• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VERONIKEFretka
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    RANDOM_NIGHT: díky moc:)
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    RANDOM_NIGHT: naprosto v pohodě:) stálo mě to 1188, ignor má pár stehů, ještě do zítra atb a za týden na vyndání stehů.. furt teda spí, ale to je možná těma práškama.. zatím ho nechci pouštět, protože se bojim, aby se těma stehama někde nezachytil
    ANGII
    ANGII --- ---
    RANDOM_NIGHT: děkujeme :)
    ANGII
    ANGII --- ---
    Naše sobotní nadílka :)

    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    Tak držím pěsti! Hlavně aby to dopadlo dobře :)
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    tak díky moc! ignor jde v pátek na operaci na spořilov a bude to za 1600 cca :)
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    GRACIIJKA: díky!:)
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    VERCA_ZABA: jo tak proč ne, když mám prachy a potřebuju řádný vyšetření, jdu taky radši k ní.... tak držím Ignorovi pěsti ať to kluk zvládne a ještě ti nějaký čas dělá radost :)
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    GRACIIJKA: právě no:/ ono zase nemůžu si absolutně stěžovat na služby, to né.. ale prostě když člověk ty prachy nemá, musí koukat po levnějších variantách
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    VERCA_ZABA: mně to nemusíš vysvětlovat...taky jsem to několikrát zažila a vypláznout v animalclinic jednorázově 3000 není fakt pro každýho...
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    GRACIIJKA: super, díky moc, zkusím.. prostě ty prachy mě ted fakt tíží:/
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    VERCA_ZABA: to samozřejmě chápu, ty zákroky jsou tam šíleně drahý. Já chodím na spořilov do www.well-vet.cz. Kubát je fajn, vždycky vše v pořádku cenově se tam dostanu na polovinu....ale netuším jestli mají inhalačku. Už je to dlouho co byli kluci na kastraci. Tak se můžeš zkusit ještě pozeptat tam.
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    GRACIIJKA: jj, chylíková a inhalační narkoza.. jsem z toho hotová.. čekala jsem, že ignor odejde asi každou chvílí, ale nějak normálně.. mám to ted posraný z prací a nemám pomalu ani sama na žrádlo.. chjo..
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    VERCA_ZABA: předpokládám, že Chylíková? Riziko samozřejmě je, ale ona tuším používá inhalační narkozu a ta je šetrnější. A pokud to krvácí a nic jinýho s tím dělat nejde... :/ Ta histologie je věc druhá.... do tý bych asi nešla.
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    GRACIIJKA: dle wiki je to nádor epitelu - prostě má nádor na kůži na zádech.. krvácející.. doktorka říkala, že jako je to laicky řečeno skoro jako bradavice, ale vlastně je to nádor a až na histologii se pozná, jestli je zhoubnej nebo ne.. jenže histolka jsou další dva tisíce navíc krom operace:/
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    VERCA_ZABA: netuším přesně co to je papilom, ale Hopík má lymfom na uzlině a vzhledem k věku právě řešíme už jen prednisonem....
    Ohledně lymfomu je doporučená chemoška, ale je to spíš oddálení problému stejně jako s tím prednisonem....výsledek je prodloužení života třeba o rok....
    Operativně to vetové nedoporučují.
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    máte někdo zkušenosti s papilomem u fretky?

    ted sme se vrátili z veteriny - papilom na zádech, za 14 dnů na operaci, riziko, že se neprobudí, riziko, že se ukáže zase.. ignorovi je 6 let..
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    Autorka romanu "Ze zivota tchore" :)
    MAYKA
    MAYKA --- ---
    prodám klec po činčile, rozměry 80x80x50 s příslušenstvím (velké pítko, prolézačky) za 700,- (Praha)


    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam