• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CATZILLAVztah se ženatým / vdanou... aneb "Slibuje, že se rozvede..."
    IVETA
    IVETA --- ---
    TANAIS: něco jako ve smyslu, nemůžu si otevřít obchod s opravou obuvi, když nemám žádný pojem o tom, jak se boty opravují?
    IVETA
    IVETA --- ---
    TAYLES: ok v pohodě. Jen jsem se chtěla zeptat, jsi uplně proti nevěře? a sama by jsi neodpustila, kdyby se ti něco podobněho stalo?

    na tuto otazku jsi ale vubec neodpověděla.. spíš se užíráš tím, jak si dovoluji něco takový sem dávat.
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    IVETA: mít vlohy nestačí
    bez řemesla se neobejdeš, kor v proze ne.
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    IVETA: zarazila mě ta situace celkově...tady do té diskuze chodím a celkem ji čtu se zájmem..ale hodit sem takovou věc nechápu jaký má účel - navíc jsem viděla, že už jsi to do povídek hodila už předtím...takže co to je za zvrácené exhibo?
    IVETA
    IVETA --- ---
    TAYLES: ok v pohodě. Jen jsem se chtěla zeptat, jsi uplně proti nevěře? a sama by jsi neodpustila, kdyby se ti něco podobněho stalo?
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    IVETA: ok...uz jsem v podstate rekla vsechno, co jsem chtela
    IVETA
    IVETA --- ---
    ptala jsi se..odpovedela jsem.
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    IVETA: to jsi klidne mohla hodit do literarniho klubu nejakeho, tam uz by se o to postarali - a nikomu nemusis rikat, ze je to dle skutecnosti
    IVETA
    IVETA --- ---
    TAYLES: jsem myslela, ze budu mit vlohy a hm vypada, ze ne.
    IVETA
    IVETA --- ---
    literarne samozrejme.
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    .tak ted se budu muset vzpamatovat a bohuzel v tom spatnem slova smyslu - neni mi jasne, proc vykladas takove detaily cizim lidem a jeste, kdyz se jedna o neveru a proboha, at se to nikdy nedostane do rukou jeho zene. Literarne je to sunt a jsou tam pravopisne chyby.
    Jinak promin, toto se mi zda jako sila i na takovy klub. Co presne jsi chtela vedet za nazory?
    IVETA
    IVETA --- ---
    zkracene ano.
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    IVETA: to má být podle skutečné události?
    IVETA
    IVETA --- ---
    JANITA: ale podle obrazku bych to typovala, jsi uchylak na boty. z toho si nic nedelaj, ja zase na kabelky.
    IVETA
    IVETA --- ---
    JANITA: jaky uchyl? mas na sobe plast, litas po parku a strasis lidi?
    JANITA
    JANITA --- ---
    IVETA: ja se za to, ze jsem uchyl napriklad nestydim :))
    IVETA
    IVETA --- ---
    ja se domnivam, ze zase vsechno dohromady..
    LOBOTECH
    LOBOTECH --- ---
    IVETA: Domluveno :o) btw: A ted s tim milencem teda planujete jen stranky a uz zadnej dalsi vztah?
    IVETA
    IVETA --- ---
    LOBOTECH: lol pak ti dam nazev ty stanky, a shodnotis to jako laik, jestli je dostatecne uchylna.. vis kolik je uchylaku na svete? viz. Posta a boty..
    LOBOTECH
    LOBOTECH --- ---
    IVETA: Tohle je na mne moc zmatene :o) Krasny svet, organizacni sklony, manzelka, eroticka stranka :o)... moc mi to dneska asi nepali :o)
    Ale rozumim ze ti chce delat erotickou stranku, jen nevim k cemu :o) Ja mel dojem, ze erotiky sou ty internety plny, takze prorazit se da jen s nejakou uchylarnou :o)))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam