• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CATZILLAVztah se ženatým / vdanou... aneb "Slibuje, že se rozvede..."


    Pro mnoho žen je ženatý muž ten pravý. Proč jsou okroužkovaní takovým lákadlem? Může vztah se ženatým vydržet dlouho? Intimní vztah se ženatým má mnoho výhod, ale také stejné, ne-li větší množství nevýhod.

    Proč ANO:

    Většinou mu nemusíte vařit.
    Uklízet, žehlit a prát už vůbec ne.
    Pokud se nechcete vázat, může to být ideální vztah.
    Ženatí a starší muži jsou prý zkušenější a rozumnější.
    Chodí za vámi jen za zábavou, a tak s ním nemusíte rozebírat jeho problémy v práci apod.

    Proč NE:

    Musíte se smířit, že vás vlastně podvádí s manželkou.
    Může vás dokonce podvádět ještě s jinou.
    Pokud má děti, těžko se budete smiřovat s tím, že mu tak trochu berete tatínka.
    Když se vztah prohloubí, je tu velký problém s případným rozvodem atd.
    Nemůžete se s ním příliš ukazovat na veřejnosti.
    Občas si může stěžovat na manželku.
    Pozor na pohlavní nemoci.
    Počítejte s tím, že Vánoce s vámi asi trávit nebude.

    Jak jste na tom vy? Jaké máte zkušenosti? Jde jen o sex, vypočítavost nebo o opravdovou lásku? Stojí to za to? Byli jste někdy v opačné pozici? Jaké je to být milenkou / milencem? A jaké být podváděnou / podváděným? Kdo vyhraje?

    V této diskuzi jsou vítání všichni ti, kteří chtějí sdílet zkušenosti (pozitivní i negativní) se "Vztahem se ženatým / vdanou". Zajímají mne všechny vaše názory, poznatky, poučení, zmoudření, nezmoudření :o), postoje, prostě náhled na věc... Upozorňuji však, že všechny urážlivé, vulgární či s tématem nesouvisející příspěvky budou smazány!!!!
    rozbalit záhlaví
    CATZILLA
    CATZILLA --- ---
    TAYLES: Ja bych se klidne chlubila taky, ale bohuzel by to bylo krajne nepoeticke...balila jsem v jedne hospode dva chlapy, s tim druhym odjela Karlinskym tunelem domu na kole doted nechapaje, ze jsme se nazabili a rano si jen pamatuju, jak me vzbudil sok, kdy jsem se divala na uplne cizi zada, co odchazi na WC, zapomnetliva predchoziho vecera...a bum, zname uz se dva a pul roku...to je teprve otresne a jestli nejsem flundra, tak dam sama sobe snad banana,))

    IVETA: Paradoxem je, ze obdobne povidky jsem psala, kdyz jsem byla panna:D
    IVETA
    IVETA --- ---
    TAYLES: ok v pohodě. Jen jsem se chtěla zeptat, jsi uplně proti nevěře? a sama by jsi neodpustila, kdyby se ti něco podobněho stalo?

    na tuto otazku jsi ale vubec neodpověděla.. spíš se užíráš tím, jak si dovoluji něco takový sem dávat.
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    IVETA: mít vlohy nestačí
    bez řemesla se neobejdeš, kor v proze ne.
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    IVETA: zarazila mě ta situace celkově...tady do té diskuze chodím a celkem ji čtu se zájmem..ale hodit sem takovou věc nechápu jaký má účel - navíc jsem viděla, že už jsi to do povídek hodila už předtím...takže co to je za zvrácené exhibo?
    IVETA
    IVETA --- ---
    TAYLES: ok v pohodě. Jen jsem se chtěla zeptat, jsi uplně proti nevěře? a sama by jsi neodpustila, kdyby se ti něco podobněho stalo?
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    IVETA: ok...uz jsem v podstate rekla vsechno, co jsem chtela
    IVETA
    IVETA --- ---
    ptala jsi se..odpovedela jsem.
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    IVETA: to jsi klidne mohla hodit do literarniho klubu nejakeho, tam uz by se o to postarali - a nikomu nemusis rikat, ze je to dle skutecnosti
    IVETA
    IVETA --- ---
    TAYLES: jsem myslela, ze budu mit vlohy a hm vypada, ze ne.
    IVETA
    IVETA --- ---
    literarne samozrejme.
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    .tak ted se budu muset vzpamatovat a bohuzel v tom spatnem slova smyslu - neni mi jasne, proc vykladas takove detaily cizim lidem a jeste, kdyz se jedna o neveru a proboha, at se to nikdy nedostane do rukou jeho zene. Literarne je to sunt a jsou tam pravopisne chyby.
    Jinak promin, toto se mi zda jako sila i na takovy klub. Co presne jsi chtela vedet za nazory?
    IVETA
    IVETA --- ---
    zkracene ano.
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    IVETA: to má být podle skutečné události?
    IVETA
    IVETA --- ---
    JANITA: ale podle obrazku bych to typovala, jsi uchylak na boty. z toho si nic nedelaj, ja zase na kabelky.
    IVETA
    IVETA --- ---
    JANITA: jaky uchyl? mas na sobe plast, litas po parku a strasis lidi?
    JANITA
    JANITA --- ---
    IVETA: ja se za to, ze jsem uchyl napriklad nestydim :))
    IVETA
    IVETA --- ---
    ja se domnivam, ze zase vsechno dohromady..
    LOBOTECH
    LOBOTECH --- ---
    IVETA: Domluveno :o) btw: A ted s tim milencem teda planujete jen stranky a uz zadnej dalsi vztah?
    IVETA
    IVETA --- ---
    LOBOTECH: lol pak ti dam nazev ty stanky, a shodnotis to jako laik, jestli je dostatecne uchylna.. vis kolik je uchylaku na svete? viz. Posta a boty..
    LOBOTECH
    LOBOTECH --- ---
    IVETA: Tohle je na mne moc zmatene :o) Krasny svet, organizacni sklony, manzelka, eroticka stranka :o)... moc mi to dneska asi nepali :o)
    Ale rozumim ze ti chce delat erotickou stranku, jen nevim k cemu :o) Ja mel dojem, ze erotiky sou ty internety plny, takze prorazit se da jen s nejakou uchylarnou :o)))
    IVETA
    IVETA --- ---
    LOBOTECH: no kdyby ten svet byl tak pekny jak rikas, uverila bych tomu... no vidis, a ted chce se mnou zakladat erot. stranku, protoze mam dobry organizacni sklony, a neco nam to vydela..a co na to je manzelka?? uff ja myslela,ze chce zachranovat vztah..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam