• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CATZILLAVztah se ženatým / vdanou... aneb "Slibuje, že se rozvede..."
    IVETA
    IVETA --- ---
    AISHA: pak je tady i varianta nefungujiciho manzelstvi + milenka.. pak je tady ta otazka, trapit se v manzelsti, protoze dite nebo odejit... kazdopadne muj milenec by ve 40 se ocitl na ulici a rozvod by momentalne nemel nervy, protoze stavi novou firmu....
    IVETA
    IVETA --- ---
    LOBOTECH: diky za odpoved.... a jak dlouho jsi znal milenku, soucasnou pritelkyni? rozvadel jsi se kvuli milence, nebo vylozene pro to, ze uz jsi dal nechtel, a milenka nebyl ten duvod.
    AISHA
    AISHA --- ---
    LOBOTECH: vidíš vidíš :-))!
    AISHA
    AISHA --- ---
    LOBOTECH: tak si to s dětmi užij! Jinak souhlasím, čím dýl jsem od rozvodu, tím víc miluju svojí svobodu okořeněnou vášnivým vztahem (ehm, se ženáčem mimochodem :-)...)
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    LOBOTECH: no, rok je a není dlouhá doba; moje první manželství bylo naštěstí bezdětný, ale i tak jsem potřebovala chvíli času, než jsem se z toho vzpamatovala. Akorát rozvod proběhl v podstatě až dva roky poté, co se vztah rozsypal, čili po rozvodu to netrvalo moc dlouho.
    LOBOTECH
    LOBOTECH --- ---
    AISHA: Pod tim pojmem si predstavim sam sebe , pred 10ti lety :o)))))
    LOBOTECH
    LOBOTECH --- ---
    TANAIS: Cerstvy ani ne. Vic jak rok. Kdyby ses ptala na co nemas, tak ti to slusne reknu, ale ono neni moc veci, ktere by byli tabu.
    AISHA
    AISHA --- ---
    TANAIS: :-)
    LOBOTECH
    LOBOTECH --- ---
    AISHA: Jj, vidis to realne jak z zenskeho, tak z chlapskeho pohledu. Tohle bylo jeste o neco komplikovanejsi, nez jen, ze to byla milenka, ale to uz by byl prilis soukromy rozhovor. Navic na dlouhe povidani a ja jedu za chvilku do krkonos, abych videl aspon na dve hodky deti a pak zas zpet do Praglu, takze casu moc neni :o)))
    Kazdopadne vse zle k necemu dobre. Co se mne tyce, ja ted mam fajn vztah, nemam si prakticky na co stezovat. Beru to jako "posledni" sanci :o) Kdyby se mi vztah nahodou nekdy rozsypal (coz tak nastesti nevypada), tak budu rozvedenej, svobodnej a zadny zensky uz vernost slibovat nebudu. Kazdopadne bejt rozvedenej, zadanej je lepsi varianta, dycky je lepsi mit nekoho fajn vedle sebe.
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    AISHA: já jsem dost náročná :)
    AISHA
    AISHA --- ---
    TANAIS: nepochybně
    AISHA
    AISHA --- ---
    TANAIS: taky, co si kdo představuje pod pojmem "slušnej" :-), že?

    TANAIS
    TANAIS --- ---
    LOBOTECH: jak moc je to čerstvý? (Jestli se ptám na co nemám, tak se omlouvám :)
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    AISHA: no, když jsou v tom děti, tak je tohle rozhodování trochu komplikovanější
    LOBOTECH
    LOBOTECH --- ---
    TANAIS: Me je to jasny, ze se se dvema detma hleda chlap blbe, kord kdyz ted o zadnyho nestoji. Chce to cas no.
    (budu si pamatovat, ze reklA :) )
    AISHA
    AISHA --- ---
    LOBOTECH: pomáhat jí můžeš i tak, ne :-)?

    nevím, jestli je lepší mít dobrej vztah s exmanželem nebo trpět nevěru, osobně se kloním k první variantě :-)

    pro chlapa je asi přijatelnější ta druhá... (fungující manželství + milenka(-y))
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    LOBOTECH: se hledá blbě se dvěma dětma slušnej chlap´, mám ten dojem... nojo, no
    Jo a řekla, mimochodem :)
    LOBOTECH
    LOBOTECH --- ---
    AISHA: Nestálo. (já byl věrnej 7 let, než sem si poprvé ulít, i pres to neberu neveru jako neco dobryho, spis neco jako "nutny" zlo) Cerny svedomi mam (paradoxne pres to, ze se zena rozvedla semnou) proto, protoze je zena sama s dvema detma na krku. A to nezmizi nejspis do doby, nez si najde nejakyho slusnyho chlapa.
    AISHA
    AISHA --- ---
    LOBOTECH: vědět, to co dneska, stálo by za to být věrný :-)? Pro to čistý svědomí... ;-)
    LOBOTECH
    LOBOTECH --- ---
    AISHA: Tezka otazka :o) Kdyby si to nestalo, tak si nikdy neuvedomim to co dneska. Pravdiva otazka je, ze nelituju, jen mam cerny svedomi.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam