• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CATZILLAVztah se ženatým / vdanou... aneb "Slibuje, že se rozvede..."
    ZELINKA
    ZELINKA --- ---
    JAMEELA: toho bych se bála .... a proto ženáče jen na sex ;-)))))
    DEMAN
    DEMAN --- ---
    TANAIS: hau hau hhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaauuuuuuu :-D

    BLONDYNKA: recept je jednoduchy, nestykej se s chlapama co si musi na tobe misto penisu honit ego :-)
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    JAMEELA: hodnotím kladně, že to ustál :)
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    BLONDYNKA: to je pak vždycky na pár facek... takovýmu chlapovi prostě radši nevěřit.
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    MIDORI: od člověka, který není spolehlivý, který kašle na své blízké, který se o ně nestará, se dá očekávat, že nebude mít férový přístup. Od člověka, který si sem tam šukne někde na záletech, ale přesto je pro něj žena na prvním místě, se klidně dá očekávat, že se s nim dá strávit fajn život.
    Jen prostě - nepátrat, neptat se.
    A zatloukat, zatloukat, zatloukat... (jo, on v tomhle měl vážně pravdu)
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    DEMAN: příroda je mocná čarodějka. Ta když zavelí... :)
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    BLONDYNKA: podepisuji
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    SIRRIL_NEMESIS: záleží pouze na tom, co ty sama od toho vztahu chceš. Jestli si cheš užívat, tak si užívej. Fotky ze svatby nech plavat, neptej se na věci, které vědět nechceš, užívej si zamiklovanosti a měj ho pro sebe na sto procent ve chvílích, když ho pro sebe mít můžeš. Ale asi bych byla opatrná na to slibovat si od toho něco víc...

    A jestli udělá nebo neudělá blbost on, to je jeho problém. Stačí jen, když Ty ho k těm blbostem nebudeš talčit :-)
    JAMEELA
    JAMEELA --- ---
    ZELINKA: Okolnosti můžou být všelijaké, ale brala bych to jako důvod k obezřetnosti - je jistá pravděpodobnost, že další problém bude řešit podobně. (Ano, mluví ze mě zkušenost. Ten, co přišel po "nejlepším kamarádovi" velmi rychle a rozhodně odešel od manželky ke mně. Lichotilo mi to do té doby, než za dva roky stejně rozhodně odjel na bílém koni o dům dál :-) )
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    MIDORI: Chuť na sex pro mě charakterovou vadu neznamená, naproti tomu lhaní a manipulace s cizími city ano.
    ZELINKA
    ZELINKA --- ---
    MIDORI: ale s tím nelze souhlasit ..... nidky nevíš okolnosti toho zahýbání - já bych v tom charakterovou vadu zas až tak neviděla....
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    BLONDYNKA: ja nechci nijak moralizovat, ale od cloveka, ktery zahyba, se da ocekavat, ze nebude mit vzdy ferovy pristup
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    MIDORI: Tak to nevím. Proč bych měla pčítat s tím, že si chlap bude na mně honit ego a zkoušet, kdy mu na to ještě neskočím a kdy už jo? Já jsem raději pro fér vztahy, všechno říct na rovinu a nedělat tajnosnubné narážky.
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    IVETA: Jistě, jistě, taky bych to každé poradila :-) Akorát že když došlo na mě, neuměla jsem to. Takže příště raději nee.


    DEMAN: To umím taky. Jenže rozdíl je v tom, že nebudu panu milenci vykládat, jak bez něj nemůžu žít.
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    DEMAN: no to teda jste
    JAMEELA
    JAMEELA --- ---
    IVETA: jo, vstoupila. Akorát jsem tomu dalšímu asi 14 dní vyprávěla o tom předchozím - vysvětlovala jsem mu na tom příběhu, proč už ženatýho ne-e :-)))
    DEMAN
    DEMAN --- ---
    IVETA: ja kdyz jsem se pristihnul jak si volam s moji zenou a milenka mne u toho kouri take jsem pozvedl jedno oboci a rekl jsem si ze nejsem normalni. bohuzel mrdani je jako prekonavani plotu, poprve po prelezes a pak ho jen preskakujes. obavam se ze dneska jsem s to soustat milenku do zadku a bit ji a telefonovat se zenou a ty mlaskave zvuky omluvim tim ze naklepavam rizek.

    nema cenu si lhat do vlastni kapsy, jsme devkari a cubky :-)
    IVETA
    IVETA --- ---
    ano, bud oci pro plac anebo od vztahu rychle utekli.

    kazdopadne by me zajimalo, zda nektera z nas po vztahu s zenatym muzem, vstoupila i na po druhy do stejne reky, nebo se temto vzahum uz vyvarovala.. (jako single)
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    BLONDYNKA: ale tak s tim se prece musi pocitat, ne? co se da cekat od vztahu s zenatym chlapem? podle me v 90% pripadu zbydou milenkam oci pro plac
    IVETA
    IVETA --- ---
    BLONDYNKA: v tomhle okamziku bude asi nejlepsi aferu ukoncit...at to pro obe strany nebude lehky...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam