• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZELENY_CAJSLACKLINE ------- aneb rovnovaha je moje druhe jmeno
    EBENY
    EBENY --- ---
    KCHARI: ok, ja muzu v patek tak do 12:30, tak ze bychom se tam potkali?
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    EBENY: my mozna pujdem v patek nekdy dopoledne
    EBENY
    EBENY --- ---
    NOISEGATE: ty jo, to je skvele, diky! nechcete nekdo zajit v nedeli?
    EBENY
    EBENY --- ---
    LUNIX: nejsem velky znalec mistniho slangu, muzete mi prosim prozradit, co je cibule? neb bych si velmi rada pochodila - dokonce mi to doporucil i ortoped kvuli kolenum:) ale kde ted v zime???
    LUNIX
    LUNIX --- ---
    jop, byl jsem tam dneska a je to fajn si po nekolika mesicich pauzy dat indoor lajnu. rozhodne plus pro to jit lizt na cibuli. jen skoda, ze se tam nevleze nejaka delsi, ale chapu, ze by to zabralo moc mista.
    GEORGESS
    GEORGESS --- ---
    jj, je to tam slušný, na Cibuli, ale jsou tam jen dvě, ta třetí nebyla natažená ve středu, jinak moc dobře že to tam maj
    KWJET
    KWJET --- ---
    LUNIX: jj, za vstupný 50,- tam můžeš kdykoliv během otevírací doby zajít ;) když se na recepci zeptáš na lajny, tak by tě měli odkázat do patřičnejch míst :D
    LUNIX
    LUNIX --- ---
    KWJET: na cibuli jsou ty lajny natazeny porad a normalne pristupny?
    BUDDHA
    BUDDHA --- ---
    NOISEGATE: aspon je zaruceno, ze blbec se na forum nedostane :D
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    BUDDHA: hehe, to me taky
    BUDDHA
    BUDDHA --- ---
    Q-cko ti teda reknu, na to ze a jsem strizlivej mi dalo kva praci rozpoznat overovaci kod :D
    KWJET
    KWJET --- ---
    nový spešl diskuzní fórum o slackline ;)
    http://forum.slackshop.cz/
    registrace zdarma :D zatím se to rozjíždí, případný připomínky na mejl / do pošty ;)
    slack on, Q
    KWJET
    KWJET --- ---
    GEORGESS: vítej v rodině :D zasvěcovací párty na bišíku je nejlepší, co může bejt.. já tam bohužel nebyl, ale dokážu si představit, jak to tam vypadalo :D tož šlak hajl Q
    GEORGESS
    GEORGESS --- ---
    heh, udělal sem si radost, tak na silvestrovskym bišíku sem poprve přešel krátkou lajnu (4M) na půdě, tam a spatky a několikrát za sebou a opilej a střízlivej a je to mazec a budu v tom pokračovat tak
    slack hail
    KWJET
    KWJET --- ---
    lajny liberec - zejtra slacksession v parku nad Castou.. od 12..
    KWJET
    KWJET --- ---
    GEORGESS: hehe no já padal mockrát, loni v zimě i hlavou o šutr.. :D ale je to o tom se dycky zvednout a zkusit to znova.. :) byls v brně jo? to byla dobrá akce, akorát jsme se v pátek na tom rautu nějak zmohli, takže to bylo pak pobleju se/nepobleju se.. :) njn tak zas někdy Q
    GEORGESS
    GEORGESS --- ---
    KWJET: přísně videjko, v brně ten komentátor tvrdil že tě nikdy neviděl spadnout :) ,,, asi neviděl toto videjko :) a nebo tě neviděl nikdy chodit :D
    Hezkýý
    KROTITEL
    KROTITEL --- ---
    KCHARI: A dokonce aj lezu hehe!
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    KROTITEL: sem netusil ze jezdis i chodis :)
    KWJET: video moc pekny, i ta hudba k tomu ladi. jen ty titulky... :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam