• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VERONIKEFretka
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    KVJETAAK: no pac nez jsem tam ten zachod dal, tak otevrit ten suplik bylo jen pro pevny nervy, navic ten boj s fretkou, kdyz jsem to komplet cely dezinfikoval, moc se ji to nelibilo :)
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    GRACIIJKA: Eddie je krvezizniva potvora, ktera kouse z legrace a ten bordel ani tak zlej a co se zachodu tyce, tak jich mam po byte 6 jen pro fretku a dva pro kocku, takze v tomhle ohledu jsem v pohode, jeden zachod mam nainstalovanej i v tom supliku s kosem, pro sichr
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    KVJETAAK: já teda takový trhače nemám, ale nebavilo by mě denně likvidovat ten neuvěřitelnej bordel co dokážou vyprodukovat během chvilky.....
    Jednoho ze skříně vyhodím a dva přiběhnou, nehledě na to, že dělaj bobky kde se jim zachce. Holky už jsou babičky, tak nevyžadují pouštění každý den, ale kluci mi to teda bohatě vynahrazujou i za ně :)
    Nejvíc mě nasrali, když se dostali nepozorovaně na balkon a třikrát mi přesadili bazalku....to jsem neměla daleko ke škrcení :)
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    GRACIIJKA: no jen co zabezpecim klec aby z ni nemohla zdrhnout, tak to zacnu praktikovat taky, nebavi me denne se rano brodit vlastni krvi
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    KVJETAAK: tak to se u nás už stát nemůže, fretky jsou puštěné jen pod dozorem, nicméně i tak už se jim několikrát podařilo mi přehrabat šatní skříň
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    GRACIIJKA: ja musel prestat pouzivat odpadkovej kos, mel jsem ho v supliku v lince pod drezem, ale Eddie odstranila listu pod linkou a zacala tam lezt az se dostala zezadu i do toho odpadaku a ted je to fretci pelech, ma tam igelity, papirovy kapesniky a kdyz prijdu domu tak proste otevru suplik a vyndam fretku z kose :)

    Zajimavy je, ze kdyz ji odtamtud taham, tak je to jedina chvile, kdy nema tendenci me kousat, je tak krasne rozespala pokazdy :)
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    KVJETAAK: Hopíka sem vytáhla na tý modrý utěrce z pod linky :)
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    GRACIIJKA: ja tu svoji potvoru takhle nikdy nevidim, protoze spi jen zalezla, asi to bude kockou, nevim
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    KVJETAAK: miluju jejich spací pózy!

    moje Žofka

    Hopík
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    hned po praci jedu pro pletivo, vyspravim klec aby z ni ta potvora nemohla a holka si da vikend na samotce
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    RANDOM_NIGHT: taky mám takovou zkušenost :)
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    KVJETAAK: nojono, fretky musí na šikanu kočky být dvě, taku jsem tu naší spucovala, když se zakousla do mé babušky 100leté fretčí a vřeštěla, kousala jí za krk a škrabala zadníma, to byl kočičí nářez pane
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    SHAMPOO: tak okousany ruce a nohy beru, jakmile by mne hryzla nekam kolem obliceje tak by asi zazila fretci taliban
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    normalne se stala vec, kterou mi asi neuverite:

    V patek se moje kocka jala lovit Eddie a ta z toho byla tak spatne, ze celej vikend se bala vylezt z peslisku, jen vystrcila hlavu kterou hned ustrasene zase schovala jakmile se ozval jakejkoliv zvuk. Jako fretka co se boji???

    vcera vecer uz ale vylezla a musela dohanet 2 denni deficit, takze jsme si uzili jeste vic nez obvykle, ale musel jsem kocce domluvit, ze nemuze fretuli terorizovat jkako to dela ona ji :D
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    KVJETAAK: :) i milý uměj kousat, můj přítel se včera báječně přesvědčil jak moc a uznávám že Velvetka to udělala schválně a báječně si to vypočítala :) a můj přítel je poučen a může nosit náušnici :D
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    Tady to drobet prehnala asi :D

    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    uz chci domu neco milyho hodnyho a roztomilyho

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam