• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VERONIKEFretka
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    V neděli přivezu do Prahy freťáka starého cca rok. Nynější majitel si s ním neví rady. Freťák je prý v říji a kouše (věřím, že to je puberta). Je za 200,-. Měl by ste o něj někdo předběžně zájem? Až zjistím víc info poreferuji. Kdyžtak buď tady nebo pošta.
    Já mám doma čtyři, kteří už mezi sebe jen tak někoho nepustí. Takže předpokládám, že bude muset být odděleně.
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    BLADERAIN: mozna by jim konecne nekdo ukazal co proto a Zofie by se naucila resptektovat jina zvirata..... =o)
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    Docela snadno, když jsi laik a nevyznáš se v tom:)
    BLADERAIN
    BLADERAIN --- ---
    NEVENA: páni! Jen by mě zajímalo jak se dá splést kuna s fretkou :-D Mě ty bobánci přijdou úplně jiní.

    GRACIIJKA: a teď si představ, co by smečka řekla na kunu :-)))
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    Tak kamarádka se vrátila z veteriny bez fretky... vyklubala se z ní poraněná kuna, takže putovala někam do útulku pdo divoká zvířata
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    GRACIIJKA: Kamarádka ji objevila před barákem. Dočasně se o ni můžu postarat i já, ale snad se najde majitel...
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    BLADERAIN: holky ty procházky fakt nemusí, ale kluci jsou z každé procházky nadšení...navíc hrajeme divadlo pro kolemjdoucí, protože se s Hopíkem vždycky honíme =o)
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    NEVENA: tys jí našla nebo někdo jiný? můžu poskytnout maximálně přechodný domov...moje smečka už by jí nepřijala
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    Na Dolákově v Bohnicích nalezena fretka! Nepostrádáte ji někdo, popř. nemůžete se jí ujmout?
    BLADERAIN
    BLADERAIN --- ---
    GRACIIJKA: našim holkám nic jinýho nezbývá, když připneme postroječky, vodítka, do náruče a šupky na zahrádku :-D
    Chvíli remcají, rozčíleně kvokají a pak si procházky pořádně užívají :-)
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    BLADERAIN: moc pěkný =o)
    Ty moje mrchy líný nechtějí moc chodit ven.
    BLADERAIN
    BLADERAIN --- ---
    IVA777: to holkám nesmím říct nebo by byly moc namyšlené :-p
    Nicméně děkujeme :o)
    IVA777
    IVA777 --- ---
    BLADERAIN: jsou nádherné :)
    BLADERAIN
    BLADERAIN --- ---
    A obě zvědavky... Itachi dělá ksichty :-D

    BLADERAIN
    BLADERAIN --- ---
    Kamiko se štětkou na čištění láhví namísto ocásku :-D

    BLADERAIN
    BLADERAIN --- ---
    Baf!

    BLADERAIN
    BLADERAIN --- ---
    Naše holky včera na zahradě :-)

    Manekýnka Itachi



    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    VERCA_ZABA:
    GRACIIJKA: díky dámy:-)
    CAMELLA: jéé tak to ještě prberu někdy s tebou,až se potkáme:)
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    VERCA_ZABA: v létě jim napouštím v koupelně škopek a nechávám je se cachtat.... =o) nebo je hrozně baví, když z toho můžou lovit hračky.
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    GRACIIJKA: aha aha, no, tak jim kup rovnou bazén:D když mám fretáka doma, kde máme dva velký psy, tak suverénně jde k nim do misky a tam se cachtá a má z toho děsnou radost:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam