• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZELENY_CAJSLACKLINE ------- aneb rovnovaha je moje druhe jmeno
    rozbalit záhlaví
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    KROTITEL: sem netusil ze jezdis i chodis :)
    KWJET: video moc pekny, i ta hudba k tomu ladi. jen ty titulky... :)
    KROTITEL
    KROTITEL --- ---
    KWJET: Teď jsem se vrátil z bajkeřiny a jsem tuhej. a hlavně to stejně neumim :)) potřebuju zase začít v klidu od krátkejch a postupně prodlužovat.
    BUDDHA
    BUDDHA --- ---
    KWJET: příští vík, bych to s tebou zkusil. Něco najdi - můžem dát něco kratšího sím pěkně .)
    Jinak taky si myslim, ze ta hudba tam seděla, jen prostě titulky jak v 90.letech se mi nezdají ouplne košer! :)
    KWJET
    KWJET --- ---
    KROTITEL: hehe ta muzika se k tomu právě nejvíc hodí :D
    todle já poslouchám furt, kolouch to tam dal sice sám od sebe, ale udělal mi velkou radost :D celý to místo je neskutečně psychedelický, takže psajtrenc je absolutně na místě ;)
    btw. dneska večír možná pudu najít (a popřípadě natáhnout) nějakej novej pražskej Ubran Ninja hajlajn, takže kdyby měl někdo zájem ozkoušet, tak se můžem domluvit ;)
    slak hajl Q
    KROTITEL
    KROTITEL --- ---
    KWJET: Až na tu muziku supér. mohla bejt trochu lepší, ale proti gustu žádnej dešputát!
    krásná práce! jen tak dál!
    BUDDHA
    BUDDHA --- ---
    KWJET: jj, koukal jsem - trochu jsem nepochopil ty popisky, jinak hezky videjko! :) Pekna podivana, vsechna cest chlapci!
    KWJET
    KWJET --- ---
    jo tady je dyžtak videjko z Wild Sarah, kdyby se někdo nudil :)
    http://www.youtube.com/watch?v=w2tpzQkpJhw
    KROTITEL
    KROTITEL --- ---
    LUNIX: to jo. tohle se nikdy nenaučim :((
    KROTITEL
    KROTITEL --- ---
    Ty seš hovado! nejprve ten žofín, řikám dost dobrej nápad!
    jen bych se bál že by mě odtamtud odvezli fízlové.
    To je asi jako když jsme kdysi skákali kajnovku z barandovskýho mostu. skočili dva a třetího nakládali do auta na výslech. práskli nás lidi co bydlej dole v hlubočepích, prej jsme sebevrazi, hehe!

    A wild sarah to je moc moc přísný, jen bych řekl že je to víc jak 57 metrů, ale zdání klame:))

    Hodně dalších provazochodeckých úspěchů a v zimě se sejdem na buldru!
    KWJET
    KWJET --- ---
    LUNIX: i po lajně se dá chodit po slepu ;) stačí to trénovat :)
    LUNIX: jo ten long je taky rykórd ;) jináč srovnávat sleklajn a tightrope je dost těžký, sice u obojího šlapeš na čemsi ve vzduchu, ale chová se to oboje naprosto jinak + tyč v ruce a kotvení lana po určitejch vzdálenostech prostě z provazochodectví dělaj trochu jiinačí sport než je slack ;) nevim kde to bylo, ale viděl jsem dokonce mistrovství světa v tightroupu, někde v asii přes řeku, to lano mělo přes kilák a nejrychleší borec to dal za 11 minut.. :D po tom laně skoro běžel.. po longlajnách se běhat nedá..
    LUNIX
    LUNIX --- ---
    KWJET: congratz. ta 152 metrovka je taky ceskej rekord na long, nebo nekdo dal delsi? :-) dal nekdo delsi nez ten cinan, nebo to se nepocita mezi slackline? (ono se asi tezko zjistuje po cem vlastne chodi, zdroje nemam, ale ani jsem moc nehledal)
    LUNIX
    LUNIX --- ---
    KROTITEL: paska pres oci taky dobra. I v "man on the wire" se mluvilo o tom, ze to ten frantik dava i poslepu. to bych taky chtel jednou umet. :-D
    KWJET
    KWJET --- ---
    BUDDHA: ahoj buddhos, soráč nejdřiv za to Zetko, jsme byli s jankem už hrozně kantáre, tak jsme šli dom.. jinak sobotní longlajn pohoda, zopakovali jsme 152 m lajnu na rozchození :D potom večer ninja urban hajlajn u národního divadla na žofín - fotky here http://kwjet.rajce.idnes.cz/Longline_session_Stromovka_Ninja_Urban_Highline_Prague/ to byla prča jaxvině :)
    noa neděle šárinka, napli jsme, zkoušeli jsme, dostávali jsme naprdel, ale tesně před vypršením časovýho limitu to padlo! :) Janek a já jsme to přešli jednim směrem, na druhej nezbyl čas.. novej českej rekord, šárinka má po přeměření 57 metrů dýlky a 40 metrů vejšky.. hustokrutejprasakr, jsem dojebanej jaxviň ale stálo to za to :) fotky here http://kwjet.rajce.idnes.cz/Wild_Sarah_Highline_-_57_m_long_-25.10.09/ ale snad budou ještě nějaký lepší + video od koloucha snad do pátku :)
    tož slack hajl Q
    KROTITEL
    KROTITEL --- ---
    LUNIX: Slušnej hovaďák. ten netopír je luxus :))
    LUNIX
    LUNIX --- ---
    BUDDHA
    BUDDHA --- ---
    Tak jak to dopadlo kucí? Co všechno padlo?
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    BUDDHA: hej fotil jsem to ja za uplnyho strizliva :D fotak nezvladal
    BUDDHA
    BUDDHA --- ---
    KCHARI: Fotka vypovídá stavu fotografa.. Jj, dobrej punk :D
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    vcera jsme si na jedny mensi party v baraku pred demolici udelali "ghetto slackline" z pozarni hadice. docela prdel a pres pocatecni skepsi se na tom dalo i docela dobre chodit :D
    KWJET
    KWJET --- ---
    KROTITEL: hehe no kilák nevim ale tak na to dvoukilo se časem snad dokopu :D jen na něj našetřit.. noa pak se uvidí, ještě mě čeká dost hajlajn, a tam je terén dost otevřenej.. :) no myslim, že se se slacklajnou dá potýkat celej život, tak to nechci přestřelit zezačátku, chápeš, abych pak měl na starý kolena co chodit :) none, tož slack hajl Q
    KROTITEL
    KROTITEL --- ---
    KWJET: Ty hovado praštěný! za chvíli ti i kilometrová bude malá!
    fakt respekt! pošlu ti pak odkaz na report jak jsme byli na Hvaru. 6ti metrová waterline byla pro mě velkej oříšek. hehe. se zasměješ!

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam