• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VERONIKEFretka
    CZTIBA
    CZTIBA --- ---
    ta je nadherna, skoda ze uz mame doma prefretkovano :)
    ANGII
    ANGII --- ---
    Ahoj, jmenuji se Lady Elizabeth, narodila jsem se 22.3.2014. Hledám nový milující domov. Moje sestřičky a bratříčci domov už mají, ale já stále ještě hledám.:( Pro víc informací pište do zpráv.



    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    kdybyste někdo chtěl, na ceně je možný se domluvit:

    Klec pro fretku - Cheb, prodám
    http://zvirata.bazos.cz/inzerat/34131464/Klec-pro-fretku.php
    NA_PYCZU
    NA_PYCZU --- ---
    Včera byl moulíček letos poprvé venku, našel opuštěnou díru a hned si jí začal tunit pro spánek, pak to ale kupodivu vzdal a zakempil na palestině=)

    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    ANGII: taky už jsem si všimla na FB krásný žížalky :)
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    VERCA_ZABA: tak to jsou supr zprávy :) Držím palce ať se brzo zahojí a může řádit dál:)
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    RANDOM_NIGHT: díky moc:)
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    RANDOM_NIGHT: naprosto v pohodě:) stálo mě to 1188, ignor má pár stehů, ještě do zítra atb a za týden na vyndání stehů.. furt teda spí, ale to je možná těma práškama.. zatím ho nechci pouštět, protože se bojim, aby se těma stehama někde nezachytil
    ANGII
    ANGII --- ---
    RANDOM_NIGHT: děkujeme :)
    ANGII
    ANGII --- ---
    Naše sobotní nadílka :)

    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    Tak držím pěsti! Hlavně aby to dopadlo dobře :)
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    tak díky moc! ignor jde v pátek na operaci na spořilov a bude to za 1600 cca :)
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    GRACIIJKA: díky!:)
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    VERCA_ZABA: jo tak proč ne, když mám prachy a potřebuju řádný vyšetření, jdu taky radši k ní.... tak držím Ignorovi pěsti ať to kluk zvládne a ještě ti nějaký čas dělá radost :)
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    GRACIIJKA: právě no:/ ono zase nemůžu si absolutně stěžovat na služby, to né.. ale prostě když člověk ty prachy nemá, musí koukat po levnějších variantách
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    VERCA_ZABA: mně to nemusíš vysvětlovat...taky jsem to několikrát zažila a vypláznout v animalclinic jednorázově 3000 není fakt pro každýho...
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    GRACIIJKA: super, díky moc, zkusím.. prostě ty prachy mě ted fakt tíží:/
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    VERCA_ZABA: to samozřejmě chápu, ty zákroky jsou tam šíleně drahý. Já chodím na spořilov do www.well-vet.cz. Kubát je fajn, vždycky vše v pořádku cenově se tam dostanu na polovinu....ale netuším jestli mají inhalačku. Už je to dlouho co byli kluci na kastraci. Tak se můžeš zkusit ještě pozeptat tam.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam