• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CATZILLAVztah se ženatým / vdanou... aneb "Slibuje, že se rozvede..."
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    IVETA: přesně to mám na mysli. Gramatika je jen součástí tohoto řemesla. Každý spisovatel se to řemeslo musí naučit. I Viewegh se to musel naučit :)
    CATZILLA
    CATZILLA --- ---
    Imho pokud uz clovek neco cini, nemel by se za to stydet...a pokud se za to stydi, mel by s tim prestat, protoze ho pocit viny bude szirat zevnitr... Obecne me spise fascinuje zarputilost nekterych jedincu co do "vedeni" a definovani hranic moralky...sami si castokrate neuvedomuji, jak pruzenim do exhibo, jsou vlastne sami moralisti brutalne exhibo:D
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    CATZILLA: dobré no..já už k tomu nic víc nemám
    CATZILLA
    CATZILLA --- ---
    TAYLES: Ja bych se klidne chlubila taky, ale bohuzel by to bylo krajne nepoeticke...balila jsem v jedne hospode dva chlapy, s tim druhym odjela Karlinskym tunelem domu na kole doted nechapaje, ze jsme se nazabili a rano si jen pamatuju, jak me vzbudil sok, kdy jsem se divala na uplne cizi zada, co odchazi na WC, zapomnetliva predchoziho vecera...a bum, zname uz se dva a pul roku...to je teprve otresne a jestli nejsem flundra, tak dam sama sobe snad banana,))

    IVETA: Paradoxem je, ze obdobne povidky jsem psala, kdyz jsem byla panna:D
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    IKARIE: mně toto prostě přišlo něčím jiné..mnohem horší tím způsobem uvažování a jakoby "chlubením se"
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    TAYLES: tak tu muzes rozvinout diskuzi o tom, jak to je naprosto otresne a jaka je iveta flundra, a hned to tu bude obohacene.
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    IKARIE: nepřišlo mi, že by tam bylo něco, co by diskuzi v tomto klubu obohatilo ..naopak mi přijde naprosto otřesné, že někdo dělá, co dělá a ještě si dá tolik práce s tím to sepsat a pak hodit do klubů, kde je jasné, že je to dle skutečnosti a pak říct, že to chce zhodnotit literárně.

    pak nás můžou smazat - já už se mazat nebudu, když je tady už víc lidí
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    TAYLES: no tak o stylisticke urovni "povidky" diskutovat nechci, ale tematikou spada sem, tak moc nechapu, s cim mas problem.
    nicmene uz to tu neni takze jsme OT.
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    IKARIE: do literárních klubů
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    TAYLES: a kam by to mela davat spis, nez do klubu s touhle tematikou? :)
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    IVETA: nepovažuji za nutné vyjadřovat své stanovisko vůči nevěře. Co se stalo bylo prostě zvrácené.
    Do klubu chodím a chápu, že vztahy jsou občas zamotané a v životě se stanou nejrůznější situace. Můj moc dobrý kamarád se sám zamiloval do vdané slečny, která pak odešla od manžela, a jsou teď spolu. Ale popisovat tady tak detailně jak Tě píchá cizí muž (který má manželku a dítě a ty navíc přítele a nic z toho evidentně jiného než mizerný jeb nekouká) a ještě to dávat přímo do klubu s touto tématikou, no tak to jsem prostě nepochopila.
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    jee a koukam, uz je to smazany :(
    IVETA
    IVETA --- ---
    CYBERKOTLIK:asi mě jde opravdu jen ten sport....díky za odpověď
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    IVETA: eh, ze zvedavosti sme si kus precet a je to fakt des:) nejen pravopis a sloh, ale i logika vet je uplne mimo.
    Jestli jsi fakt cizinka tak pokud uz musis psat, tak ve svym rodnym jazyce, cestina ti moc nejde. Pokud nejsi cizinka, a jsi schopna napsat vidim s tvrdym Y tak fakt nema smysl abys cokoliv tvorila pisemnou formou, zkus to s kreslenim:)
    IVETA
    IVETA --- ---
    TANAIS: něco jako ve smyslu, nemůžu si otevřít obchod s opravou obuvi, když nemám žádný pojem o tom, jak se boty opravují?
    IVETA
    IVETA --- ---
    TAYLES: ok v pohodě. Jen jsem se chtěla zeptat, jsi uplně proti nevěře? a sama by jsi neodpustila, kdyby se ti něco podobněho stalo?

    na tuto otazku jsi ale vubec neodpověděla.. spíš se užíráš tím, jak si dovoluji něco takový sem dávat.
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    IVETA: mít vlohy nestačí
    bez řemesla se neobejdeš, kor v proze ne.
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    IVETA: zarazila mě ta situace celkově...tady do té diskuze chodím a celkem ji čtu se zájmem..ale hodit sem takovou věc nechápu jaký má účel - navíc jsem viděla, že už jsi to do povídek hodila už předtím...takže co to je za zvrácené exhibo?
    IVETA
    IVETA --- ---
    TAYLES: ok v pohodě. Jen jsem se chtěla zeptat, jsi uplně proti nevěře? a sama by jsi neodpustila, kdyby se ti něco podobněho stalo?
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    IVETA: ok...uz jsem v podstate rekla vsechno, co jsem chtela
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam