• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VERONIKEFretka
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    ZASTERKA: na moji ne
    ZASTERKA
    ZASTERKA --- ---
    nevíte jestli účinkuje nějak na freťule šanta kočičí?
    ANGII
    ANGII --- ---
    NABÍDKA: Ještě jsou volné 3 mrňata. Kámošce se jich narodilo 6 . Nejspíš 5 holek a 1 klučík. A tři holky jsou ještě volný. Tak pokud by o ně někdo stál písněte mi do zpráv. Jo jinak míma jsou zdarma, jen naočkovat si musíte sami :) Foto jednoho z nich posílám - ale teď už jsou o něco větší. Jsou jim teď necelé 4 týdny.

    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    fretky nedelaj rozdily :)

    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    RANDOM_NIGHT: Tak to jsou supr zprávy :)
    Mně tenkrát Žofku rovnou i vykastrovali, protože prý měla cysty na děloze. Taky jsem slušně hysterčila.
    ZASTERKA
    ZASTERKA --- ---
    KVJETAAK: další fretku :)... na dítě je času dost
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    ZASTERKA: jako dite a nebo dalsi fretku? :)))
    ZASTERKA
    ZASTERKA --- ---
    a co ke freťákovi? tříletýmu, kastrovanýmu - holku nebo kluka?
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    ANGII: ahoj, zrovna jsem se dneska klepala strachy, jak to dopadne u nás, máme sice zlatou freťulku, ale dominantní k jiným, ale miminka bez potíží :) došlo jí, že jsou to mláďata a nedělo se nic a očistila je.
    Dala jsem jí nejdřív oňufat přepravku, ovšem viděla jsem i případ kdy to dobrotu nedělalo, ale většinou vše v pořádku :)
    ANGII
    ANGII --- ---
    Ahoj, chci se zeptat, zda je dobrej nápad si k mojí cca 4 letý freťulce pořídit miminko?! Mia je naprosto bezkofliktní a moc hodná. Je kastrovaná. Myslíte, že by miminko - holčičku přijmula?
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    RANDOM_NIGHT: Držím palce, aby vše bylo v pořádku
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    KVJETAAK: eh....tak to nejsem o moc chytřejší, ale díky za vysvětlení :) já u kočky zažila "jen" FIP, taky nic příjemného....
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    GRACIIJKA: autoimunitni onemocneni, vypadalo to jako lupus, ale je to neco desne vzacnyho bez jmena a vlastne nevime nikdo nic (testy ji delali v nemecku a svycarsku, tady na to ani nebylo vybaveni v CR)
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    KVJETAAK: to je teda poměrně mladá...a u kočky se prednison nasazuje při cukrovce? asi se ptám blbě, ale díky bohu, jsem to u koček nikdy nemusela řešit
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    GRACIIJKA: 6 a uz podle veterinare 2 roky presluhuje, nastesti ona o tom nevi a dari se ji dobre :)
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    KVJETAAK: mi povídej :/ kolik je čičině?
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    GRACIIJKA: koukam, ze ten prednison je vcelku oblibena kratochvile domacich mazlicku, kocka je 4 roky na 15mg denne
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    RANDOM_NIGHT: tak ať už se to jen zlepšuje!
    Já včera vzala Žofku (7 let) na vete s podezřením na inzulinom. Má ho. Takže mám doma druhou inzulinomku na prednisonu :/
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    RANDOM_NIGHT: drzime palce!
    SCALE
    SCALE --- ---
    RANDOM_NIGHT: chudinka, moc držím palce, ať vše dobře dopadne!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam