• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CATZILLAVztah se ženatým / vdanou... aneb "Slibuje, že se rozvede..."
    LILIANNE
    LILIANNE --- ---
    FURYAN: no, mně to taky příjde pochopitelný, ale když se na to podívam z toho pohledu ženatýho muže, tak je to podle mě jistej alibismus typu: ale já nic, to ona si začala....:D nevim, možná to tak neni, to se uvidí...je potom jenom na mě, jak se vyrovnam s tim, že jsem si musela říct o sex někomu, kdo si začal....:D

    SITH: jistě :)
    SITH
    SITH --- ---
    LILIANNE: nepsal jsem o tom mu tu říkat, psal jsem o tom zajistit, aby se to nedozvěděl :))
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    "že se to klidně stát může, záleží to na něm" > tohle by nepochopil snad jen nekdo s downovym syndromem ;)

    Zijem jen jednou - 30 let v jedny posteli? A co budu vypravet dedkum na lavicce az mi bude 70? :))))
    LILIANNE
    LILIANNE --- ---
    SITH: dík, takhle jsem o tom nepřemejšlela, ale je to logický...a nemam opravdu v plánu to řikat mýmu přítelovi, když vim, že jestli s kolegou k něčemu dojde, tak se pak stejně oba vrátíme domu ke svýmu partnerovi a bude klídek zase...
    SITH
    SITH --- ---
    LILIANNE: chápej to tak, že je to ženatý muž a tak si hlídá zařazenou zpátečku a na nějaké náznaky nemá dostatečnou odvahu reagovat. Prostě až si bude na 100% jist tím, že ten sex tam být může, pak teprv něco podnikne. A je na tobě, mu tu 100% jistotu naznačit. Vím, že jako holky to máte s těma náznakama těžké, ale musíš se pokusit :) a hlavně udělej všechno proto, aby se to ten tvůj přítel nedozvěděl, bud tak hodná :-)
    LILIANNE
    LILIANNE --- ---
    SITH: :D dobře, zkusim to...:D
    SITH
    SITH --- ---
    LILIANNE: kdybys mu napsala, že ho chceš ted hned šukat, tak si myslím, že by mu to bylo o chlup jasnější :-D
    LILIANNE
    LILIANNE --- ---
    TAYLES: já to jako nijak nebudu hrotit, ale vždycky jsem byla "hodná holka" a teď to chci prostě zkusit...:) ale když tohle nebude, tak se z toho nijak hroutit nebudu, ani nebudu někde hledat něco jinýho...


    SITH: on mi napsal, že je škoda, že jsem zadaná, že se tohle nikdy nestane (po jednom rozhovoru po icq) a já jsem mu na to napsala, že se to klidně stát může, záleží to na něm. jsem sice holka a uznávam, že mluvení v náznacích je moje doména, ale tohle mi příjde jasný dost....:D
    SITH
    SITH --- ---
    LILIANNE: jak jsi mu naznacila, ze chces realny sex? jde o to, zda to jako chlap tento tvuj signal pochopil
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    LILIANNE: já být tebou tak se na to vyseru, buď vdečná za svůj vztah...prostě Fromm má pravdu..jak se do lásky a vztahu nevloží nějakým kouskem i vůle...nikdy to nevydrží a s nikým. To je zas jenom dobrodružství a novota..teď si člověk ale musí rozhodnout, co chce..já chci muže, který mě bude přitahovat, bude to zároveň můj kamarád a vytvoříme v rámci možností bezpečný domov pro děti ....píchání a jezdění v auťáku už mě přešlo ..a jsem ráda, že jsem si to vyzkoušela teď a ne až jako vdaná - nestojí to totiž za to
    LILIANNE
    LILIANNE --- ---
    IVETA: je mu 36, to snad nemůže ještě bejt krize středního věku, ne? :D nejhorší je, že mě uplně pobláznil, protože od začátku, co jsem v týhle práci je na mě strašně milej a já jsem to nebrala nijak vážně. až pak mi začal psát a já mam opravdu strašnou chuť zažít něco novýho...:D
    IVETA
    IVETA --- ---
    a nebo ma nejakou krizovku stredniho a zkousi, zda je jese zadany a zkousi, zda jeho svadeci metody stale funguji i na mlady:-))
    LILIANNE
    LILIANNE --- ---
    IVETA: to bude asi taky něco takovýho no..
    IVETA
    IVETA --- ---
    LOBOTECH: no ono me treba zbyva zustat verna:-)) a asi rada, ci co:-)
    IVETA
    IVETA --- ---
    FURYAN: no ten muj zenac se uz zrejme nakousal dostatecne a monzna ted steka po jine:-)) to jsou jen moje domenky.. No a vcera me poslal osobni sms k Vanocum a k Novemu roku s dodatkem..a pro me si preji, aby tenhle pos.. rok byl za mnou a pristi rok byl lepsi...i pro nas, protoze u me se nic nezmenilo z lasky (a jeho jmeno)

    ted, aby se v tom jeden vyznal, kazdopadne si myslim, ze si me chce uchovat jako v (nejhorsim pripade je tu jeste ta iveta, kdyby nahodou stekot nekde jinde neklapl)


    LILIANNE: no neco podobnyho jsem uz zazila v praci, kdy jsme s chefem flirtovali pres yahoo, aji osobne mluvili dvousmyslne, stale provokovali a vzrusovali, takova mala forma hry. On sam je zenaty..a hrali jsme si tak asi pul roku. Nikdy se mezi nami nic realnyho nestalo (diky bohu - chef). A pak na jednom firemnim vecirku se mi priznal, ze se mu hodne libim, ale ze chtel zustat verny sve manzelce -* wow - a tak si jen hral, coz mu obohacovalo jeho fantasie a zlepsilo postel doma.
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    Obe mate pravdu - je to obecny problem mnoha muzu - je to takzvany syndrom bezzubeho psa - beha okolo, steka, ale nekouse. Je to trapny, a ponizujici. FUJ takovym muzum.
    LILIANNE
    LILIANNE --- ---
    IVETA: nečetla jsem všechny tvoje příspěvky tady, ale tenhle poslední mi připomíná mojí "situaci". necelý měsíc si píšu po icq a po smskách s kolegou z práce, začal to on a měla jsem pocit, že chce opravdu jenom sex. já jsem to ze začátku brala spíš jako povyražení, takže jsem s ním flirtovala a tak, ale hodně jsme si psali o sexu a já mam teď strašnou chuť to s ním zkusit...problém je v tom, že mám pocit, že on už o ten reálnej sex nestojí - píšeme si celej den v práci o svejch představách, ale když jsem včera skoro naplno naznačila, že bych to chtěla reálně, tak nic, žádná reakce...jsem z toho zmatená, do toho mě začal zvát na různý "rande"...je ženatej a nerozumim tomu, myslela jsem, že to bereme opravdu jenom jako povyražení...abych to uvedla na pravou míru - mám 2 a půl roku přítele a chci s ním zůstat, ale na druhou stranu chci prostě něco novýho...
    IVETA
    IVETA --- ---
    no nic, balim to v praci a pojedu k jezeru sednu tam, a nacerpam novou energii pro neco novyho:-) jinak me z toho premysleni a nenavisti rozboli hlava..........
    IVETA
    IVETA --- ---
    LOBOTECH: no pokud bude sedet chemie:-=) doposavad nic..
    LOBOTECH
    LOBOTECH --- ---
    IVETA: Moc to resis :) Kdyby hodne chtel, tak si proste cas najde, nebo si doma dupne, ocividne nechtel tak moc :o) Nech si hezky vzpominky a najdi si nekoho jinyho. Co ti taky jinak zbejva, ze jo? :o)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam