• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CATZILLAVztah se ženatým / vdanou... aneb "Slibuje, že se rozvede..."
    GOODIE
    GOODIE --- ---
    HITOMI: a neni teda lepsi v tom vztahu mit tu volnost jinak? Treba, ze spolecne chodite na swingers apod?...
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    HITOMI: Jistě, že na to máš nárok. Máš pocit, že ti ho nějak beru?
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    COWBOY: nn, ale tohle me vazne nebavi, na to mam snad narok, ne?
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    HITOMI: Takže nešlo o debatu, ale o to mít pravdu? Tak to se omlouvám, že jsem do toho šťoural.
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    COWBOY: mam dojem, ze tohle nikam nevede :) takze z debaty odstupuju:)
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    HITOMI: OK, ať v tom máme jasno. Kdo je mladší generace a v jaké situaci otevřeně probírají bokovky?
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    COWBOY: ja tu ale mluvim o vztazich, probirani takovych veci, jako jsou bokovky atp...
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    HITOMI: Dovolil jsem si otevřeně vyjádřit svůj názor - to skoro vypadá, že jsem mladší generace. .-))
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    COWBOY: uz jsem o tomhle tematu slysela mluvit i nekolik odborniku a ti to potvrzuji. Nemam duvod jim neverit, kdyz v okoli vidim podobne trendy :))
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    HITOMI: Nevím, jestli bych to nazval otevřenější. Spíš si myslím, že ta mladší generace je prostě jenom mladší a proto si myslí, že je otevřenější. Pokud se dnes 20ti letý člověk srovnává s 50ti letým, tak nemůže říct, že dnešní generace je otevřenější, protože neví, jak bude on sám otevřený v 50 a netuší, jak byl ten 50ti letý otevřený ve 20. Ale myslet si může cokoliv, je přeci mladší.
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    TANAIS: proste mladsi generace je mnohem otevrenejsi a je to jen dobre. To vidim na nasich, jak maj i temata, o kterejch se nebavi. prijde mi to neprirozeny.
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    HITOMI: já to vidím, že to nechápeš :)
    IVETA
    IVETA --- ---
    asi jsem se nevyjádřila jasně. Je to vždycky risk. I v dlouhodobým vztahu. I když toho člověka znáš. Něco jinýho jsou fantazie a "možná" a neco jinýho je, když to po někom opravdu chceš. Jo, když i on řekne "fajn, taky jsem ti to chtěl navrhnout" tak dejme tomu (ale jak často se to stává, že?) Ale problém je, když ten druhý nechce. Pak už je to vždycky tak, že ses jednou zeptala. A on už bude vždycky vědět, že jsi to chtěla. A když něco člověk chce, obvykle dříve nebo později tu hranici překročí. Je to prostě risk. A to zcela otevřený :)

    TANAIS: hm a myslis, ze se tyto dohody delaji v dobre fungujicim vztahu??? neee, s touto dohodou partner prijde prave bud po odhalene nevere,nebo pokud vztah dlouhodobe prave kvuli nevere obou nefunguje... tady pak je jen jedno: bud rozchod na vzdy nebo otevreny vztah.. nic jinyho.....
    IVETA
    IVETA --- ---
    ILLUZE: ano ONS a dokazat si, ze jsi zadany ok. nebo je taky spousta chronickych neverniku.. co to proste potrebuju, bez ohledu na to jak pekny a fungujici vztah je! tady pak neni duvod odstranovat pricinu nevery nebo vubec hledat, kde byl hacek! ale ja mluvila o dlouhodobe nevere, kde partner z nejakeho duvodu je nespokejen ve vztahu..

    ac nejcastejsim duvodej je: 15 let manzelstvi, stereotyp, partner o me uz nepecuje jako drive, uz od nej nejslysim, jak jsem krasna, co na me ma rad atd. Sex je uz taky rutinou, stale to stejny dokola. a pak se objevi pracovni kolega aaa... a ten sex.. to je krasa!! Se zamiluji, litam na chvilu v oblacich a slysim ty veci, co me manzel rikal na zacatku, ty uz jsem skoro zapomela

    Proto si myslim, v pripade, ze funguje otevreny vztah jak na zacatku, tak i kdyz prijdou deti, je fajn se domluvit s pritelem a pozvat si domu jiny par (po odevzdani deti k prarodicum trebas) mit tzv. Spass spolecne, zacit ty pocity spolecne a jit dal... Tak to nemusi delat jeden z nich za zadama, neni to tak zadne lhani a vymluvy..od zacatku vztahu tu stejne neni zadna zarlivost a majetnictvi, jelikoz otevreny vztah, oboustranne dohodnuty jiz od zacatku a tak i zarlivost, majetnictvi a vse s tim spojene odbourano.

    Nekdo tu psal, ze tato verze nemuze fungovat, ja v ni verim!
    IVETA
    IVETA --- ---
    ILLUZE: ja jsem nerikala, ze to tak ma byt!!! prave naopak, je to to nejhorsi na cem je vztah staven!!!! ale v mnoha manzelstvi to tak proste je.. proto je pak i ta nevera!!!

    nekdo se me ptal jak se daji odstranit priciny nevery... tak jsem psala, ze se to neda konkretizovat, kazdy manzelstvi/ vztah je jine a jiny duvod nevery.

    U tohoto pripadu, na ktery si reagoval, je jasny, ze duvodem je prave..* moji spokojenost odvozuji od toho co podle mych predstav delas a nedelas* pak by byl partner nespokojeny ( je jasny, ze to tak nebude fungovat) bude nespokojeny, pres cestu mu projde zena, ktera bude jina blize jeho predstave a on zahne...

    Tady je pak dulezita komunikace s partnerem a naucit se neodvozovat vnitrni spokojenost od cinnu partnera..tedy akceptovat ho takovy jaky je, nic neocekavat, co on splnit nemuze!

    (mozna si rikas, vubec ji nerozumim, je to hloupost, ale znam takovy manzelstvi, kde prave tato pricina byla!)
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    TANAIS: a to ja prave nechapu, jak ma otevrenost komunikace treba souviset s tim, kolik dotycny vydelava atp. :) jakoze sex a komunikace je zabavou chudych? :)
    A otevrena komunikace se samozrejme nerovna otevreny vztah.
    Imo je to jen a jen o lidech, at uz maji jakykoliv typ vztahu, vzdelani....
    a samozrejme celou dobu mluvim o teto veci. A me by opravdu nevyhovoval stav, kdyz bych mela "zakazana" nejaka temata.
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    FURYAN: To si taky neumím představit.
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    FURYAN: to sotva už
    jasně, že je to tvůj kluk i kdyby nebyl
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    Opravdu byste si nechali delat testy po 10 letech? Mam osmiletyho syna a kdyby nebylo moje, tak co? Rika mi tato, miluje me, co mam resit?
    SITH
    SITH --- ---
    TANAIS: a hezky si ten rozvod opepřit zjištěním že jsem se deset let staral o dite ktere si ženuška vyšukala s jiným? :D ne díky. Udělat si to tajně pro můj klid duše, aby se to manželka nedozvěděla.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam