• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CATZILLAVztah se ženatým / vdanou... aneb "Slibuje, že se rozvede..."
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    TAYLES: To je tezky, kdyz tu nejspis neni nikdo kdo ma svuj vlastni vztah se zadanym clovekem na reseni :-)
    NICOLE
    NICOLE --- ---
    ILLUZE: já si vůbec myslím, že by tihle nováčci měli mít vyhrazenou nějakou karanténní zónu a po čase by se třeba hlasovalo, jestli můžou na celej nyx. Poslední dobou mám pocit, že snad neuplyne den - nebo aspoň obden - aby se tu neobjevil nějaký dosud neviděný dement - a každý z nich si sem napozývá hafo dalších. Za chvíli tu bude nedejchatelno.
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    GRANTORINO:
    oběť? hele, já to hlavně celé vůbec nechápu. myslím, že tahle diskuze má sloužit pro lidi, kteří mají osobní zkušenosti se vztahem s někým zadaným, chtějí to sdílet a slyšet názory ostatních z reálného života. tady ta groteska o dvou imaginárních postavách, z nichž ani jedna tady není přítomna, mě fakt docela sere - hlavně v tomhle rozsahu
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    SUNNYRAIN: no to je pak těžké, když nechceš ani pořádně číst a všude si akorát dosazuješ něco, co by ti posloužilo jako odrazový můstek pro tvé nekonečné žvásty. jestli chceš něco říct, tak to můžeš říct i bez převracení cizích vět
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    BLONDYNKA: tak to je jasny:)zlate pravidlo, chapu, uz se neptam
    SUNNYRAIN
    SUNNYRAIN --- ---
    GRANTORINO: ach jo. :))) Ty sem zase napíšeš odpověď s takovým nadhledem, že ani ty, které se potřebují ozývat, už nemají prostor, jak se ozvat. vzhledem k vlastním obzorům... :) byť s Tebou třeba nesouhlasí. :)) a přitom je právě roztomilé sledovat ty jejich výroky... :))) a reakce na "zlý příběh"... :)))

    mimochodem... ti z příběhu mezi sebou ty otázky mají zodpovězené dávno... :) k tomu se třeba posuneme... nehledají rady :)) ani fórum :))
    (nejen) v tomhle fóru se bavím jen já... čtením reakcí... pojď mi pomoct a nekaž tu legraci, co říkáš? ;-)

    pár "morálních" otázek sice příběh nabízí... na některé se ptám doopravdy... ale nemůžu přece předem napsat vlastní názor, že záleží čistě na nich, jak si to udělají... že se fakt necítím v pozici, že bych potřeboval někoho soudit či škatulkovat. naštěstí škatulkujících se tady vyskytuje dostatečné množství a je neuvěřitelné, na základě jakých informací se jsou schopni "rozhodovat" o vztazích. :)) není to úžasný? :)
    BORO
    BORO --- ---
    BLONDYNKA: svatá pravda .)
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    SARAJ: Samozřejmě jsem nikdy podvedena nebyla a ani jsem sama nepodvedla, jak jinak :-)))
    Imho nejlepší řešení, pokud tedy chcete zachovat vztah, je nebýt podveden, tj. nechtít vědět, a nebýt přistižen, tj. nechovat se jako hlupák.
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    SARAJ: jj, o manželské...

    jinak ad. nevěra - mé osobní zkušenosti - no poprvé jsem se snažila to řešit - bylo mi jasné, že jsem spíše nevědomky dost možná "vlezla" do vztahu někomu jinému... když se to táhlo yx měsíců a došlo mi, že se jen zbytečně trápím a hlavně jsem si pak toho člověka přestala vážit - lhal do očí mně i jí, našla jsem si někoho a původnímu to asi bylo brzo jasné... paradoxně o to víc pak začal usilovat o slepení...

    druhý případ - obratem dostal kopačky... je to všechno o lhaní... a na to nejsem stavěná... vlastně se to dalo při jeho stylu jednání předpokládat...

    v současném vztahu to neřeším - jasně, asi poprvé regulérně i občas žárlím... teď už prostě znám cenu tohoto chlapa, s nímž jsem - a v tomhle případě by mne to sakra bolelo
    zároveň se mi to však celé nějak posunulo - když vidím ty věci kolem sebe u svých známých a kamarádek - nevěra pro mne není důvodem k rozchodu - tedy ta nárazová, a když obě strany mají zájem to nějak pořešit... s tím, jak přijdou děti, priority ve vztahu se posouvají jinam
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    ILLUZE:
    BLONDYNKA: :) oboje nejlepe, je mi jasne, ze je to dost individualni a zalezi na svazcich a zavazcich,ale mate tedy nekdo osobni zkusenost - az uz jste byly/byli v pozici toho co podvadel, byl podvaden, zadany. single.. etc

    illuze - slo o manzelske svazky?

    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    SARAJ: Čí nevěry? Mojí nebo jeho? :-))
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    SARAJ: ženatí a vdané nebo i svobodní?

    bude to asi znít divně, ale prozatím všem, kde se to provalilo (v posledních 2 letech) u mých známých, to paradoxně prospělo... ve všech případech se jednalo o nevěru muže... holky jakoby se znovu nadechly, dotyčné odmítly vzít zpátky a jsou rády, že jsou pryč... až tedy na jednu kamarádku a tam je to dost čerstvé a holt se strašně bojí samoty...
    a má na tom svůj díl i to, že nemůže těsně po rodičovské sehnat práci na plný úvazek, takže se bojí, jak to potom vše utáhne sama
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    Ach jo... a co na to modré egocentrické a ublábolené zlo konečně přestat reagovat?
    Stejně to půjde o další vztahový klub dál a bude zase teoretizovat, tak proč ještě zasírat tenhle klub...
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    NICOLE: no já nevím, držela jsem se těch posledních otázek, který tam padly jestli jako se to může ustát a zachránit a tak podobně... takže předpokládám, že je to ve fázi těsně před rozpadem ...

    viz Sunnyrain:

    je možné "to vrátit zpátky"?
    může týpek změnit své rozhodnutí a najednou obrátit, s "holkou na sex" chtít vztah? partnerský vztah?
    může se holka opět zamilovat do manžela? může manžel situaci nějak zachránit? nebo holka?
    je lepší se rozvést s manželem a žít sama? nebo je důležité zachovat rodinu - jak je? co je lepší/horší pro dítě?

    věděl tohle všechno týpek hned na začátku? je "košer" :) jak se rozhodoval?
    mohla se ona rozhodovat jinak?
    nebo je to ideální právě tak, jak to probíhalo? :)
    NICOLE
    NICOLE --- ---
    GRANTORINO: Imho to bereš moc osobně. Řeč nebyla o rozpadu manželství (to, jak jsem pochopila, se dosud nerozpadlo) a už vůbec ne o rozpadu libovolného manželství - řeč byla o konkrétním příběhů tří nezralých adolescentů, kteří by si všichni chtěli užívat života, co to jde, a ještě nepochopili, že se taky za život musí přijmout zodpovědnost. Sunny pořád pokládá otázky, co si o tom myslíme, jak dál a tak - mě napadá jen jedno - že by všichni tři potřebovali ohnout přes koleno.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    SARAJ: :)) jojo... mela jsem psavou a vstávala jsem opravdu brzo...
    SUNNYRAIN: hele myslím, že všechno už bylo řečeno, to si skutečně musí vyřešit oni sami dva/tři protože nikdo to za ně nevyřeší a už vůbec ne internetové fórum když už, tak ať opravdu jsou za psychologem, žádný univerzální návod na řešení neexistuje ani posouzení míry zavinění..
    osobně nechápu, že to vydržela rok tajit a jemu to nevadilo ani se třeba nezajímal, signály tam být musely, v pořádku tím pádem není ani jeden....
    vrátit to zpátky rozhodně nejde, řešit to budou muset, manžel situaci může zachránit tím způsobem, budeme držet hubu a krok a časem to přebolí, holka taky, pokud se doopravdy měli rádi, otázka je, jestli to má cenu, jestli se mají rozvést nebo ne, musí vědět oni dva, žádné "správné řešení" neexistuje, je bud to jedno, které má spoustu negativ/pozitiv nebo druhé, které má taky spoustu negativ/pozitiv... pro dítě je nejlepší, když má dva milující se rodiče, špatné pro něj je, když má před sebou model nefunkční rodiny, v případě, že by ti dva rodiče spolu nevycházely a v rodině by z toho byla dlouhodobě dusná atmosféra bez vyhlídky na slunečno, je lepší aby šli od sebe...

    všechny ty další podrobnosti, co sem sypeš na celý situaci vůbec nic nezmění...
    otázky který píšeš, jsou logické, ale zodpovědět si je musí oni dva mezi sebou
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    ZUZKAOU: by mne zajimalo jak se pani vyrovnaji s tim, kdyz je jejich zadana milenka posle k sipku
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Ale kdyby dotyčný pán, nedělal machra, ale rovnou napsal, že je raněnej z toho, že ho jeho milenka patrně kopne do hýždí a že byl jen zpestření, tak by se ti tu patrně dostalo útěchy.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    SUNNYRAIN: v té tvé verzi má světoběžník být rád, že se zbavil sexuální hračky a odjet do slunce západu. Oh... wait....

    Standartí verze je, že týpek ostrouhá, manžel nějak spolu budou fungovat a pokud čirou náhodou nezačnou na svém manželství pracovat, tak se to tak do tří leto zopakuje z dalším týpkem, stejně originálním a tajemným.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    BLONDYNKA: nejsi jedina:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam