• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CATZILLAVztah se ženatým / vdanou... aneb "Slibuje, že se rozvede..."
    LOBOTECH
    LOBOTECH --- ---
    IVETA: Moc to resis :) Kdyby hodne chtel, tak si proste cas najde, nebo si doma dupne, ocividne nechtel tak moc :o) Nech si hezky vzpominky a najdi si nekoho jinyho. Co ti taky jinak zbejva, ze jo? :o)
    IVETA
    IVETA --- ---
    ach jo:-) jak jsem rekla, tak jsem to i ukoncila..je to fakt tezky, faze toho ukonceni, kdy me premlouval, abych to nedelala, ze me moc chce, ma me rad a nechce ztratit. Ano, husa jsem se vratila a hrala tu hru dal, ale setkal se se mnou? zasexoval? NE, pry pracuje doma, a nemuze z bytu ven jen tak, kontrolovala by ho, chtela by jet s nim... jen si se mnou psal na skype, jak me chce, jak ma na hovno manzelsti, ze je srab odejit, protoze nema stalou praci, zadny prachy..atd.. ale ja chtela jen sex, proc mluvil o tomto!! naznacovala jsem, ze chci jen sex..do mesice se se mnou ani jedinkrat nesesel, tak jsem ho vymazala zablokovala a nechci o nem nic slyset!! jen jednu otazku si stale kladu: kdyz chtel se mnou TAk STRASNE MOC spat, proc to neudelal?proc tedy premlouval, at to neukoncim?? na co me potreboval, kdyz se mnou stejne nespi!!

    Celou dobu jsem poslouchala ty jeho zvasty o tom, jak je v manzelstvi nestastny, aby jsme se konecne dostali k tomu sexu a mezi tim me oteklo pak volnych chlapu, co by se mnou radi neco podnikli a to nejn v prubehu tydne!! no, nic zkusenost a pro priste, vzit nohy na ramena a utikat!!:-((
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    ...a treba se nemiluji, ale jsou spolu, protoze 1000 duvodu - zvyk, majetek, neochota neco menit. Pak je imho prirozene, milovat milence / milenku
    AISHA
    AISHA --- ---
    TANAIS: :-)

    JANITA: pravda
    JANITA
    JANITA --- ---
    AISHA: a ja myslim, ze to i kluci resi.. uplne stejne. Je to o lidech.. a ne o pohlavi..

    TANAIS
    TANAIS --- ---
    AISHA: jak která :)
    AISHA
    AISHA --- ---
    JANITA: hm, můžeš milovat dva chlapy, proč ne, důvody různý. Šílený to je, holka má pocit, že je třeba se rozhodnout, klucí to asi tolik neřeší...
    JANITA
    JANITA --- ---
    TANAIS: diky! *
    JANITA
    JANITA --- ---
    IVETA: :)
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    zcela určitě je za určitých okolností možné milovat dvě osoby najednou a to dlouhodobě, zásadní problém spočívá v tom si to připustit a neodousidt sám sebe, pač to pak jednoznačně vede k šílenostem :-)

    je možné milovat více osob, zrovna tak, jako je možné milovat více dětí, na tom není nic divného, jen je to nekonvenční, to je to, co z toho dělá problem
    IVETA
    IVETA --- ---
    JANITA: milovat zenu a i muze soucasne? proc by neslo.. hehe idealni kombinace pro zimni vecery:-))
    JANITA
    JANITA --- ---
    Nevim..., je to mozne?
    JANITA
    JANITA --- ---
    Milovat dve osoby najednou? To snad v mem pripade jde jen tehdy, je-li jeden muz a druha zena... a i tak mi to prijde uplne sileny. Ale asi jsem silena... Treba se s tim clovek rodi. Na(ne)stesti je nas vic.
    CATZILLA
    CATZILLA --- ---
    Imho clovek casem pochopi, ze ma tak velke srdce, ze muze milovat dve osoby...sice ne uplne stejnym zpusobem, ale imho citem, co je ekvivalentem lasky...imho,)) (ale samo dost zalezi na naturelu:)
    IVETA
    IVETA --- ---
    JANITA: ještě stále?:_))
    JANITA
    JANITA --- ---
    Vidim, ze jsem tu stale doma ;)
    EETEE
    EETEE --- ---
    IVETA: Díky...
    IVETA
    IVETA --- ---
    26
    EETEE
    EETEE --- ---
    IVETA: Netvrdím, že to má něco společného s věkem...jen jsem chtěla vědět kolik Ti je?
    IVETA
    IVETA --- ---
    a s věkem to nemá nic společnýho:-))

    tohle se stává i 40-letým ženským...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam