• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CATZILLAVztah se ženatým / vdanou... aneb "Slibuje, že se rozvede..."


    Pro mnoho žen je ženatý muž ten pravý. Proč jsou okroužkovaní takovým lákadlem? Může vztah se ženatým vydržet dlouho? Intimní vztah se ženatým má mnoho výhod, ale také stejné, ne-li větší množství nevýhod.

    Proč ANO:

    Většinou mu nemusíte vařit.
    Uklízet, žehlit a prát už vůbec ne.
    Pokud se nechcete vázat, může to být ideální vztah.
    Ženatí a starší muži jsou prý zkušenější a rozumnější.
    Chodí za vámi jen za zábavou, a tak s ním nemusíte rozebírat jeho problémy v práci apod.

    Proč NE:

    Musíte se smířit, že vás vlastně podvádí s manželkou.
    Může vás dokonce podvádět ještě s jinou.
    Pokud má děti, těžko se budete smiřovat s tím, že mu tak trochu berete tatínka.
    Když se vztah prohloubí, je tu velký problém s případným rozvodem atd.
    Nemůžete se s ním příliš ukazovat na veřejnosti.
    Občas si může stěžovat na manželku.
    Pozor na pohlavní nemoci.
    Počítejte s tím, že Vánoce s vámi asi trávit nebude.

    Jak jste na tom vy? Jaké máte zkušenosti? Jde jen o sex, vypočítavost nebo o opravdovou lásku? Stojí to za to? Byli jste někdy v opačné pozici? Jaké je to být milenkou / milencem? A jaké být podváděnou / podváděným? Kdo vyhraje?

    V této diskuzi jsou vítání všichni ti, kteří chtějí sdílet zkušenosti (pozitivní i negativní) se "Vztahem se ženatým / vdanou". Zajímají mne všechny vaše názory, poznatky, poučení, zmoudření, nezmoudření :o), postoje, prostě náhled na věc... Upozorňuji však, že všechny urážlivé, vulgární či s tématem nesouvisející příspěvky budou smazány!!!!
    rozbalit záhlaví
    IVETA
    IVETA --- ---
    JANITA: ale podle obrazku bych to typovala, jsi uchylak na boty. z toho si nic nedelaj, ja zase na kabelky.
    IVETA
    IVETA --- ---
    JANITA: jaky uchyl? mas na sobe plast, litas po parku a strasis lidi?
    JANITA
    JANITA --- ---
    IVETA: ja se za to, ze jsem uchyl napriklad nestydim :))
    IVETA
    IVETA --- ---
    ja se domnivam, ze zase vsechno dohromady..
    LOBOTECH
    LOBOTECH --- ---
    IVETA: Domluveno :o) btw: A ted s tim milencem teda planujete jen stranky a uz zadnej dalsi vztah?
    IVETA
    IVETA --- ---
    LOBOTECH: lol pak ti dam nazev ty stanky, a shodnotis to jako laik, jestli je dostatecne uchylna.. vis kolik je uchylaku na svete? viz. Posta a boty..
    LOBOTECH
    LOBOTECH --- ---
    IVETA: Tohle je na mne moc zmatene :o) Krasny svet, organizacni sklony, manzelka, eroticka stranka :o)... moc mi to dneska asi nepali :o)
    Ale rozumim ze ti chce delat erotickou stranku, jen nevim k cemu :o) Ja mel dojem, ze erotiky sou ty internety plny, takze prorazit se da jen s nejakou uchylarnou :o)))
    IVETA
    IVETA --- ---
    LOBOTECH: no kdyby ten svet byl tak pekny jak rikas, uverila bych tomu... no vidis, a ted chce se mnou zakladat erot. stranku, protoze mam dobry organizacni sklony, a neco nam to vydela..a co na to je manzelka?? uff ja myslela,ze chce zachranovat vztah..
    LOBOTECH
    LOBOTECH --- ---
    IVETA: To muze byt jednoduchy :o) Treba si te vazi a ma te rad :) Nekdy staci jen blizkost, nebo pocit, ze te ten druhy ma taky rad (pokud ma sex jinde :P) :o) A nebo se snazi neztratit nadeji, ze se s tebou este nekdy vyspi :o) A nebo vsechno dohromady :o)
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    IVETA: já jsem toho názoru, že až na výjimky může přátelství mezi mužem a ženou vzniknout až tehdy, co se ti dva spolu vyspí :) Čili bych klidně věřila, že to opravdu může být z jeho strany takový úmysl - mít tě jako přítelkyni :)))

    oni ty chlapi jsou sice mizerové a vůbec všechno, co tě napadne, ale taky jsou občas vážně docela fajn :)
    IVETA
    IVETA --- ---
    JANITA: ja po nem nechci, aby se odhodlaval, ja bych ho stejne nechtela.. a diky za elek. podporu od zname..
    IVETA
    IVETA --- ---
    JANITA: no to se prave ptam?? proc nechce ztratit, kdyz uz spolu nespime - 3 mesice..takze nevim na co me jeste potrebuje..no od prirody jsem dost neduveriva, ale tak mu to budu holt verit, ze je tu pratelstvi
    JANITA
    JANITA --- ---
    IVETA: kazdopadne.. posilam elektronickou podporu od nekoho,kdo je na tom dost podobne. :)
    JANITA
    JANITA --- ---
    IVETA: joj, jak ja ti rozumim! to oni nikdy nechtej ztratit.. proc taky, ze? :) takto jim to vyhovuje.. jen maloktery z nich se k necemu odhodla... to uz pak musi byt laska jak tram..
    IVETA
    IVETA --- ---
    JANITA: aach tak doslo na tvoje slova.. tak jsme to dnes resili.. zavolal, sesli jsme se, ja nezvladla rict ne, protoze v nem vydim kamarada do jakehokoliv pocasi, nejlepsi na tom je, ze me ma za dobrou kamardku a nechce me ztratit! tak zase valcime spolu.. tjo.. nojo... tak nic...
    JANITA
    JANITA --- ---
    IVETA: :) tak pak dej vedet.. ja uz si radsi nic nezakazuju.. pac pak mam potrebu to porusovat...
    IVETA
    IVETA --- ---
    tak me nedalo to sem nenapsat. Minuly tyden jsem to ukoncila.. ne tak doslovne, ale cely rok jsme si psali kazdy den 8 hodin v praci na skype. od minule stredy jsem skype neotevrela, v utery jsem mu rekla, ze z nej mam pocit, ze ho k necemu nutim a schvalne vyprovokovala hadku. Tak jsem sama zvedava, jak dlouho zustanu tvrda!! proste me neco ve me rikalo ukonci to° ale stejne toho clobrdu moc moc mam rada.
    IVETA
    IVETA --- ---
    och ja si preji z celyho srdicka, abych mela konec jako LOBOTECH se svoji pritelkyni.. ach joo.... me popadla nejaka sentimentalni chvilka...
    JANITA
    JANITA --- ---
    CMLKA: :)
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    JANITA: tak porad to jeste muze byt faze zamilovani, ze jo....takze verit ve stastne konce je docela i realne....
    JANITA
    JANITA --- ---
    CMLKA: trva to dva roky.. to neni zase tak kratka doba..
    ona byla svobodna
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    JANITA: aha, znelo to, ze to trva uz tak 10 let :)
    vdanou holku??
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam