• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CATZILLAVztah se ženatým / vdanou... aneb "Slibuje, že se rozvede..."
    IVETA
    IVETA --- ---
    DEMAN: ach tak ty mocny carodeji, diky za objasneni.. asi se do tebe zamiluji.
    DEMAN
    DEMAN --- ---
    IVETA: :-) matka priroda to s tebou vyrida za mne. ja si k tomu jen dam drink. me poslani je speculare.
    IVETA
    IVETA --- ---
    DEMAN: a co by me priroda o olepenych trenkach mela ucit?
    To se myslim uci uz na zakladni skole v sedme tride, jak muzske a zenske telo funguje.

    DEMAN
    DEMAN --- ---
    IVETA: :-) vsak tebe matka priroda nauci, az tvuj manazirek prijde dom z vanocniho vecirku s olepenyma trenkama.
    IVETA
    IVETA --- ---
    sedela mala bezmocna princezna na kameni a plakala.. vis ty muj skritku, on to byl tak uslechlily prinz, on me chranil pred temi zloduchy a odhanel je, drzel pevnou pest a ja slabounka princezna jsem vedela, to je ten pravy, ten me bude ochranovat, protoze se o sebe nedokazu sama postarat, neverim si jako zena, bum a bac a zamilovala jsem se. Pozdeji on uz nebyl uslechlily princ, nybrz mocny carodej. On luskl jen prstem a mel ode me vse, manipuloval tam, kde me chtel mit a ja ted tu tak sedim a premyslim, co jsem udelala spatne, rekla princezna a podivala se do zeme...

    a pohadky byl konec.
    DEMAN
    DEMAN --- ---
    IVETA: ja jsem ty holky branil a mile spolumanaziry zahanel. :-) places na spatnym hrobe. stydel jsem se za to ze jsem taky chlap, zoufalci.
    IVETA
    IVETA --- ---
    DEMAN: nojo vrana k vrane seda.. co na to rict.
    DEMAN
    DEMAN --- ---
    IVETA: uz jsi dost stara na to abys vedela ze chlap s erekci ma soudnost houpaciho kone, a OZRALY chlap s erekci :-) nechme toho, jen vas rozcilim :-)))) ... jako videt moje zenate kolegy z korporace jak se ozrali vlisavaji do kalhotek junior manazerkam z toho bych fakt blil
    IVETA
    IVETA --- ---
    DEMAN: kdyz to reknu jednoduchym jazykem: vasi picu jsem taky nikdy nevidel a verim, ze ju mate...

    treba jsou mezi nama i dusevne vyspeli jedinci natolik, ze to co reknou, tak si i za tim i stoji, protoze znaji zakon priciny a nasledku, a protoze jim je treba dulezitejsi vyvinuty harmonicky vztah s laskou jak pokuseni zastrcit nekde jinde, ac je clovek kazdym dnem v konfrontaci.
    DEMAN
    DEMAN --- ---
    BLONDYNKA: jak muzes verit chlapovi ze je ti verny? :-) to je jako bys verila kalouskovi ze nebude krast ze statniho rozpoctu. kdyz ma chlap pindika tak zahyba.
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    PAD: No, v podstatě ano, ale ještě přesněji je to tak, že já mu věřím, že je mi věrný, a neřeším jiné možnosti. Pokud mi to vyloženě nebude cpát pod nos, nebudu to zjišťovat a nadále bude vždycky předpokládat, že to tak je.
    PAD
    PAD --- ---
    BLONDYNKA: rozumim - pak to cele ale stoji na tom, ze ty se ho na takove veci neptas/nebudes ptat
    DEMAN
    DEMAN --- ---
    BLONDYNKA: :-) kdyz to rikas tak to asi bude pravda
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    DEMAN: Nic, takový chlap by u mě doma nikdy nebydlel.
    DEMAN
    DEMAN --- ---
    BLONDYNKA: co bys udelala s chlapem kdyby si domu privedl ve 4 rano holku ktera ho opichala pred dverma vaseho bytu a ona by pak behala nahata po vasem byte?
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    PAD: Opravdu nepovažuju upřímnost v této věci doma za vhodnou. Jinými slovy, pokud by můj muž spal s jinými, nemusí být proto nutně bezcharakterní idiot, kterým by se však stal, pokud by mi to chtěl svěřit.
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    PAD: ona ta pravdomluvnost se nehodí vždycky, to, že je chlap nevěrnej manželce (nebo ona jemu) spadá do kategorie, který se říkat zrovna nemusej, i když jsou pravda. Když uvidíš mámu s opravdu ošklivým dítětem, taky tý mámě nebudeš vykláddat, že na její dítě se nedá koukat. I když je to pravda.

    Otázkou vždycky je, co kdo považuje za nevěru, jak kdo vnímá sex a co pro každého sex znamená. Tahle věc má ve vztahu minimálně dva výklady vždycky.
    PAD
    PAD --- ---
    BLONDYNKA: no jo, ale jen za podminky, ze u toho paralelne nelze partnerce, tj. ze ona je s tim v pohode, ze sousta jine ... nebo ne? nevylucuje se to pak?
    DEMAN: oo! a nebyl to nahodou holobic? a pak ses probudil?:)
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    DEMAN: s největší pravděpodobností :-)
    DEMAN
    DEMAN --- ---
    TANAIS: jsem sice tupy ale uzvednu vic nez ty :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam