• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FENRISSUPŠ aneb Žižkárna tu na NYXu
    ADIS
    ADIS --- ---
    TEAPOD: che che, to je pekny jak posuzujes dve uplne rozdilny veci.....kdyz chces lepsi skolu tak taky musis brat ohled na to aby se penize investovaly spravne a ne do veci co nic nevydrzej a sou drahy ne? kdyz uz novou tridu tak ale uplne jinak...
    TEAPOD
    TEAPOD --- ---
    ADIS: dobře, s Prahou, zvlašť se žižkovem, na nádražích bezdomovci, je taky hezky jak to žije svým životem
    HANS_NEUMAN
    HANS_NEUMAN --- ---
    nejlepsi na ty prezentaci jsou ty kresby :)
    ADIS
    ADIS --- ---
    TEAPOD: ty jo hele ja teda nevim ale takhle predelat tridu by stalo prachy jak blazen a k nicemu by to nebylo....uz jenom to jak vsichni do vizosek delaj ty leskly podlahy ktery vlastne udelat nejdou a nebo jdou ale vydrzej asi 3dny.....police z polystyrenu, taky blbost.....chces kvetinace ale rad bys ostrihal stromy....a podobne, vsechno mi prijde dost divny....na tech tridach je prave to hezky ze si zijou svym zivotem, podle toho co ty lidi potrebujou.....
    TEAPOD
    TEAPOD --- ---
    SOPTTIIK: Ty jo, asi pojedu k moři a budu lovit ryby, studovat nebudu
    JIRIK
    JIRIK --- ---
    ZANKAZU: jsem rad ze do me lide vkladaji takövou duveru :) bohuzel co sem na ty hrozny skole travim 90 procent casu nekde v haji a kdyz kreslim, tak leda shity, jak je tu dobrym zvyekm... pak staci pul hodiny kecat o nicem a dostanu Dcko... takze asi tak :)


    MONONOKE: nojo, barmanka se vzdycky sikne :D
    SOPTTIIK
    SOPTTIIK --- ---
    TEAPOD: mas recht stejne jak na VSUP:(
    TEAPOD
    TEAPOD --- ---
    Anebo druhá možnost, že by se EU otevřelo ještě víc pro českou republiku, a všechny umělecké školy v ČR zavřeli, a hned by se jelo studovat do německa, francie a anglie
    TEAPOD
    TEAPOD --- ---
    Jedine v co doufám, že zanedlouho nastolí v ČR soukromé, placene školy, dobře placene, do kterých by šli dobri lidi pracovat, a toto svinstvo co je na škole by propustili, a aby všichni šli pracovat do supermarketů.
    TEAPOD
    TEAPOD --- ---
    Snad to tady ne to, ale city mi proudí přes krk nahoru. No.
    http://teapod.wz.cz/Tridaww.pdf
    90% rozpočtu jsem měl platit já, vedeni se dohodlo na tom že mi koupí bílou barvu na zdi, bílou barvu na okna, a taky mi půjči vybavení na broušení parket. A vypadalo to slibně, ale nakonec Francová řekla že ne, ale byla tak rada že se tam budou brousit parkety ( což neví že nakonec nebudou ) vymyslela že před každou lavici bude metr vysoky paravan, aby " třeba když mate rad koně, abyjste tam dal koně" a " že to bude velké soukromí" a že "kdysi to bylo na umprum" - Ale bude to vypadat jako přecpaná kancelář! "Ne, to bude atelier"

    Ale já mám dobrý pocit že jsem udělal všechno co jsem mohl, opravdu. Tato škola se z prdele dostat nemůže, ani nikdo jí odtud nemůže dostat. Lidi se přizpůsobili životu v přdeli, mozky už jsou naprogramovane na určitý způsob myšlení a změněn být nemůže.

    Je mi líto všech mladých lidi, kteří musí studovat umění v České republice. Amen, kluci, držte se.
    ZANKAZU
    ZANKAZU --- ---
    JIRIK: o tobe nepochybuji, ty jiste mas doma plny archivy...zato me kdyz Jitka presvedcovala at udelam vystavu v bufaci, presvedcena o tom ze mluvi s ultraproduktivnim umelcem, nebylo skoro mozny ji presvedcit o opaku..nakonec to nastesti vysumelo
    MONONOKE
    MONONOKE --- ---
    PORKY: Taky pravda..aby jsem tam to pohosteni nakonec nerozdavaly my...:)
    PORKY
    PORKY --- ---
    MONONOKE: pokud nas ovsem pozve:D
    MONONOKE
    MONONOKE --- ---
    JIRIK: No jako jestli se to uskutecny tak se fakt tesim na to jak nas pohostis vinem a chipsama :DDD
    JIRIK
    JIRIK --- ---
    ZANKAZU: stydim se, ale matka me uhranula :) (no nemyslete si ze se to nakonec uskutecni, stejne nemam co vystavovat, leda ze bysme si tam stoupli my s karlem :)
    ZANKAZU
    ZANKAZU --- ---
    JIRIK: ty kolaborante!!
    JIRIK
    JIRIK --- ---
    TEAPOD: po prazdninach, dela se lineup na pristi rok...
    TEAPOD
    TEAPOD --- ---
    No, před prázdninama se vam to vydaří určitě znamenitě :)
    JIRIK
    JIRIK --- ---
    Ooooo, stala se strasna nehoda! V metru sem potkal Matku.... premluvila me a vypada to ze budem mit s Kajou Capkem vystavu v galerii :D
    FENRIS
    FENRIS --- ---
    SYKES: sups nikdy neumira :)))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam