• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CATZILLAVztah se ženatým / vdanou... aneb "Slibuje, že se rozvede..."
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    _BENNY: já už bych nikdy nechtěla udělala žádnou kokotinu, jestli teď dostanu možnost vrátit se ke svému dřívějšímu úžasnému nedoceněnému muži ..tak už nikdy, nikdy nikdy..nebudu pohrdat jeho kvalitami, ryzím chrakterem a tím bezpečím, které s ním cítím a budu věrná až za milion hřbitovů, aby na mě mohl být pyšný a já na sebe vlastně taky
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    _BENNY: nevím..upřímně já ani nechápu, jak to může časově někdo stíhat a tak vůbec, já bych si pletla i jejich dvě jména a nepamatovala bych si, co mně kdo řekl :)
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    TAYLES: nevim co te na nem prvne upoutalo v one paralelni realite ;D
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    _BENNY: a na co bych měla toho hulváta? :)
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    TAYLES: neni v takovem pripade lepsi otevreny vztah s hulvatem a dite s lepsim otcem? ;-)
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    TAYLES: proc nikdy? staci jednou za 3-4-5 tydnu ;-)
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    _BENNY: ale věřím, že pokud má třeba žena rizikové těhotenství a náročné šestinedělí a mezitím se její muž chová jako hulvát, tak se jí zohaví i na dalších 20 let..proč ne :)
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    _BENNY: ale houbelec :) porod je velká změna, poporodní období je náročné, ale že by si po tom už lidi nikdy nezapíchali...to musí být tedy hodně vzácné případy
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    TAYLES: muze byt i trvala. koukni na ty osklivy protivny baby v tramvaji... taky to byly kocicky ;-)
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    _BENNY: ale to není žádná trvalá změna, to je změna přechodná, pokud je trvalá, není to podle mě v pořádku (to by totiž i příroda byla sama proti sobě)
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    TAYLES: tak na tomto obecnem vyjadreni se shodneme ;-)
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    _BENNY: ale všimni si, že já se tady ani jedné strany nezastávám..naopak kdybys prolistoval v dikuzi o porodech, viděl bys, jak jsem se tam prala za muže a 10 žen se na mě sesypalo...takže v tomto já zas vinu necítím a nikomu neradím držet ptáka v kalhotech.jen jsem chtěla říct, že záleží na celkovém stavu toho vztahu..pač když je špatný..i hledání řešení problémů může být desetkrát horší než normálně
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    TAYLES: ne, to se tak proste stane. po porodu je zenska bombardovana vsema moznyma hormonama, ktere ze samice udelaji matku. ani do toho nepocitam naslednou starost o dite, ktera taky udela s chuti na sex sve (tohle by muz pochopit mohl). proste se ti radikalne preusporadaji preference, chlap musi dospivat cely zivot, ale zena je dospela svym prvnim vrhem, nenadelas nic ;-)
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    _BENNY: on je to totiz ekvivalent rady, ze muz ma ptaka drzet v kalhotach, byt nezny, trpelivy, cekat a pokud to nepomuze, tak opakovat cele znovu.
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    _BENNY: "trvalá hormonální změna po porodu" ..to ale není normální stav a musí se s ním něco dělat ..nebo to třeba za pět let porodím a už si nezapíchám? pak nechám zavřít všechny ordinace a poradny v republice, když jsou tedy k ničemu
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    TAYLES: no a tak si predstav, ze za to nebude moci hormonalni antikoncepce, ale proste trvala hormonalni zmena po porodu prvniho ditete. predstav si, ze se ted budes snazit, vesele, s usmevem a radosti, abys to mela rada kazdy den, protoze ten problem je v tobe ;-) ty jsi se zrazu naraz zmenila, nikoliv muz. pujde to? asi ne, co?
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    _BENNY: jako pokud můžu mluvit za sebe, mě by to hodně vadilo, že nemám nějak dlouhodobě chuť i kvůli tomu muži..něco podobného se mi stalo s hormonální antikoncepcí a příjemné to vůbec nebylo...i když jsem chtěla, tak to nešlo skoro, bylo to hrozné..a jsem ráda, že se to vysazením zase spravilo. Ale prostě člověk musí zapátrat po příčinách a někdy je těžké je odhalit a když už ta láska v tom vztahu není, tak se nedivím, že s tím ta žena píliš nespěchá
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    kdyz se chce, prece vsechno jde. a kdyz se ti dva miluji... tak ONA mu prece da, ne? ;-)
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    TAYLES: jasne, laska hory prenasi ;-) co to tedy vyresit tak, ze zena si proste naridi ze bude soulozit kazdy den a problem je vyresen? ;-)
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    IVETA: já chtěla, aby to na tom bylo vidět...ale stejně zvlášť u žen v tom ty psychické bloky jsou většinou
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam