• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CATZILLAVztah se ženatým / vdanou... aneb "Slibuje, že se rozvede..."


    Pro mnoho žen je ženatý muž ten pravý. Proč jsou okroužkovaní takovým lákadlem? Může vztah se ženatým vydržet dlouho? Intimní vztah se ženatým má mnoho výhod, ale také stejné, ne-li větší množství nevýhod.

    Proč ANO:

    Většinou mu nemusíte vařit.
    Uklízet, žehlit a prát už vůbec ne.
    Pokud se nechcete vázat, může to být ideální vztah.
    Ženatí a starší muži jsou prý zkušenější a rozumnější.
    Chodí za vámi jen za zábavou, a tak s ním nemusíte rozebírat jeho problémy v práci apod.

    Proč NE:

    Musíte se smířit, že vás vlastně podvádí s manželkou.
    Může vás dokonce podvádět ještě s jinou.
    Pokud má děti, těžko se budete smiřovat s tím, že mu tak trochu berete tatínka.
    Když se vztah prohloubí, je tu velký problém s případným rozvodem atd.
    Nemůžete se s ním příliš ukazovat na veřejnosti.
    Občas si může stěžovat na manželku.
    Pozor na pohlavní nemoci.
    Počítejte s tím, že Vánoce s vámi asi trávit nebude.

    Jak jste na tom vy? Jaké máte zkušenosti? Jde jen o sex, vypočítavost nebo o opravdovou lásku? Stojí to za to? Byli jste někdy v opačné pozici? Jaké je to být milenkou / milencem? A jaké být podváděnou / podváděným? Kdo vyhraje?

    V této diskuzi jsou vítání všichni ti, kteří chtějí sdílet zkušenosti (pozitivní i negativní) se "Vztahem se ženatým / vdanou". Zajímají mne všechny vaše názory, poznatky, poučení, zmoudření, nezmoudření :o), postoje, prostě náhled na věc... Upozorňuji však, že všechny urážlivé, vulgární či s tématem nesouvisející příspěvky budou smazány!!!!
    rozbalit záhlaví
    IVETA
    IVETA --- ---
    LILIANNE: ne, natupli nejsou.. i chlapy se nachavaji radi svadet:-))
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    LILIANNE: Boji se. Nic vic. Proste zenaty muz ve standardnim konformnim vztahu, kde se zije podle pravidel, dava v sazku docela hodne.
    SITH
    SITH --- ---
    LILIANNE: na chlapy se musí přímo
    LILIANNE
    LILIANNE --- ---
    IVETA: jsou fakt tak natuplí, nebo jim lichotí, že je žena "svádí"?? protože v tom fakt nejsem moc dobrá, vždycky sváděli muži mě...:D
    IVETA
    IVETA --- ---
    LILIANNE: ja bych to taky pochopila...co tim chces rict..

    tomu svymu jsem to taky naznacovala,ale nic..

    az pak v noci jsem se probudila a napsala mu.. chci te ted hned.. a teprve te noci se stalo..
    LILIANNE
    LILIANNE --- ---
    FURYAN: no, mně to taky příjde pochopitelný, ale když se na to podívam z toho pohledu ženatýho muže, tak je to podle mě jistej alibismus typu: ale já nic, to ona si začala....:D nevim, možná to tak neni, to se uvidí...je potom jenom na mě, jak se vyrovnam s tim, že jsem si musela říct o sex někomu, kdo si začal....:D

    SITH: jistě :)
    SITH
    SITH --- ---
    LILIANNE: nepsal jsem o tom mu tu říkat, psal jsem o tom zajistit, aby se to nedozvěděl :))
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    "že se to klidně stát může, záleží to na něm" > tohle by nepochopil snad jen nekdo s downovym syndromem ;)

    Zijem jen jednou - 30 let v jedny posteli? A co budu vypravet dedkum na lavicce az mi bude 70? :))))
    LILIANNE
    LILIANNE --- ---
    SITH: dík, takhle jsem o tom nepřemejšlela, ale je to logický...a nemam opravdu v plánu to řikat mýmu přítelovi, když vim, že jestli s kolegou k něčemu dojde, tak se pak stejně oba vrátíme domu ke svýmu partnerovi a bude klídek zase...
    SITH
    SITH --- ---
    LILIANNE: chápej to tak, že je to ženatý muž a tak si hlídá zařazenou zpátečku a na nějaké náznaky nemá dostatečnou odvahu reagovat. Prostě až si bude na 100% jist tím, že ten sex tam být může, pak teprv něco podnikne. A je na tobě, mu tu 100% jistotu naznačit. Vím, že jako holky to máte s těma náznakama těžké, ale musíš se pokusit :) a hlavně udělej všechno proto, aby se to ten tvůj přítel nedozvěděl, bud tak hodná :-)
    LILIANNE
    LILIANNE --- ---
    SITH: :D dobře, zkusim to...:D
    SITH
    SITH --- ---
    LILIANNE: kdybys mu napsala, že ho chceš ted hned šukat, tak si myslím, že by mu to bylo o chlup jasnější :-D
    LILIANNE
    LILIANNE --- ---
    TAYLES: já to jako nijak nebudu hrotit, ale vždycky jsem byla "hodná holka" a teď to chci prostě zkusit...:) ale když tohle nebude, tak se z toho nijak hroutit nebudu, ani nebudu někde hledat něco jinýho...


    SITH: on mi napsal, že je škoda, že jsem zadaná, že se tohle nikdy nestane (po jednom rozhovoru po icq) a já jsem mu na to napsala, že se to klidně stát může, záleží to na něm. jsem sice holka a uznávam, že mluvení v náznacích je moje doména, ale tohle mi příjde jasný dost....:D
    SITH
    SITH --- ---
    LILIANNE: jak jsi mu naznacila, ze chces realny sex? jde o to, zda to jako chlap tento tvuj signal pochopil
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    LILIANNE: já být tebou tak se na to vyseru, buď vdečná za svůj vztah...prostě Fromm má pravdu..jak se do lásky a vztahu nevloží nějakým kouskem i vůle...nikdy to nevydrží a s nikým. To je zas jenom dobrodružství a novota..teď si člověk ale musí rozhodnout, co chce..já chci muže, který mě bude přitahovat, bude to zároveň můj kamarád a vytvoříme v rámci možností bezpečný domov pro děti ....píchání a jezdění v auťáku už mě přešlo ..a jsem ráda, že jsem si to vyzkoušela teď a ne až jako vdaná - nestojí to totiž za to
    LILIANNE
    LILIANNE --- ---
    IVETA: je mu 36, to snad nemůže ještě bejt krize středního věku, ne? :D nejhorší je, že mě uplně pobláznil, protože od začátku, co jsem v týhle práci je na mě strašně milej a já jsem to nebrala nijak vážně. až pak mi začal psát a já mam opravdu strašnou chuť zažít něco novýho...:D
    IVETA
    IVETA --- ---
    a nebo ma nejakou krizovku stredniho a zkousi, zda je jese zadany a zkousi, zda jeho svadeci metody stale funguji i na mlady:-))
    LILIANNE
    LILIANNE --- ---
    IVETA: to bude asi taky něco takovýho no..
    IVETA
    IVETA --- ---
    LOBOTECH: no ono me treba zbyva zustat verna:-)) a asi rada, ci co:-)
    IVETA
    IVETA --- ---
    FURYAN: no ten muj zenac se uz zrejme nakousal dostatecne a monzna ted steka po jine:-)) to jsou jen moje domenky.. No a vcera me poslal osobni sms k Vanocum a k Novemu roku s dodatkem..a pro me si preji, aby tenhle pos.. rok byl za mnou a pristi rok byl lepsi...i pro nas, protoze u me se nic nezmenilo z lasky (a jeho jmeno)

    ted, aby se v tom jeden vyznal, kazdopadne si myslim, ze si me chce uchovat jako v (nejhorsim pripade je tu jeste ta iveta, kdyby nahodou stekot nekde jinde neklapl)


    LILIANNE: no neco podobnyho jsem uz zazila v praci, kdy jsme s chefem flirtovali pres yahoo, aji osobne mluvili dvousmyslne, stale provokovali a vzrusovali, takova mala forma hry. On sam je zenaty..a hrali jsme si tak asi pul roku. Nikdy se mezi nami nic realnyho nestalo (diky bohu - chef). A pak na jednom firemnim vecirku se mi priznal, ze se mu hodne libim, ale ze chtel zustat verny sve manzelce -* wow - a tak si jen hral, coz mu obohacovalo jeho fantasie a zlepsilo postel doma.
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    Obe mate pravdu - je to obecny problem mnoha muzu - je to takzvany syndrom bezzubeho psa - beha okolo, steka, ale nekouse. Je to trapny, a ponizujici. FUJ takovym muzum.
    LILIANNE
    LILIANNE --- ---
    IVETA: nečetla jsem všechny tvoje příspěvky tady, ale tenhle poslední mi připomíná mojí "situaci". necelý měsíc si píšu po icq a po smskách s kolegou z práce, začal to on a měla jsem pocit, že chce opravdu jenom sex. já jsem to ze začátku brala spíš jako povyražení, takže jsem s ním flirtovala a tak, ale hodně jsme si psali o sexu a já mam teď strašnou chuť to s ním zkusit...problém je v tom, že mám pocit, že on už o ten reálnej sex nestojí - píšeme si celej den v práci o svejch představách, ale když jsem včera skoro naplno naznačila, že bych to chtěla reálně, tak nic, žádná reakce...jsem z toho zmatená, do toho mě začal zvát na různý "rande"...je ženatej a nerozumim tomu, myslela jsem, že to bereme opravdu jenom jako povyražení...abych to uvedla na pravou míru - mám 2 a půl roku přítele a chci s ním zůstat, ale na druhou stranu chci prostě něco novýho...
    IVETA
    IVETA --- ---
    no nic, balim to v praci a pojedu k jezeru sednu tam, a nacerpam novou energii pro neco novyho:-) jinak me z toho premysleni a nenavisti rozboli hlava..........
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam