• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CATZILLAVztah se ženatým / vdanou... aneb "Slibuje, že se rozvede..."
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    TANAIS: vsak celou dobu mluvim o fyzicke nevere. ta citova je mnohem vetsi problem.
    Duvera jako takova je stavena pak na necem uplne jinem. Na cowboyovy dotazy ale odpovidat nebudu.
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    IVETA: Takže v tom svém volném vztahu máte docela fest pravidla. Věříš, že tvůj partner nikdy nesouložil s jinou bez kondomu? Myslím od vaší dohody.
    IVETA
    IVETA --- ---
    IVETA:
    my zijeme na jedny kope, neplanovali jsme spolecnou budoucnost, nic spolu nebudujeme, neplanujeme deti, zijeme jen tak.... (bohuzel, ale je pilot, tak co chces delat) tim, ze to tak je.. nemas zadny ocekavani a ta duvera se nema jak znicit...
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    HITOMI: Takže to pro tebe důležité je. Tak proč jsi prve tvrdila, že na tom tvůj vztah nestojí?
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    HITOMI: dejme tomu, že odbouráš fyzickou nevěru, ale nikoli citovou. Takže na slova "neexistuje nevěra" bych si dala pozor.

    Necitovala jsem přesně. Psala jsem, co tu obecně ze strany zastánců vyplývá. Pokud mě vyzýváš k tomu, abych pozorně četla, tak to dělej též.

    Nicméně, i mě zajímá odpověď na Cowboyovu otázku.
    IVETA
    IVETA --- ---
    COWBOY: ale on nesuka paneboze kazdy den s jinou! ( nevim to, ze, neptam se ho) krom toho tu byli na zacatku nejaky pravidla (sex jedine s kondomen, aby se nenatahli ruzny nemoce dom, a pecovat o sebe s laskou a ohleduplnosti, abychom nedali pocit tomu durhemu, ze je cislo 2...........)

    HITOMI
    HITOMI --- ---
    COWBOY: ze je to nedulezite, ja jen rikam, ze to neni "sakra dulezite". A jak sem rekla prve, s tebou se proste bavit nechci.
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    HITOMI: Co si domýšlím? Nebylo by jednodušší prostě odpovědět, než takhle dětinsky kličkovat?
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    TANAIS: zase smesujes vic veci dohromady. Opakuji to znovu, tim tvrzenim jsem myslela to, ze pokud mas otevreny vztah, neexistuje nevera - protoze o pripadnem zaletu vis, nelze tedy mluvit o nevere.
    S duverou jsem davala dohromady jine veci :/ tady se jen ukazuje to, jak tu nekteri nedovedou cist a domysli si.

    COWBOY: zase si domyslis.
    IVETA
    IVETA --- ---
    uuj jste se na me sbehli:-)

    moment chvilku
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    IVETA: Jistě, ale před ztrátou důvěry jako takové tě to stejně neochrání.
    A co až přestane chodit domů, protože už to nebude stíhat? Budeš vědět kdy a kterou šuká, ale na tebe už chuť mít nebude - nebo chceš tvrdit, že v otevřeném vztahu tohle nehrozí?
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    IVETA: na čem stojí tvoje důvěra k partnerovi? Na tom, jestli je ti věrný, respektive že ti není věrný a ty o tom víš? Nebo ještě na jiných věcech?
    IVETA
    IVETA --- ---
    COWBOY: vztahove na neveru!!!
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    IVETA: V otevřeném vztahu nemůžeš ztratit důvěru? Ty si zase něco namlouváš?
    IVETA
    IVETA --- ---
    hm pokud o partnerovych vylet chce partnerka vedet, tak v tom bude urcite pozadni umysl, proc se pta......
    IVETA
    IVETA --- ---
    ale proc by nemohlo byt ve volnem vztahu vic duvery? (rikat si samozrejme vsechno nebudou, kazdy potrebuje to svoje teritorium) na cemz, kdyz zjistiz, ze manzel ti je 2 roky neverny, tak tu duveru ztrtis na sekundu a trva minimalne rok nez vybudujes zpet. Pricemz u volnyho vztahu, neveru akceptujes uz od zacatku a nemas se jak zklamat...
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    HITOMI: Jasně, není to pro tebe důležité, ale chceš o tom vědět. Proč? Zkus nějak logicky vysvětlit, proč chceš vědět o něčem, co pro tebe není důležité.
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    COWBOY: Ale to by mě taky zajímalo, proč o nich chceš vědět. Aniž bych tomu přisuzovala "sakra důležitost" :)
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    HITOMI: "prave proto, ze vztah stoji na pevnejsich zakladech, nez je sex, je mozne dojit k volnejsimu vztahu" ano, dejme tomu, že to v některých případech jde a je to funkční.

    Ale když jsi na mě reagovala poprvé, zeptala ses nějak v tom smyslu, jestli tedy není lepší mít volnější vztah, aby v rámci důvěry atd. se předcházelo nevěře. Nechť to má každý, jak chce. Ale tvrdit, že v otevřeném vztahu je více důvěry a tak, protože si ti dva můžou všechno říct (eh), což tady tak nějak obecně z toho, co říkají zastánci, je kravina. A proto se tu ozývám. Ne proto, že někdo šuká se svolením a vyhovuje mu to :) Tož asi tak :)
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    COWBOY: neni to pro me sakra dulezite. zase tomu prikladas nejaky extem.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam