• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CATZILLAVztah se ženatým / vdanou... aneb "Slibuje, že se rozvede..."
    AFRAM
    AFRAM --- ---
    ILLUZE: to u mne jakozto povestneho gourmeta nevylucuji:-) pak to bylo ocividne v tehdy jeste existujici restauraci Vltava v Kotevni ulici.-))ze bych si daval grundle jinde v Praze tak v poslednich peti letech si nevybavuji, tam je ale meli vynikajici:-)
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    AFRAM: chápu, naposled ses věnoval raději než své ženě grundlím
    AFRAM
    AFRAM --- ---
    ILLUZE: to si fakt nevybavuju:-)) ale mozne to je
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    AFRAM: na pár akcích... dokonce jsme jednou i seděly vedle sebe - je opravdu milá a do domácí otravné puťky má fakt daleko - má fajn smysl pro humor
    AFRAM
    AFRAM --- ---
    BLONDYNKA: v tom s Tebou souhlasim - stoprocentne...
    AFRAM
    AFRAM --- ---
    ENELI: nemyslim...a ty jsi asi necetla moc pozorne:-) to bys ale mela
    ENELI
    ENELI --- ---
    ILLUZE:
    AFRAM:
    tak vidíš, IIluze ti to jasně vysvětlila....:-)
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    ENELI: Mě by v takové situaci bylo víc líto toho zapomenutého dítěte než toho času a honičky sem a tam...
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    AFRAM: Je fajn, že jsi takový chlap. Opravdu ti ale musím říct, že je vás takových dost málo. Možná většinu chlapů štve, jak ta jejich vypadá a že se z ní stala slepice domácí, nicméně tak moc, aby zvedli prdel a postarali se sami o děti, aby si ona mohla zajít ven, je to zas nepálí.

    No ale jen tak mezi námi - proč by se měla ženská spoléhat zrovna na toho chlapa, že? Máme přece chůvy, uklízečky, člověk si dnes může najmout armádu lidí, co se postarají. Samozřejmě za peníze pana živitele, když je on příliš unaven, aby to udělal sám...
    AFRAM
    AFRAM --- ---
    ILLUZE: no, treba i diky tomu ze jsem ji prece jen obcas z domu vykopal:-)ani si ale nevzpominam ze jste se vy dve potkaly.-...



    ENELI: my jsme se vidali celkem pravidelne, jen to bylo posunute do pro jine rodiny ponekud netradicnich casu...cast jedne materske se mnou napriiklad stravila v nemecku, kde - diky propojenosti bytu s redakci, se mnou vlastne bydlela na pracovisti...a paradoxne tam se ode mne nehnula pres veskerou mou snahu ani na krok...ac mohla
    ENELI
    ENELI --- ---
    AFRAM:
    budeš patřit asi mezi ty výjimky...:-)
    ale pozor třeba ti tím manželka říkala, že raděj bude s tebou doma, než jít sama pryč, když jsi byl tak vytížený... lze předpokládat, že si tě moc neužila...

    ILLUZE:

    dobu MD mám už moooc dlouho za sebou, ale v živé paměti mám, že od té doby jsem se naučila na manžela a otce svého dítěte v zásadních a podstatných věcech nespoléhat.....tu ji zapoměl v jeslích, až ji přivedla paní z jeslí.....a to i když den předtím mě poslal, ať si zrovna z práce zajdu s kamarádkou ....., tu ve školce, družině, nebo zasklil sllíbenou návštěvu rodičáku a tak...a vždy mě to mělo napadnout, že když se neobjevil včas u mě v práci nebo doma, že se se jako něco děje....(mobily nebyly)... no od té doby jsem měla vytrénované nervy, i nohy z pobíhání mezi prací a školou a tak....naše dítě bylo téměř vždy a všude poslední a čekalo s paní učitelkou vychovatelkou, tázající se .... kdo ji má zrovna dnes vyzvednout..... vždy už oblečená obutá na lavičce v šatně.... no děs.... už bych tu hoňku nechtěla...


    ale já díky studiu nebyla vlastně na MD a moje 3 -měsíční MD po ukončení školy to byla pohoda...organizačně jsme stíhali zájmy i potřeby a dítě bylo asi hodné, takže jsme v průběhu dne vše zvládli Navíc přesto, že jsme se náhle ocitli daleko od příbuzných a všech dosavdních známých v cizím městě, měli kolem sebe podobné matky s dětmi a vypomáhali si i se společně bavili. V tom jsem měla mopžná i díky své povaze trochu víc štěstí....

    toto by spíš patřilo do klubu pokročilých rod. než sem.... nevím... nějak jsem nepostřehla ..,. v čem je podstata vztahu s někým jiným, ženatým, slibujícím se že se rozvede.....ale to fuk.... vlastně už chápu.... ono to tím vlastně začíná viz Afri.... sám vytížený a když je konečně doma pošílá ženu pryč .... tak to asi taky není OK :-)
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    AFRAM: nepochopil jsi to - je rozdíl v tom, jak svou ochotu a "vstřícnost" chápe muž a žena v období mateřské dovolené...

    a ad. tvůj příspěvek - v tu chvíli, kdy dorazí chlap domů, pro většinu z nás je to konečně někdo, s kým se dá normálně mluvit a především - s tím, jak dítě roste - jsou to konečně chvíle, kdy se ženská konečně může na chvíli zastavit - a podívat se třeba na ten stupidní seriál (kolikrát nejde vůbec o ten film - ale o ten pocit, že se nemusí nic dělat a jen tupě zírat do obrazovky - chvílemi pocit k nezaplacení) a nebo dohnat v domácnosti to, co se přes den s dítětem nestihlo

    jasně, je dost žen, které opravdu už zůstanou slípkami, ale co jsem poznala - i když opravdu jen matně - právě tvou ženu - je to krásná a velice sympatická paní, návdavkem kultivovaná a velice tolerantní, navíc očividně při tom všem schopná podporovat a dělat zázemí své rodině a kariéře svého muže
    v tomhle se jistě shodneme - kdekterý muž ti má co závidět...
    AFRAM
    AFRAM --- ---
    ILLUZE: ver never - ale moje vlastni zkusenost i zkusenosti znamych mluvi o opaku, mluvi i o tom, ze treba chlap vyslovene trpi kdyz vidi jak - brutalne receno - ta jeho pri te materske doma blbne...jak se ji zuzuje obzor nekam do prostoru mezi lavicku a piskoviste....a ne pro kazdyho chlapa je to prijemny, ja dokonce tvřrdim ze normalni chlap to vnima neprijemne...
    ja konkretne jsem se snazil manzelku vykopavat nekam ven, moje snaha pres v te dobe hodne narocne zamestnani - (televize) byla ji takovych veceru nabidnout co nejvic...ale jeji reakce - ja nemuzu nikam jit, to bych nevidela Esmeraldu, Dynastii, Dallas (nehodici se skrtnete - nove ruzovky, pouta, ulice a dalsi slataniny doplnte), nebo ohromujici - no, je moc fajn ze sis zaridil ze dnes zustanes doma, mne se tam co jsem chtela jit nechce, tak zustaneme doma spolu a muzem treba presadit kyticky na balkone...

    No nic.Nerozesmala jsi mne.
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    AFRAM: chachacha - dobře jsi rozesmál :-DDD

    kacirsky ale reknu - z pozice chlapa - maloktery chlap odmitne , kdyz za nim zenska prijde a rekne - potrebuju k holici, potrebuju na kosmetiku, potrebuju do posilovny - pohlidas, zastanes tu a tu praci?

    tak takové znám dva...

    u ostatních: "Miláčku, tady máš večeři, dítě je nakrmené, vykoupané a připravené v ohrádce na spaní, kolem deváté se vzbudí a bude chtít mlíko - to máš v ohřívačce na lince v sektoru B... Pa, mooooc ti děkuji, budu na telefonu..., do jedenácti jsem doma" :-)))
    a ad. kadeřnice: "Dne .... jdu ke kadeřnici, máma (teta, sestra, slečna na hlídání..." nám pohlídá dítě, vše je zařízené..."
    ad. posilovna: "Hele, koupila jsem si DVD s Kynychovou, snad se k tomu i někdy dostanu."... a ještě líp: "Dneska jsem si tak krááásně mákla na zahradě - to budou svaly..." ;-)

    tak bodejď by bylo "z pozice chlapa" co odmítat ;-)
    ENELI
    ENELI --- ---
    AFRAM:
    to opravdu jsem.... ale pak to další k tomu fakt nikomu ani nezávidím
    AFRAM
    AFRAM --- ---
    ENELI: jeste ze jsi prejici.-))
    ENELI
    ENELI --- ---
    TANAIS:
    ale dopřála....:-) ...ale po rozptýlení nastávají i jiný situace :-( ...nebo spíš :-)
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    AFRAM: mně to vadit nebude :-)
    AFRAM
    AFRAM --- ---
    TANAIS: moc hezka odpoved:-))zareaguju na ni, doufam ze nebude vadit, ze jen do posty:-)
    ENELI
    ENELI --- ---
    TANAIS:
    mám to asi nastavený podobně ....zodpovědných chlapů si vážím....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam