• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KEPASOHÁDACí HRA – gůgluj, mysli, hádej aneb OTEC FURA vs. COLOMBO
    NELDE
    NELDE --- ---
    Nikdo nic? Tak trocha Nápovědy

    helma
    přehradní nádrž
    šampón
    propisovačka
    Sahara -> horko
    NELDE
    NELDE --- ---
    Nebudu asi tak kreativní jako Goran, protože zadám jen slova (tak jako otec Fura).
    Hádáme slovo.

    helma
    přehradní nádrž
    šampón
    propisovačka
    Sahara
    FURRYK
    FURRYK --- ---
    to jsem lulan, jsem si ten nazev filmu prelozil sam misto abych hledal pod jakym ceskym nazvem to u nas promitaji .... prislo mi divny proc mi k tomu zadani z toho prekladu nic nepasuje :DDd
    LOBOTECH
    LOBOTECH --- ---
    Pekny, tak tohle bych asi neuhodl :o)
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    Uhodl a zadává Nelde

    Vyhodnocení
    Řetěz

    Ad obrázek:
    Sníh -> sněhové řetězy
    atomový hříbek -> řetězová reakce
    kolotoč -> řetízkový kolotoč
    hodinky -> na řetízku
    most -> řetězový most
    pila -> chainsaw
    obrázek té kapely -> Alice in chains
    Lobo -> hák na řetězu je jeho oblíbenou zbraní
    Film -> Black snake moan / V řetězech.
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    HINT - Hádané slovo má v českém jazyce 5 písmen. Začíná písmenem, které používá pouze čeština, slezština a hornolužická srbština.
    LLGHOSTLL
    LLGHOSTLL --- ---
    GREATDRAKE: Ne to je v pohode to ja rikam subjetkivne za sebe.
    LOBOTECH
    LOBOTECH --- ---
    Me ty kolaze vylozene vyhovujou z toho duvodu, ze nez mi to do sebe zacne zapadat, vygooglim neuveritelny mnozstvi informaci z kterejch si vetsinu pamatuju :) Coz mi treba ve skole vubec neslo :)
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    LLGHOSTLL: z knížky pro děti z gymnasií a technických středních škol, vydáno v sedmesátých letech.

    O kolik níž mám jít? <sarkasm off>
    LLGHOSTLL
    LLGHOSTLL --- ---
    GREATDRAKE: ne to bylo dobry ale na me asi moc high level nepodarilo se mi to vyresit.
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    LLGHOSTLL: Mám tu asi 4,5 tuny matematických hříček a hádanek, ale výsledky mého nesmělého pokusu s algebrogramem mne od toho odradily.
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    HINT: 2 texty a obrázek v dolní části zadání vedou k anglickému názvu filmu, jehož český překlad je zajímavý pro zadání.
    JAZDA
    JAZDA --- ---
    LOBOTECH: aletakvisjak
    LOBOTECH
    LOBOTECH --- ---
    JAZDA: jmeno je taky slovo ne? :)


    LLGHOSTLL:
    KEPASO: Tak neprudte :P Vsem se clovek nikdy nezavdeci, jakoby jste to nevedeli.
    LLGHOSTLL
    LLGHOSTLL --- ---
    KEPASO: ja to mam rpomysleny ale fakt nemam cas to ted delat. takze to vydrzim nez uhodnu.
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    LLGHOSTLL: jestli mas neco promyslenyho, urcite se tady da domluvit, ze bys priste zadal. jestli si chces zahrat roli hadajicicho nejake takove hadanky, bude se muset neco vymyslet. kdyby nikdo nic, treba bych zkusil, ale nahodil bych az bych neco mel.
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    LLGHOSTLL
    LLGHOSTLL --- ---
    KEPASO: právě a mě už nudí. dík za podporu.
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    LLGHOSTLL: to je pravda, rozhodne to nerikam prudivym tonem, ale kolaze jsou casto zavadejici, vyvolavaji moc asociaci a clovek se pak placa v oceanu myslenek. urcite by bylo lepsi udelat nejakou polopatictejsi hadanku s vetsi druhovou (texty, clanky, literatura, rebusy, videa na ytb atp.) rozmanitosti indicii, ktera by delala vic radosti. mohla by to byt vic detektivka. vim ze to neni jednoduchy...

    kazdopadne jsem rad, ze to tady tak rozjizditei i s tema kolazema. a myslim si, ze se to samo posune dal, protoze stereotyp zacne prirozene "nudit".
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam