• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CATZILLAVztah se ženatým / vdanou... aneb "Slibuje, že se rozvede..."
    DAHL
    DAHL --- ---
    SARAJ: no dit on je taky dost sobec...
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    SARAJ: a abych to jeste lehce obratila - predstav si,ze ty vis o necem co jeho fakt trapi a proste si reknes ne.ja to nezmenim, prestoze muzu
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    SARAJ: ale jak jsem uz predtim napsala - ono je celkem jaky je to problem - pruser je to,ze on ignoruje to, ze te to trapi a je v jeho moci to zmenit - to bych brala jako sakra velkou sobeckost
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    DAHL: tak mu to nerikej v afektu az to vybubla,ale normalne si s nim o tom promluv, rekni mu ne proc se nerozvedes,ale proc ja bych to chtela a co mne trapi na tom,ze ty to porad odkladas..
    konec je takovej jakej si ho udelas, presne jako ten vztah
    DAHL
    DAHL --- ---
    BLONDYNKA: tohle já moc dobře vím...dit jsem o tom taky už před pár měsíci uplně přestala mluvit ! Ted musím uznat , že mám v tom ještě větší guláš než před tím :D nechce se mi prostě jen čekat a čekat dokud mě to přestane bavit...až se jednoho dne naštvu a neřeknu mu něco v tom stylu jako je : buď se rozvedeš nebo je konec....k tomu opravdu dojít nechci...ale co tak čtu, tak asi jiná cesta není....jen mi přijde smutné , že už dopředu musím znát tenhle prašivý osud našeho vztahu :(
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    SARAJ: Nj. Chlapi jsou extra schopní si pošlapat šance na něco pěkného kolikrát jen proto, že nejsou schopni strávit, že by měli akceptovat nějaký návrh z druhé strany. Aby to náhodou nevypadalo, že se nechali ukecat. Ale co už, jejich volba.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    BLONDYNKA: jj, presne:)

    potvrzeno -jeden z duvodu rozchodu po 6 letech bylo - ja chtela deti on ne - pul roku po rozchodu z nej vypadlo, ze ty deti vlastne chtela a predevsim je chtel se mnou,ale bavit se o tom nechtel:)tak mame oba jasno,hehe
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    DAHL: Jen tak na okraj - čím víc o tom budeš mluvit, tím víc ho otrávíš a tím víc se utvrdí v tom, že to neudělá. I kdyby to bylo jen najust.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    DAHL: jo chapu, co pises, ale v tom pripade nechapu,proc se ptat jemne..
    mozna si promysli i to co tady ted padlo od fanae, moji malickosti, blondynky,tanais..
    ona je totiz dobra otazka proc tvuj dlouhodoby partner dlouhodobe ignoruje vec,ktera te ve vztahu trapi
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    DAHL: Ale z toho je přece zjevné, že to udělat nechce. Ty už jsi mu to řekla, takže žádnou další možnost, jak to "jemně" nadnést, nemáš. Tak se s tím budeš muset smířit, no. Nebo...
    DAHL
    DAHL --- ---
    SARAJ: konkrétně tohle jsem mu říkala již několikrát...ale pořád žádná odezva...teda spíš ze začátku se k tomu trochu měl...dnes už o tom nechce mluvit!
    DAHL
    DAHL --- ---
    SARAJ: nevim jestli si četla můj první příspěvek , ale jeho jsem se ptala už mockrát a čím déle spolu jsem tím se jeho výmluvy liší...tak už jsem tak trošku zahnaná do kouta chápeš !
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    DAHL: presne tak jak to tady pises
    jemně říct : měl by jsi se rozvést, ta věčná nejistota už mě nebaví ...
    DAHL
    DAHL --- ---
    tak všem děkuji za vaše názory.... chci dodat , že se sním nemám v úmyslu rozcházet... jen jsem prostě myslela , že by někdo mohl poradit jak mu nějak jemně říct : měl by jsi se rozvést, ta věčná nejistota už mě nebaví ...
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    DAHL: nechces se radeji poradne zeptat jeho???nebo mas vztah s ni?!
    DAHL
    DAHL --- ---
    SARAJ: ehm...jestli k tomu mohu něco říct...ta manželka mi sama osobně řekla , že už je to všechno dávno za ní a opravdu už by ho nikdy nechtěla z5...bohužel jsem se ještě nedostala k tomu abych se jí na přímo zeptala proč žádost nepodá ona...ale to přijde...chystám se na to už delší dobu !
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    FANAE: Dahl očividně nemá spokojený vztah, protože jinak by neměla potřebu toto řešit. Možná je spokojený její přítel - proč by taky nebyl, má manželku i milenku, pro něj jde o samá pozitiva. To, že s manželkou nežije, nemusí pro něho znamenat definitivní konec. Speciálně muži jsou schopni přijít i po deseti letech s něčím jako "spletl jsem se, udělal jsem chybu, odpusť mi" a tvářit se ublíženě a chtít se vrátit.
    Strach té neoficiální ženy z toho, že jí jednou jen tak odkráčí, naprosto chápu, a vůbec to není strach nepodložený a nereálný. Argumentace "očividným" je směšná, do nikoho nevidíš a to, že chlap někde bydlí, nemusí nic znamenat.
    Je velmi snadné degradovat něčí strach tím, že naznačíš něco o nízkém sebevědomí. Podle mého názoru je zase to, že někdo dobrovolně snáší takovou situaci a nesnaží se ji řešit, znakem toho, že si dost sám sebe neváží - protože kdyby ano, tak by vyžadoval od druhého respekt ke svým citům a obavám. Přiznat se, že druhého neberu jako jistého a že se bojím, že bych ho mohla ztratit, mně nepřijde jako něco zahanbujícího, naopak přiznat se ke strachu vyžaduje odvahu.

    No nic, no. Já jsem pro sebe dospěla už jednou provždy k závěru, že jsou věci, kde o kompromisy nemám zájem. Žít se ženatým, který nepovažuje za nutné se rozvést, je jedna z těch věcí. Ne že bych ho nutila, kdyby šlo o mě, já bych s ním nebyla.
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    FANAE: Takový zákon u nás skutečně neexistuje.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    FANAE: status zenaty neni duvod k rozchodu, status diletant je-- to ze se rozvede neznamena,ze si hned vezme milenku,ale ze se konecne trosku pochlapi,zahraje si na toho samecka s koulema a odstrihne manzelku, s maminkou to prece taky zvladl,ne?
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    FANAE: takhle, ja jsem prokazatelne zila s ex min 3 roky ve spolecne domacnosti - nesezdani.. premyslim na jaky urad bych mela jit v pripade jeho umrti, ze mam narok na nase spolecne hrnce... hele nebud naivni - pokud partner nesepise prislusne papiry - spolecne s pravnikem a notarem,tak se muzes jit klouzat

    ovsem , muzes se prestehovat do statu - tam to tak funguje,ale taky holt nejaky ten car papiru musis vyplnit.. treba i na zdravotni pojitku a tak:)hmm, ze bych si to tam nekam jela zarodit, taky pomalu rok spolecneho bydleni,hmm
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam