• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CATZILLAVztah se ženatým / vdanou... aneb "Slibuje, že se rozvede..."
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    TAYLES: ty ulety bohuzel budou v otevrenem i "uzavrenem" vztahu ;-)
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    _BENNY: no to většinou není, pač jak vidíš i v této diskuzi, ty úlety jsou zase jen s někým zadaným a tak pořád dokola a dokola a nabaluje se to..ale věřím, že s tím všichni lidi strašně souhlasí :) pač nějak si to omluvit musíme, nó
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    ja nevim, ale kdybych si mel ja vybrat mezi tim byt s nejakou prijemnou osobou i v "otevrenych" podminkach anebo zustat sam bez one osoby, pak jdu docela najisto ;-)
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    TAYLES: nezní a chápu to...
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    TAYLES: zalezi, jaky si pak vyberes sexualni partnery. pokud nekoho, komu jde jen o spas, toho asi moc bolet nebude, ze te ma jen jako milenku a jeho city nezranis, kdyz se na nej pak vykasles.
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    TAYLES: proc destruktivni? pokud v tom nejsou nejake deti, tak je to vec ciste tech dvou zainteresovanych, neni tak?
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    _BENNY: ne, má teď moc spokojený vztah :)
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    ILLUZE: ne..poč? :) mně se prostě jen nelíbí volné vztahy, pač je to destruktivní pro hodně lidí a většinou to není věc jen těch dvou....zkráta ten princip se mi zdá špatný, ať to zní jakkoli staromódně..
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    TAYLES: je tedy zenami znechucen a hleda princeznu, pokud mozno pannu? :)
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    _BENNY: nebo neco jako "jsem levne dostupne zbozi, ktere nema zadnou hodnotu"? takovy dojem imho samotny otevreny vztah taky nevyvola.
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    TAYLES: muze to tak byt i nemusi :)
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    _BENNY: tak to ses netrefil :) tento měl žen opravdu poměrně dost a je to chytrý, bohatý fešák..mám ho hrozně ráda...pač je jeden z mála, s kterým se dá normálně hovořit, i když je prachatý :)


    ILLUZE: to je jednoduché, prostě každý muž je rád, když žena, kterou miluje je jeho "čistá princezna" ..prostě fajn...s někým předtím chodila a netrávili čas v kostele, to je ok..ale pokud by to bylo neúmerně moc nebo hodně "lacině" tak to toho muže nikdy moc nepoteší ..ale mně se to zdá dost logické
    IVETA
    IVETA --- ---
    _BENNY: lol ver ti chlapy to vydrzi xxx let, diky milenkam:-))
    TAYLES: to bylo boze s nadsazkou a ty se toho chytnes:-) no neni to treba vekem? cim je clovek starsi, tim lepe toleruje neveru?
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    TAYLES: prostě jsi teď potkala pár týpků, co nemají chuť se vázat... je to tak? ;-)
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    TAYLES: jakoze to pusobi dojmem "je mi jedno s kym sukam a co chytnu" myslis?
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    _BENNY: to nemusí..ale o ten přístup k sexu jde pořád
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    ILLUZE: tipl bych vlastni nesebevedomi
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    TAYLES: a řekl ti důvod, proč to ten tvůj kamarád vnímá tak negativně?
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    TAYLES: no tak samozrejme ze kdyz se chlap se svymi vrcholnymi 3mi partnerkami za zivot domakne, ze ta jeho uz v 16ti sukala ganbang s cernochy a svuj pocet sexualnich partneru nedovede urcit ani zhruba, tak ho to moc nepovzbudi :-) ale o tom snad rec neni. to ze nekdo vede otevreny vztah nemusi nutne znamenat, ze mel vysoky pocet sexualnich partneru.
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    HITOMI: já už začínám být alergická na to, že se nejrůznější formy volných vztahů schovávají za slova jako "opravdová důvěra" "svoboda" "tolerance" "nesobeckost" aj. Ono to pak vypadá tak načančaně...na povrchu :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam