• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORINTINEW AGE
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    FORINTI: ja jsem si ho pustil,ale nějak mě to hodně neoslovilo
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    zajímalo by mne jestli jste si někdo pustil ten odkaz co jsem posílala amohl se k němu nějak vyjádřit.
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    KAILASH: hrozně to zjednodušuješ-znám lidi,co se věnovali podobným věcem atd.....
    je to o jednotlivcích,ne o tom,jestli je někdo budhistou,křesťanem nebo něčím jiným.jde o autenticitu,která vychází zevnitř,o opravdové hledání a práci na sobě,potom je celkem jedno,jaký nástroje si zvolíš,dokonce si troufám říct,že se volí tak něják automaticky..
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    KAILASH: zřejmě prostě chápeš NA jinak než já.
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    já tam raději nechodím,ještěbych se rozčílil:)))))
    KAILASH
    KAILASH --- ---
    FORINTI: spravneji to pochopila Lalina - az na to presunuti se ke sporaku. Jednak v tom neni otazka ze bych mel citit nejakou duchovni veleprevahu. Obcas mam i trochu soucitu abych lidi varoval pred cestami ktere jsou slepe a venovat se jim je ztrata casu.
    To krestanstvi jsem zminil jen jako autentickou metodu, stejne tak muzes byt buddhistkou nebo delat samanismus a bude to vice autenticke a prinosnejsi nez NA. Rovnez treba nejaky aktivni zajem o umeni nebo sport dava vice.....

    Neber to jako utok na neco, ale jen dlouholete zkusenosti s temi co se podobnym vecem venovali. Vetsinou pravy zajem o duchovno tam nebyl a zustali z nich povercive baby.
    Jedna znama se porad citila moc duchovni oproti manzelovi, ten se jen venoval detem. Tak dlouho se snazila byt duchovni, az po vice letech se s ni manzel rozvedl a ani deti s ni nechteli zustat - asi citili ze jejich matka nema k nikomu v rodine laskyplny vztah jen k sobe a svym iluzim.

    LALINA
    LALINA --- ---
    hosanna! :-))
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    Letos byli všichni překvapení kolik tam bylo chlapů, prý počet každým rokem vzrůstá:-))
    LALINA
    LALINA --- ---
    RANGDROL: jo, tak uz jsi mi odpovedel :-))
    LALINA
    LALINA --- ---
    FORINTI: to je velmi tezke si jen predstavit .-))
    no, esoterika uz je pomerne dobry, ja mluvila o tom festivalu... to myslim jsou dve ruzny veci, nebo ne? ja uz to dost let nesleduju...
    festival je proste předvádění, zveřejnovaní
    a esoterní...je skrytý, tajny..žejo:-)
    LALINA
    LALINA --- ---
    FORINTI: to je vyborny...znamena to, že ses prenesla pres její vrchni vrstvy a zajimala ses o metodu a ne o ni jako o cloveka... každej "předvaděč" a propagátor musi bejt asi trochu... swowmann.. nebo nemusi, ale bejvá..
    ale ja jak jsem mrkla na ty fotky, tak mi prijde, ze je asi dost hrr. a autoritatvni... pravej hlasatel spasení se vším všudy... já mam pravu, ja vás tady zachranuju...a tak nejak...
    co, Rangdrole?
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    FORINTI: o to ani nejde,rozhodne si myslim,ze na eft je dobra a na nlp taky-na to je profi,zapojovala ale do své výuky i info o en.poli a čakrách a tam už to bylo horší,informace byli nepřesný,ne moc kvalitní a když si veymeš kolik to učí lidí.navíc mě osobně z mýho ůhlu pohledu přišla malinko manipulativní
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    LALINA: představ si, že jsi pořadatelka něčoho takového jako ESOTERIKA, jak bys to sama nazvala?
    LALINA
    LALINA --- ---
    napadlo me, jak jsem kdysi byla na ..ehm..."esoterickem festivalu"... mijuju už jen ten paradoxni název, hihi...
    a možna, že tedko je to jeste horsi... je tam vsechno tak namichany, že človek musi opravdu projevit soudnost a zdravej rozum... ale to neznamena divat se podezrívave na vsechno a nade vsim hned ohrovat nos

    i Budda rikal: zkoušejte a overujte si, co chcete...
    LALINA
    LALINA --- ---
    RANGDROL: nojo, pro kazdyho neco jinyho...

    v dnesni dobe je tolik otevrených dveri a "novinek"..že někdy človeku z toho prechazi zrak ...
    je to neco jako švédskej stůl... každej si muze vybrat podle momentalni chuti.. a kdo se obává, že by se neuhlídal a nakonec by mu bylo spatne, ten si radsi vedle v hospode dá tradicní veproknedlo, a je si jistej, že si ten žaludek nezkazí .-))
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    RANGDROL: paní mi přišla trošku free-cool-in, ale pak jsem si řekla oki, proč ne:-)
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    LALINA:
    ja jsem to delal taky,ale z osobních důvodů jsem to přestal dělat;)metoda zajimava na prvni pohled,na druhej už mín a paní s.mě nesedla
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    Poslechněte si tohle, prosím snažte se porozumět Aj, škoda že to nejde zpomalit, protože TOHLE OPRAVDU STOJÍ ZA TO:
    http://www.youtube.com/watch?v=_aRfjyoeJ9I&feature=related
    LALINA
    LALINA --- ---
    o EFT mi pěla ody jedna znama arteterapeutka... prej si ten kurz udelala... znelo to dost zaujimave
    ani nedalo praci ji vyguglit..
    http://www.eft.cz/eftosobni.htm
    LALINA
    LALINA --- ---
    FORINTI: ja spíš myslím, že reaguje na tuhle tvoji vetu:
    Takže vidíš, že fakt vůbec nic nevím:-)))))

    a žřejmě ti lehce (bez rizika banu) chce naznacit (se svoji duchovní velepřevahou mohutnou jako sam Kailas - chudak hora :-) že by ses radsi mela spřesunou ke sporáku, hehe.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam