• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CATZILLAVztah se ženatým / vdanou... aneb "Slibuje, že se rozvede..."
    IVETA
    IVETA --- ---
    JANITA: jaky uchyl? mas na sobe plast, litas po parku a strasis lidi?
    JANITA
    JANITA --- ---
    IVETA: ja se za to, ze jsem uchyl napriklad nestydim :))
    IVETA
    IVETA --- ---
    ja se domnivam, ze zase vsechno dohromady..
    LOBOTECH
    LOBOTECH --- ---
    IVETA: Domluveno :o) btw: A ted s tim milencem teda planujete jen stranky a uz zadnej dalsi vztah?
    IVETA
    IVETA --- ---
    LOBOTECH: lol pak ti dam nazev ty stanky, a shodnotis to jako laik, jestli je dostatecne uchylna.. vis kolik je uchylaku na svete? viz. Posta a boty..
    LOBOTECH
    LOBOTECH --- ---
    IVETA: Tohle je na mne moc zmatene :o) Krasny svet, organizacni sklony, manzelka, eroticka stranka :o)... moc mi to dneska asi nepali :o)
    Ale rozumim ze ti chce delat erotickou stranku, jen nevim k cemu :o) Ja mel dojem, ze erotiky sou ty internety plny, takze prorazit se da jen s nejakou uchylarnou :o)))
    IVETA
    IVETA --- ---
    LOBOTECH: no kdyby ten svet byl tak pekny jak rikas, uverila bych tomu... no vidis, a ted chce se mnou zakladat erot. stranku, protoze mam dobry organizacni sklony, a neco nam to vydela..a co na to je manzelka?? uff ja myslela,ze chce zachranovat vztah..
    LOBOTECH
    LOBOTECH --- ---
    IVETA: To muze byt jednoduchy :o) Treba si te vazi a ma te rad :) Nekdy staci jen blizkost, nebo pocit, ze te ten druhy ma taky rad (pokud ma sex jinde :P) :o) A nebo se snazi neztratit nadeji, ze se s tebou este nekdy vyspi :o) A nebo vsechno dohromady :o)
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    IVETA: já jsem toho názoru, že až na výjimky může přátelství mezi mužem a ženou vzniknout až tehdy, co se ti dva spolu vyspí :) Čili bych klidně věřila, že to opravdu může být z jeho strany takový úmysl - mít tě jako přítelkyni :)))

    oni ty chlapi jsou sice mizerové a vůbec všechno, co tě napadne, ale taky jsou občas vážně docela fajn :)
    IVETA
    IVETA --- ---
    JANITA: ja po nem nechci, aby se odhodlaval, ja bych ho stejne nechtela.. a diky za elek. podporu od zname..
    IVETA
    IVETA --- ---
    JANITA: no to se prave ptam?? proc nechce ztratit, kdyz uz spolu nespime - 3 mesice..takze nevim na co me jeste potrebuje..no od prirody jsem dost neduveriva, ale tak mu to budu holt verit, ze je tu pratelstvi
    JANITA
    JANITA --- ---
    IVETA: kazdopadne.. posilam elektronickou podporu od nekoho,kdo je na tom dost podobne. :)
    JANITA
    JANITA --- ---
    IVETA: joj, jak ja ti rozumim! to oni nikdy nechtej ztratit.. proc taky, ze? :) takto jim to vyhovuje.. jen maloktery z nich se k necemu odhodla... to uz pak musi byt laska jak tram..
    IVETA
    IVETA --- ---
    JANITA: aach tak doslo na tvoje slova.. tak jsme to dnes resili.. zavolal, sesli jsme se, ja nezvladla rict ne, protoze v nem vydim kamarada do jakehokoliv pocasi, nejlepsi na tom je, ze me ma za dobrou kamardku a nechce me ztratit! tak zase valcime spolu.. tjo.. nojo... tak nic...
    JANITA
    JANITA --- ---
    IVETA: :) tak pak dej vedet.. ja uz si radsi nic nezakazuju.. pac pak mam potrebu to porusovat...
    IVETA
    IVETA --- ---
    tak me nedalo to sem nenapsat. Minuly tyden jsem to ukoncila.. ne tak doslovne, ale cely rok jsme si psali kazdy den 8 hodin v praci na skype. od minule stredy jsem skype neotevrela, v utery jsem mu rekla, ze z nej mam pocit, ze ho k necemu nutim a schvalne vyprovokovala hadku. Tak jsem sama zvedava, jak dlouho zustanu tvrda!! proste me neco ve me rikalo ukonci to° ale stejne toho clobrdu moc moc mam rada.
    IVETA
    IVETA --- ---
    och ja si preji z celyho srdicka, abych mela konec jako LOBOTECH se svoji pritelkyni.. ach joo.... me popadla nejaka sentimentalni chvilka...
    JANITA
    JANITA --- ---
    CMLKA: :)
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    JANITA: tak porad to jeste muze byt faze zamilovani, ze jo....takze verit ve stastne konce je docela i realne....
    JANITA
    JANITA --- ---
    CMLKA: trva to dva roky.. to neni zase tak kratka doba..
    ona byla svobodna
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam