• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HRANIKACONEV - Cooperative Network of European Volunteers - EVS, ex-EVS, Evropská dobrovolná služba a co pak?
    Evropská dobrovolná služba - European voluntary service
    Chystáte se, láká Vás to - vyražte!
    Vrátili jste se, ale ne zas tak úplně - staňte se konevníkem!
    CONEV - ex-EVS asociace voluntýrů tělem i duší
    Zalijme si projekt společne!





    rozbalit záhlaví
    BAARKA
    BAARKA --- ---
    HRANIKA: jdes do toho?:))
    BAARKA
    BAARKA --- ---
    HRANIKA: to je to co nevim..muzu jen odhadovat...
    HRANIKA
    HRANIKA --- ---
    BAARKA: a plat? klidne do pocty jestli je to tajny:)
    BAARKA
    BAARKA --- ---
    PARADAIKA: prosím tě..ja těd jedu do rumunska na školení a budu tu až od 15. 7.
    tak pak??
    BAARKA
    BAARKA --- ---
    ot
    Programový/á vedoucí

    Forma práce: Plný úvazek

    Pozice: Administrativa, Management, Jiné

    Obor: Vzdělávání, Jiné

    Region Praha

    Text inzerátu:
    AFS Mezikulturní programy, o.s., nezisková dobrovolnická organizace s mezinárodním zázemím, hledá do svého týmu vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Programové/ho vedoucí/ho.
    Vaším úkolem bude řídit koordinátorku hostitelského programu a programu do zahraničí, koordinovat a plánovat programy podle mezinárodních standardů AFS, pečovat o vztahy s našimi klienty, koordinovat spolupráci s dobrovolníky, atd.
    Ideální kandidát/ka by měl/a být komunikativní, dynamická osobnost s obchodním duchem a velmi dobrou znalostí angličtiny, s chutí pracovat v týmu, nejlépe aktivní řidič/ka s možností nástupu 1.8.2008. Zkušenosti s vedením lidí vítány, zkušenosti z práce v neziskovém sektoru výhodou.
    Nabízíme smysluplnou práci v příjemném prostředí, mezinárodní kontakty, motivující pracovní ohodnocení, vstřícný přístup a prostor pro Vaši kreativitu.
    V případě zájmu zašlete svůj životopis v ČJ a AJ spolu s motivačním dopisem v českém jazyce nejlépe do 30. 6. 2008 emailem na adresu karolina.puttova@afs.org.

    Název organizace: AFS Mezikulturní programy, o.s.
    Kontaktní osoba: Karolína Puttová
    E-mail: karolina.puttova@afs.org
    Telefon: 222 317 138
    WWW: www.afs.cz
    Adresa: Jana Masaryka 44
    120 00 Praha 2
    Datum vložení: 19.6.2008
    PARADAIKA
    PARADAIKA --- ---
    BAARKA: Ahoj! Heleď, já dělala ve čtvrtek státnice, takže jsem všechno odpískala a byla pořád doma. Nicméně jsem ale zjistila, že AFS je vážně kousek od Inexu, takže se někdy stavím osobně, pokud bys Convi ten design udělala.. Kdy tam tak býváš?
    BAARKA
    BAARKA --- ---
    PARADAIKA: jsme se tam nejak nepotkaly..vid?
    HRANIKA
    HRANIKA --- ---
    BAARKA:
    PARADAIKA: No bezva! Tak se tam sejdete (znate se ze Svetozoru) na pul ceste mezi Inexem a AFS a poreste ty conevni web stranky, ja tomu moc nerozumim. Paradaika je hlavni velitel.
    BAARKA
    BAARKA --- ---
    AFS..teda
    BAARKA
    BAARKA --- ---
    PARADAIKA: tak super, ja tam budu stat u stanku ASF mezikullturnií programy..:))
    PARADAIKA
    PARADAIKA --- ---
    BAARKA: Hehe, to byl vtip pro Hraniku ;) CONEV tam bude mým zastoupením ve stánku Inexu, a i když tam asi budu jen chvíli, tak se rozhodně uvidíme!
    BAARKA
    BAARKA --- ---
    PARADAIKA: to by bylo bezva..kdyby jo..ja tam budu celý den, tak si vas tam kdyztak najdu:))
    PARADAIKA
    PARADAIKA --- ---
    HRANIKA: Nebude CONEV na NGO marketu v pondělí? ;) http://www.forum2000.cz/ngomarket/
    MARJANKA007
    MARJANKA007 --- ---
    BAARKA: pul roku, nechtela jsem prerusovat skolu... ale stacilo to, byla to uzasna zkusenost...po vsech strankach... proste moc vyvedena EVSka...
    BAARKA
    BAARKA --- ---
    MARJANKA007: to zni moc zajimave..jak si ta byla dlouho?

    MARJANKA007
    MARJANKA007 --- ---
    BAARKA: Ja byla v Polsku, v Osvetimi. Pracovala jsem tam v Auschwitz Jewish Center http://www.ajcf.org Myslim, ze mi v tom rychlem prijeti pomohlo, ze studuju judaistiku a tim padem jsem mela velkou motivaci nejakyho realnyho uplatneni toho oboru a taky relativne dost znalosti. Takze jsem fakt vyjimka...
    HRANIKA
    HRANIKA --- ---
    :) posli posta
    BAARKA
    BAARKA --- ---
    HRANIKA: a muzu ti poslat muj motivacni dopis?? koukla byses mi na to?
    HRANIKA
    HRANIKA --- ---
    MARJANKA007: Nejsi vyjimka, ja to mela podobne - behem tydne prijata. Ale jeste mi volali ze se rozhoduji mezi mnou a jinou holkou, ptali se jestli mam ridicak, ja ze ne, ale ze si ho klidne pres leto udelam (jela jsem v zari s cervencovou uzaverkou) a to je asi nadchlo. A pak taky, ja jela v roce 2002 do Portugalska a v tej dobe jeste nebyli dobrosi z Vychodu tak bezni, byla jsem pro ne jako exot mezi tema samyma Nemcema, Francouzema a Belgicanama:)

    BAARKA: Baarko, delala jsem EVS koordinatorku, jak vysilani tak i na jednom projektu prijimani a muzu rict ze posta sice dobra, ale zase takovej trhak to neni. strasne dulezita je fotka. A potom, za zadnou cenu to nesmi vypadat jako masova prihlaska, kterou jsi poslala na dvacet dalsich projektu. Taky vety typu I really like this project, I want to be usefull and help uz lezou vsem krkem. Hlavne slovo help:) Motivacni dopis by nemel byt dlouhy, zvlast jestli je to zajimavej projekt a denne jim jich chodi 10 nikoho to nebavi cist, to mi ver. Kratce, strucne a hlavne originalne. Fotku Tvoji klidne nejakou akcni, nemusi bejt pasovka. A treba taky je fajn, takovy maly kravinky typu oslovit je jazykem ty zeme, nebo tak. Kdyz mi prisel motivacni dopis od Franzouzky nebo Spanela a zacinal Dobry den, tak to potesilo a zaujalo;-)
    Good luck!
    BAARKA
    BAARKA --- ---
    MARJANKA007: to jo:))
    napdlo mě, že bych jim poslal zivotopis s portfoliem postou...treba to udela vesti dojem..hlasim se do art and culture projektu, tak mam graficky upravený zivotpos a portfolio..
    kde si byla a co si delala?
    MARJANKA007
    MARJANKA007 --- ---
    No, ja jsem extremni priklad a vsichni, kdo se tuhle historku dozvi, blednou zavisti,
    protoze ja poprve nakoukla do databaze, na prvnim miste tam visel projekt, ktery me
    zaujal, tak jsem do hositelske organizace poslala mail s zivotopisem a motivaci a za
    dva dny mi bylo sdeleno, ze o me maji zajem... Ale to je siiiiiilenaaa vyjimka. Ale i ty se deji...

    Jinak jak jsem slysela, tak lidi psali do dvaceti-triceti projektu, ozvali se jim tak ze tri-ctyr, ve dvou z toho meli plno, dalsi chteli dobrovolnika az za trictvrte roku a s temi poslednimi se nakonec dohodli... chce to trpelivost..anebo silenou davku stesti :o)
    BAARKA
    BAARKA --- ---
    Ahoj, můžu se zeptat jak vám dlouo trvalo najít hostitelskou organizaci? kolik jste jich oslovili než jste vyjeli na program??
    jaké máte s kontaktováním zkušenosti??
    moc dík
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam