• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CATZILLAVztah se ženatým / vdanou... aneb "Slibuje, že se rozvede..."


    Pro mnoho žen je ženatý muž ten pravý. Proč jsou okroužkovaní takovým lákadlem? Může vztah se ženatým vydržet dlouho? Intimní vztah se ženatým má mnoho výhod, ale také stejné, ne-li větší množství nevýhod.

    Proč ANO:

    Většinou mu nemusíte vařit.
    Uklízet, žehlit a prát už vůbec ne.
    Pokud se nechcete vázat, může to být ideální vztah.
    Ženatí a starší muži jsou prý zkušenější a rozumnější.
    Chodí za vámi jen za zábavou, a tak s ním nemusíte rozebírat jeho problémy v práci apod.

    Proč NE:

    Musíte se smířit, že vás vlastně podvádí s manželkou.
    Může vás dokonce podvádět ještě s jinou.
    Pokud má děti, těžko se budete smiřovat s tím, že mu tak trochu berete tatínka.
    Když se vztah prohloubí, je tu velký problém s případným rozvodem atd.
    Nemůžete se s ním příliš ukazovat na veřejnosti.
    Občas si může stěžovat na manželku.
    Pozor na pohlavní nemoci.
    Počítejte s tím, že Vánoce s vámi asi trávit nebude.

    Jak jste na tom vy? Jaké máte zkušenosti? Jde jen o sex, vypočítavost nebo o opravdovou lásku? Stojí to za to? Byli jste někdy v opačné pozici? Jaké je to být milenkou / milencem? A jaké být podváděnou / podváděným? Kdo vyhraje?

    V této diskuzi jsou vítání všichni ti, kteří chtějí sdílet zkušenosti (pozitivní i negativní) se "Vztahem se ženatým / vdanou". Zajímají mne všechny vaše názory, poznatky, poučení, zmoudření, nezmoudření :o), postoje, prostě náhled na věc... Upozorňuji však, že všechny urážlivé, vulgární či s tématem nesouvisející příspěvky budou smazány!!!!
    rozbalit záhlaví
    MORTWYRTHA
    MORTWYRTHA --- ---
    BLONDYNKA: spis je to podle me tak, ze ti, co to v pohode vydrzi, nepotrebuji v zivote nejake extra vzruseni a jsou klidni, nepotrebuji si nic extra dokazovat...jsou spokojeni v ramci moznosti s tim, co maji doma... ja si to dokazu taky predstavit spat cely zivot s jednim chlapem... nejak me to nedesi, posledni dobou spis uklidnuje...ale jak to bude za cas, kdo vi...
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    IVETA: Každej to dokáže, když bude chtít. Otázka je, zda to stojí za to vydržet, co se dá získat a zažít tím, když se to nedodrží a tak.
    AISHA
    AISHA --- ---
    LONESTAR: extrabuřty jsou jen pro lidi bez fantazie :-)!
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    Proč hne dcelej život? Však stačí, že budeš s jednim chlapem, když s nim zrovna budeš, ne?.. ;)))
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    IVETA: to je pak jiná - proti víře jsou jakékoli argumenty zbytečné :P)))
    IVETA
    IVETA --- ---
    jeste me nechte dal metaforovat... se snazim presvedcit sama sebe, ze dokazu byt cely zivot verna jednomu chlapovy:-)
    nepresvedcuji se.. vim to!!!

    TANAIS
    TANAIS --- ---
    LONESTAR: co kulinářské zážitky. Ale ty chybějící vitamíny! :)
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    IVETA: dokázala bys celý život jíst POUZE chleba se solí? ;-)))
    možné to je, ale člověk se tím ochudí o spoustu kulinářských zážitků :P
    IVETA
    IVETA --- ---
    LONESTAR: hmm chleba se soli bych dokazala jest cely zivot, bez toho, aniz bych se prejedla.. ale pryc s polemikou, tvrzeni lekare me rozesmalo, na kazdem spruchu pravdy trochu:-)
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    IVETA: vypadlo ti slovo - "dokazu jist JEN ji cely zivot"...
    dříve nebo později se ti ta jedna přejí - a čím víc jsi jich předtím vyzkoušela, tím víc se ti budou vzpomínat jejich chutě...

    navíc (když už se tady mluví o polívkách :D))) - každý lékař ti potvrdí, že jednotvárná strava škodí zdraví :P)
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    AISHA: napsalas "vdané paní"... já bych neslovíčkařila.
    AISHA
    AISHA --- ---
    "paničky" napsala blondynka :-)

    TANAIS
    TANAIS --- ---
    No, Aisho, ani já si nemyslím, že je možné 20 let varit jednu polívku pokaždé jinak. Taky nevím, že by se tu "vdané paničky" (tím patrně myslíš i mě, neboť jsem skutečně vdaná panička) tak vehementně praly o to, že pořád stejná poívka je špatná věc. Mně to spíš vyznělo, jakože tím, že si někdo dojde na jinou polívku, opovrhuješ, i když podle toho, co tu teď padlo o Tvém milenci, to asi tak není. Možná jen informační šum. Já to považuju za něco, co se prostě může stát a sama za sebe bych to nechápala jako důvod k rozchodu. Já jsem jednoduše alergická na hysterické výlevy ohledně nevěry a to z jakéhokoli úhlu pohledu, toť vše.

    Nicméně, vést tu spor vkůli nepřesné metafoře mi přijde trochu zbytečné :)

    CMLKA
    CMLKA --- ---
    taky se mi zda uz premetaforovano...
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    IVETA: To už je tak složitá metafora, že ji asi fakt nechápu. Mohla bys to podat polopaticky a bez polívky?
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    AISHA: Vůbec nic, jen mě docela pobavilo to jedovaté prskání na vdané paničky a tak mě napadlo, odkud to asi pramení :-)
    Zajisté máš v sobě na deset tisíc způsobů, jak udělat jednu polívku, chápu...určitě si to aspoň myslíš :-)
    IVETA
    IVETA --- ---
    hm a co si tak uvarit doma vsechny polevky nejen ceske, ale i zahranicni, vyzkouset jejich chut, porovnat, a tak nacerpat kucharske zkusenosti, a pak za par mesicu ci let po zkusenostech jit nekam do restaurace, objednat si jednu, rict si tak to je ta, ktera je ze vsech tech polevek nejlepsi, dokazu ji jist cely zivot, protoze vim.. jina lepsi uz nebude....

    prilis idealistycke?
    AISHA
    AISHA --- ---
    BLONDYNKA: máš nějakej problém? Se mnou :-)? Nebudu tě učit polívku na tisíc způsobů, já vím, že to nejde, to musíš mít v sobě.

    Ano, mám ženatýho milence a nepovažuju ho za nic jinýho než je a když se tobě nezboří svět z nevěry tvýho partnera, tak nevím, co tu řešíš?
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    AISHA: Kdybys namísto mlhavých kecičků typu "to je blbý, blablabla" byla k věci a vysvětlila, jak dokážeš udělat něco na tři tisíce způsobů, možná by se dalo spíše uvažovat o debatě, takhle jsou to fakt jen kecy v kleci. O moudrosti lidí obecně bych raději nepolemizovala vůbec, lidstvo se podcenit vůbec nedá, to je taková hloupá pakáž, že dna nevidět.

    Nevím, o kterých vdaných paních mluvíš, ale nemyslím, že ty, které jsem tady četla já, by někoho ujišťovaly o tom, že je "potřeba". Maximálně tak možná o tom, že se z toho nezboří svět.

    Apropos, nejsi ty náhodou ta, co má ženatého milence a považuje ho za svého partnera? Cosi se mi plete, nerada bych ti křivdila, ale mám silný dojem, že jsi to ty.
    AISHA
    AISHA --- ---
    BLONDYNKA: když nevidíš rozdíl, tak to je blbý :-))

    nejvíc mně ale baví, jak vdané paní tu ujišťujou nevímkoho, jak je potřeba si polívku dopřát jinde :-)))

    každý človek není lehce zblbnutelný, já bych lidi obecně nepodceňovala, je nemálo moudrých, co dobře ví, jak dobrou polívku doma dostávaj a kvůli jiný chuti nebudou riskovat ztrátu tý osvědčený, no a pak je pár "šťastných", co maj' jak tu "všední", tak tu "sváteční", když jim z toho není blbě, proč ne. Ne :-)?

    případama, kdy se člověk drží domácího blafu se nemíním zabývat
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    AISHA: Nevidím v tomto kontextu rozdíl mezi "jinak" a "trochu jiná", dvacet let je holt dvacet let (a co teprve čtyřicet let, že) a pokud bychom mluvili o frekvenci polívky třikrát týdně, dává to suma sumárum něco přes 3100 polívek při dvaapadesáti týdnech v roce. A to ani nemluvím o tom, že člověk je tvor ke stereotypům více než náchylný, takže neučí-li se polívku po svém, dříve nebo později už ji bude dělat jedním způsobem a na změny se zmůže tak možná o vánocích.

    Jen tak na okraj bych už pak dodala, že o žrádlo jde mnohem více, než si spousta lidí je ochotna přiznat. Koneckonců se nejedna válka vedla kvůli tomuhle. Takže se můžeme tady lakovat, jak chceme, ale každý zdravý člověk to potřebuje a každý je někdy zblbnutelný nabídkou jiné/lepší/cizí/nové polívky.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam