• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CATZILLAVztah se ženatým / vdanou... aneb "Slibuje, že se rozvede..."
    AISHA
    AISHA --- ---
    TANAIS: aneb, kdo nezažil, nepochopí :-)

    (jak milenky, tak podváděné ženy, o mužích nemluvě...)
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    AISHA: ono obecně vede k toleranci zkušenost, myslim :)
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    BLONDYNKA: já myslim, že ne :) Myslim, že pokud sex neproběhne, tak tam více či méně alespoň z jedné strany je latentní zájem. Prostě to jiskří, je to nevyslovený a má to vliv na vzájemný vztah. Když k sexu dojde, je to jednou pro vždy vyřešený. (A přátelství buď přežije nebo ne.)
    Ale samozřejmě - výjimky existují. :-) Sice ne v mém životě, ale zcela určitě někde existují! :)))
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    TAYLES: ale no tak, nejde přece jen o šukání, člověk dělá v životě spoustu věcí, který partnerovi vadí. Mě taky vadí některý věci, který manžel dělá, on ví, že mi to vadí a stejně to dělá ne proto, že mě chce štvát, ale prostě proto, že se v tom už nepřeučí. Je to proto horší? To je nesmysl. Já taky dělám nebo nedělám věci, který mu vadí. Otázka životního stylu. A v něčem se prostě nejsem schopna přizpůsobit (ani tak nejde o ochotu).

    Jde jen o to, jakou kdo šukání připisuje váhu. Nic víc, nic míň. Šukání bez lásky existuje. Jasně, mně by vadilo, kdybych se dozvěděla, že můj muž má své specifické "koníčky", resp. "klisničky", ale nejjednodušší je po tom prostě nepátrat. Pokud mě bude chtít jednou opustit, tak to stejně udělá bez ohledu na to, jestli má nebo nemá milenku. Ale to, jestli má nebo nemá milenku ještě nemusí znamenat, že mě chce opustit. Nejde o to zamezit tomu, aby partner ulítl, ale spíš si myslím, že by si člověk měl dát pozor na to, aby nezavdal příčinu k tomu, aby partner chtěl nejen ulítnout...
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    BLONDYNKA: ale zase, pokud tvůj muž ví, že ti to vadí a přesto píchá jinde..tak už to není jen o tom píchání..je to o tom, že dělá něco i přes to, že ví, že ti to vadí ..a to je horší
    AISHA
    AISHA --- ---
    BLONDYNKA: bezva, jsi tolerantní, já ti to chválím

    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    AISHA: Tohle "svobodný holky jsou přesvědčený, že jim se něco takovýho v manželství stát nemůže"?
    No, mně se to opravdu stát nemůže, minimálně dokud se nevdám. Ale jinak, pokud jsi to napsala ve vztahu ke mně, tak je to úplná blbost, protože mezi mým vztahem a manželstvím není fakticky žádný rozdíl. Akorát že jsem typ člověka, co si nejspíš nebude házet mašli, že ho chlap zastrčil do jiné, protože sama nejlíp vím, co to znamená a jak "moc" je to důležité. Šukačka je pěkná věc, ale jen kvůli ní tě nikdo neopustí, takže proč bych se tím trápila?
    AISHA
    AISHA --- ---
    BLONDYNKA: to nevyvrací, co jsem napsala, že :-)?
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    AISHA: Jen pro úplnost, žiju devět let s jedním mužem a máme dvě děti. Je to zajisté velmi podstatný rozdíl oproti manželství, cítím se každý den jako naprosto free a svobodná holka.
    AISHA
    AISHA --- ---
    BLONDYNKA: aha, pak se to vysvětluje :-), svobodný holky jsou přesvědčený, že jim se něco takovýho v manželství stát nemůže a tudíž na tom logicky, u jiných, nevidí nic špatnýho
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    AISHA: To nedokážu posoudit, manželkou jsem nikdy nebyla :-)
    AISHA
    AISHA --- ---
    že by cesta k tolerantním manželkám vedla přes jejich vlastní zkušenost se ženáči :-)?
    AISHA
    AISHA --- ---
    BLONDYNKA: hm, jako nezadaná milenka ženatýho chlapa nemůžu nesouhlasit :-)

    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    TANAIS: No a může teda? :-))
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    AISHA: Hájení práv dětí jsi nadnesla ty. Takže jsem tě s tak ušlechtilým tématem nemohla nechat samotnou.

    Nevím, co tě vede k názoru, že sex s ženatým mužem je ošklivost? Z vlastní zkušenosti musím zkonstatovat, že z mých tří nejnej sexuálních zážitků v životě měli dva na svědomí ženatí muži a fakt to bylo dobrý! Moje úmysly, pokud si dokážu vzpomenout, byly pořádně si zašukat, pak si opravdu pořádně zašukat...no a potřetí taky, pokud to dotyčný zvládne :-)
    Ty ošklivosti páchají možná oni, to ale můj problém, pokud nejsem vdaná, opravdu není. Neexistuje žádný důvod k tomu, proč by ženy měly za ženaté muže plnit funkci jejich svědomí.
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    MEG: no právě... též si myslím, že o to jde vždy až na prvním místě... ;)))
    Alepsoň já mám v otázce typu "může mezi ženou a mužem vzniknout skutečné přátelství, aniž by se ti dva spolu vyspali" jasno :-D
    ZELINKA
    ZELINKA --- ---
    MEG: :-DDDDDD
    MEG
    MEG --- ---
    MEG: teda přesněji po TOM :-D
    MEG
    MEG --- ---
    TANAIS: no, nejdřív jde teda o TO...co si budem nalhávat... ;-) charakter přijde na přetřes teprve potom. ;-)))
    AISHA
    AISHA --- ---
    BLONDYNKA: hele, nechceš si jít povídat o dětech někam jinam?

    A s někým jiným hlavně :-)...

    Reagovala jsem na to tvoje, že ženský jsou svině, já si to, obecně, nemyslím. Jsem naivka, co věří, že manželky i milenky k těm ošklivostem (a tou třeba sex se ženatým mužem je, ne :-)?) vedou jen ty nejlepší úmysly :-P
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam