    LALINA --- ---
    o EFT mi pěla ody jedna znama arteterapeutka... prej si ten kurz udelala... znelo to dost zaujimave
    ani nedalo praci ji vyguglit..
    http://www.eft.cz/eftosobni.htm
    LALINA
    LALINA --- ---
    FORINTI: ja spíš myslím, že reaguje na tuhle tvoji vetu:
    Takže vidíš, že fakt vůbec nic nevím:-)))))

    a žřejmě ti lehce (bez rizika banu) chce naznacit (se svoji duchovní velepřevahou mohutnou jako sam Kailas - chudak hora :-) že by ses radsi mela spřesunou ke sporáku, hehe.
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    ECLECTICA: no ale z Kailashova příspěvku to vyplývá, protože reagoval na úplně poslední větu mého předešlého postu a ta zněla: "Křesťanství není má cesta" On naopak tvrdí, že pouze v křesťanství se dají najít ty skutečné hluboké pravdy - což respektuji jako jeho cestu, ale pokud reaguje: "Starej se o vztah, děti a manželství a ne tyhle duchovní bláboly" co si z toho mám asi vyvodit:-)
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    FORINTI: za skutecnosti, ze ma clovek tendence vytvaret partnerske svazky a rodit deti, prece nestoji zadny krestansky koncept...
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    FORINTI:
    celestýnský pr. se me nelibilo-nuda,mel jsem problem se na to dodivat.
    co se týče tajemství-ze by to bylo the secret?:D,pokud ano,tak to je celkem dobré
    DRAKKA
    DRAKKA --- ---
    FORINTI: spis to zni jako klasicky genderovy stereotyp ;)
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    KAILASH: asi proto, že v tom vidíš nějaký křesťanský koncept, předpokládám.
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    KAILASH: No pokud ty se takhle sám rozhoduješ.....
    Já dělám to co cítím, že intuitivně potřebuji, těžko si asi můžu říct tak a teď se budu zabývat vztahem, dětmi a manželství když to teď momentálně vůbec není tzv. "na pořadu dne":-)
    V současnosti jsem v této oblasti moc šťastná a tak mi to i vyhovuje.
    Nevím, proč mi zrovna podbízíš děti a manželství.
    KAILASH
    KAILASH --- ---
    FORINTI: Myslim ze ta posledni veta to vystihuje ;-)
    Nebylo by pro tvuj vyvoj prinosnejsi nez se zabyvat "duchovnima kravinama" rozvijet a sebezdokonalonat se v oblasti vztahu, deti a manzelstvi?
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    RANGDROL: Viděl jsi Celestýnské proroctví a Indigo? Oboje bude uvedeno na Pražských branách. Na Indigo jsem četla hrozně negativní recenzi, že prý brak braků. Celestýnské proroctví vypadá zajímavě.
    V každém případě bych na Branách ráda zašla na to Tajemství. To jsem ještě neviděla.
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    FORINTI:
    k te zene sem chodil na kurz EFT,ale prestal jsem tam z osobních důvodů chodit.kazdopadne jsem ji vypaloval bud WTB nebo Secret;)
    DRAGEL
    DRAGEL --- ---
    FORINTI: tam šlo o to, že to není diskuse, jsou to doslovné originální anglické texty o mexickém čarodějství, takže tam mohou být některé věci nesrozumitelné. Nedalo se s ním nijak o tom diskutovat, je to jen "kopírovač" s tím, že se castaneda "nedá ředit" ... anglicky neumím, takže jsem jen zaregistroval diskusi na tohle téma, bez toho, abych si mohl něco přečíst ...

    Titul zní v češtině "Vnitřní oheň". Castaneda je docela složitý čtení, které může něco naučit, ale chce to také odstup. Knížky na sebe navazují a je dobré je číst ve sledu v jakém byli vydány (kromě první), aby člověk pochopil vývoj jeho osobnosti.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam