• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CATZILLAVztah se ženatým / vdanou... aneb "Slibuje, že se rozvede..."
    LOBOTECH
    LOBOTECH --- ---
    AISHA: Jj, vidis to realne jak z zenskeho, tak z chlapskeho pohledu. Tohle bylo jeste o neco komplikovanejsi, nez jen, ze to byla milenka, ale to uz by byl prilis soukromy rozhovor. Navic na dlouhe povidani a ja jedu za chvilku do krkonos, abych videl aspon na dve hodky deti a pak zas zpet do Praglu, takze casu moc neni :o)))
    Kazdopadne vse zle k necemu dobre. Co se mne tyce, ja ted mam fajn vztah, nemam si prakticky na co stezovat. Beru to jako "posledni" sanci :o) Kdyby se mi vztah nahodou nekdy rozsypal (coz tak nastesti nevypada), tak budu rozvedenej, svobodnej a zadny zensky uz vernost slibovat nebudu. Kazdopadne bejt rozvedenej, zadanej je lepsi varianta, dycky je lepsi mit nekoho fajn vedle sebe.
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    AISHA: já jsem dost náročná :)
    AISHA
    AISHA --- ---
    TANAIS: nepochybně
    AISHA
    AISHA --- ---
    TANAIS: taky, co si kdo představuje pod pojmem "slušnej" :-), že?

    TANAIS
    TANAIS --- ---
    LOBOTECH: jak moc je to čerstvý? (Jestli se ptám na co nemám, tak se omlouvám :)
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    AISHA: no, když jsou v tom děti, tak je tohle rozhodování trochu komplikovanější
    LOBOTECH
    LOBOTECH --- ---
    TANAIS: Me je to jasny, ze se se dvema detma hleda chlap blbe, kord kdyz ted o zadnyho nestoji. Chce to cas no.
    (budu si pamatovat, ze reklA :) )
    AISHA
    AISHA --- ---
    LOBOTECH: pomáhat jí můžeš i tak, ne :-)?

    nevím, jestli je lepší mít dobrej vztah s exmanželem nebo trpět nevěru, osobně se kloním k první variantě :-)

    pro chlapa je asi přijatelnější ta druhá... (fungující manželství + milenka(-y))
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    LOBOTECH: se hledá blbě se dvěma dětma slušnej chlap´, mám ten dojem... nojo, no
    Jo a řekla, mimochodem :)
    LOBOTECH
    LOBOTECH --- ---
    AISHA: Nestálo. (já byl věrnej 7 let, než sem si poprvé ulít, i pres to neberu neveru jako neco dobryho, spis neco jako "nutny" zlo) Cerny svedomi mam (paradoxne pres to, ze se zena rozvedla semnou) proto, protoze je zena sama s dvema detma na krku. A to nezmizi nejspis do doby, nez si najde nejakyho slusnyho chlapa.
    AISHA
    AISHA --- ---
    LOBOTECH: vědět, to co dneska, stálo by za to být věrný :-)? Pro to čistý svědomí... ;-)
    LOBOTECH
    LOBOTECH --- ---
    AISHA: Tezka otazka :o) Kdyby si to nestalo, tak si nikdy neuvedomim to co dneska. Pravdiva otazka je, ze nelituju, jen mam cerny svedomi.
    AISHA
    AISHA --- ---
    LOBOTECH: a nelituješ :-)?
    LOBOTECH
    LOBOTECH --- ---
    IVETA: "Romanku" jsem mel vic, ale z toho posledniho byl muj rozvod se zenou. Tak to bylo mysleno. Jak rekl(a) Tanais. To se nekdy stane.
    IVETA
    IVETA --- ---
    TANAIS: :-) takze ac je to neralny, doufam, ze na to vydrzi tak dlouho jak jen nam hvezdy bzw. okolnosti budou prat....
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    IVETA: jo, tomu rozumím
    IVETA
    IVETA --- ---
    LOBOTECH: pockej, abych se vyznala.. mel jsi nekolik romanku, a kvuli jednomu romanku jsi se preci rozvedl...... nebo jak mysleno; s jednou byl pak rozvod?
    IVETA
    IVETA --- ---
    TANAIS: ok ok..

    jak to popsat, kdyz jsem byla zamilovana, tak pri kazdym obeti jsem myslela, ze vyletim do nebe, rozpaleny tvare, no atd.. zname to snad kazdy, prala jsem si, snila, doufala, ze ji necha kvuli me.. a zacalo se to tak nejak projevovat v bolest, sobectvi, strach a boj ve me srovanat ideal a realitu, znala jsem jen jeho pozitivni stranku, jak uz to na zacatku byva. Chtela jsem byt kazdy den s nim, protoze to neslo, pres moji tvrdohlavost, jsem nekdy vybuchovala...

    Jak je to ted: znam jeho obe strany, dobrou a spatnou, stale v nem vidim spravnyho partnera pro me a pro zivot, ma stejny idealy a nazory na zivot a rodinu, umi se postarat, rychle mu to mysli, atd atd.. chci pro nej to nejlepsi, aby byl stastny, jedno jestli se mnou nebo beze me, dela mi dobre, kdyz citim, ze mu moje pritomnost dela dobre, tesi me, kdyz se tesi.. nooo je to jiny, ale hezky... nevim navzajem si dokazeme dat neco silnyho, co nas zene dopredu...co neumim slovne popsat..

    TANAIS
    TANAIS --- ---
    LOBOTECH: to se někdy stane.. :)
    LOBOTECH
    LOBOTECH --- ---
    IVETA: Pac ja mel romanku vic, ale z jednoho byl pak rozvod. To by bylo na dlouhe povidani.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam