• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CATZILLAVztah se ženatým / vdanou... aneb "Slibuje, že se rozvede..."


    Pro mnoho žen je ženatý muž ten pravý. Proč jsou okroužkovaní takovým lákadlem? Může vztah se ženatým vydržet dlouho? Intimní vztah se ženatým má mnoho výhod, ale také stejné, ne-li větší množství nevýhod.

    Proč ANO:

    Většinou mu nemusíte vařit.
    Uklízet, žehlit a prát už vůbec ne.
    Pokud se nechcete vázat, může to být ideální vztah.
    Ženatí a starší muži jsou prý zkušenější a rozumnější.
    Chodí za vámi jen za zábavou, a tak s ním nemusíte rozebírat jeho problémy v práci apod.

    Proč NE:

    Musíte se smířit, že vás vlastně podvádí s manželkou.
    Může vás dokonce podvádět ještě s jinou.
    Pokud má děti, těžko se budete smiřovat s tím, že mu tak trochu berete tatínka.
    Když se vztah prohloubí, je tu velký problém s případným rozvodem atd.
    Nemůžete se s ním příliš ukazovat na veřejnosti.
    Občas si může stěžovat na manželku.
    Pozor na pohlavní nemoci.
    Počítejte s tím, že Vánoce s vámi asi trávit nebude.

    Jak jste na tom vy? Jaké máte zkušenosti? Jde jen o sex, vypočítavost nebo o opravdovou lásku? Stojí to za to? Byli jste někdy v opačné pozici? Jaké je to být milenkou / milencem? A jaké být podváděnou / podváděným? Kdo vyhraje?

    V této diskuzi jsou vítání všichni ti, kteří chtějí sdílet zkušenosti (pozitivní i negativní) se "Vztahem se ženatým / vdanou". Zajímají mne všechny vaše názory, poznatky, poučení, zmoudření, nezmoudření :o), postoje, prostě náhled na věc... Upozorňuji však, že všechny urážlivé, vulgární či s tématem nesouvisející příspěvky budou smazány!!!!
    rozbalit záhlaví
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    ELISHKA: nejlepší je, když ona je benzínka a on lehátko na pláži :-)
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    ELISHKA: Je to 110% pravda, bohužel.
    ELISHKA
    ELISHKA --- ---
    Radim Uzel: Trpký osud utajovaných milenek – Novinky.cz
    http://www.novinky.cz/zena/vztahy-a-sex/286137-radim-uzel-trpky-osud-utajovanych-milenek.html
    s tím přerušením veškerých vazeb mi ale přijde trochu radikální... co na to říkáte vy?
    AFRAM
    AFRAM --- ---
    CROMWELL: ne vzdy je to zumpou...
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    LAMIM: Co kolem mne podobné akce praskly, pak zásadně díky mobilům nebo netu. Až na jeden případ to vždy dopadlo rozvodem.
    Jakoby se najednou uvolnila stavidla, co vše bylo do té doby špatně...
    LAMIM
    LAMIM --- ---
    AFRAM: Diky za spolupraci :-)

    Ale stejne by me zajimaly nejaky konkretni pribehy.
    AFRAM
    AFRAM --- ---
    hlasy jsou jen 4, snad budou stacit
    AFRAM
    AFRAM --- ---
    [SERVER ERROR]
    AFRAM
    AFRAM --- ---
    LAMIM: spacham anketu, dam do ni varianty s jakymi jsem se setkal
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    neprasklo :)
    LAMIM
    LAMIM --- ---
    Koukam, ze to tady nejak spi, tak zkusim rozvirit debatu.
    Praskl nekdy vas vztah se zenatym/vdanou? Treba jenom na jeho/jeji strane? Co nasledovalo? Povedlo se to nejak zazehlit, nebo to byl konec? Nebo byla nutna nejaka radikalni zmena?
    SARCICA
    SARCICA --- ---
    Fuj ještě že tenhle půlroční vztah mam za sebou!!! Ten můj byl teda oboustranně o mega lásce a můj protějšek se choval férově a rozvést se fakt chtěl, i se od ní odstěhoval... ale jelikož v tom bylo dítě, tak nastal zlom v den kdy malá šla poprvý do školy. A docela to chápu. I když jsme se milovali... jí taky kdysi miloval... a když mají dítě... tak at už spolu ten život stráví... nebo at se rozvedou až bude velký... mě už je to fuk
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    BLONDYNKA: jo, hádám, že tak nějak to bude :-) Čtu reflex, týden... ale asi se pomalu a jistě přeorientuju na respekt :)
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    TANAIS: Mě by zajímalo, kdo tyhle dotazy v redakci generuje, na tohle se určitě nikdo doopravdy neptal :-)))))
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    Reflex.cz - Mám vztah se ženatým kolegou. Můžu od něj chtít dárek k Vánocům?
    http://www.reflex.cz/clanek/alex-a-knez/44333/mam-vztah-se-zenatym-kolegou-muzu-od-nej-chtit-darek-k-vanocum.html

    :-)
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    Radši to nech bejt nebo to začne znova...
    PEPSSI
    PEPSSI --- ---
    Rosamunde Pilcher hadr..
    PEPSSI
    PEPSSI --- ---
    wow, letní deštík je nemalej grafoman s velkou fantazií!
    NICOLE
    NICOLE --- ---
    MAJANA: však nikdo nic neřiká, ne? :)
    AFRAM
    AFRAM --- ---
    MAJANA: jsi to nemohla tusit:-)
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    ...grafomanie se tomu říká :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam