• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZELENY_CAJSLACKLINE ------- aneb rovnovaha je moje druhe jmeno
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    BUDDHA: hehe, to me taky
    BUDDHA
    BUDDHA --- ---
    Q-cko ti teda reknu, na to ze a jsem strizlivej mi dalo kva praci rozpoznat overovaci kod :D
    KWJET
    KWJET --- ---
    nový spešl diskuzní fórum o slackline ;)
    http://forum.slackshop.cz/
    registrace zdarma :D zatím se to rozjíždí, případný připomínky na mejl / do pošty ;)
    slack on, Q
    KWJET
    KWJET --- ---
    GEORGESS: vítej v rodině :D zasvěcovací párty na bišíku je nejlepší, co může bejt.. já tam bohužel nebyl, ale dokážu si představit, jak to tam vypadalo :D tož šlak hajl Q
    GEORGESS
    GEORGESS --- ---
    heh, udělal sem si radost, tak na silvestrovskym bišíku sem poprve přešel krátkou lajnu (4M) na půdě, tam a spatky a několikrát za sebou a opilej a střízlivej a je to mazec a budu v tom pokračovat tak
    slack hail
    KWJET
    KWJET --- ---
    lajny liberec - zejtra slacksession v parku nad Castou.. od 12..
    KWJET
    KWJET --- ---
    GEORGESS: hehe no já padal mockrát, loni v zimě i hlavou o šutr.. :D ale je to o tom se dycky zvednout a zkusit to znova.. :) byls v brně jo? to byla dobrá akce, akorát jsme se v pátek na tom rautu nějak zmohli, takže to bylo pak pobleju se/nepobleju se.. :) njn tak zas někdy Q
    GEORGESS
    GEORGESS --- ---
    KWJET: přísně videjko, v brně ten komentátor tvrdil že tě nikdy neviděl spadnout :) ,,, asi neviděl toto videjko :) a nebo tě neviděl nikdy chodit :D
    Hezkýý
    KROTITEL
    KROTITEL --- ---
    KCHARI: A dokonce aj lezu hehe!
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    KROTITEL: sem netusil ze jezdis i chodis :)
    KWJET: video moc pekny, i ta hudba k tomu ladi. jen ty titulky... :)
    KROTITEL
    KROTITEL --- ---
    KWJET: Teď jsem se vrátil z bajkeřiny a jsem tuhej. a hlavně to stejně neumim :)) potřebuju zase začít v klidu od krátkejch a postupně prodlužovat.
    BUDDHA
    BUDDHA --- ---
    KWJET: příští vík, bych to s tebou zkusil. Něco najdi - můžem dát něco kratšího sím pěkně .)
    Jinak taky si myslim, ze ta hudba tam seděla, jen prostě titulky jak v 90.letech se mi nezdají ouplne košer! :)
    KWJET
    KWJET --- ---
    KROTITEL: hehe ta muzika se k tomu právě nejvíc hodí :D
    todle já poslouchám furt, kolouch to tam dal sice sám od sebe, ale udělal mi velkou radost :D celý to místo je neskutečně psychedelický, takže psajtrenc je absolutně na místě ;)
    btw. dneska večír možná pudu najít (a popřípadě natáhnout) nějakej novej pražskej Ubran Ninja hajlajn, takže kdyby měl někdo zájem ozkoušet, tak se můžem domluvit ;)
    slak hajl Q
    KROTITEL
    KROTITEL --- ---
    KWJET: Až na tu muziku supér. mohla bejt trochu lepší, ale proti gustu žádnej dešputát!
    krásná práce! jen tak dál!
    BUDDHA
    BUDDHA --- ---
    KWJET: jj, koukal jsem - trochu jsem nepochopil ty popisky, jinak hezky videjko! :) Pekna podivana, vsechna cest chlapci!
    KWJET
    KWJET --- ---
    jo tady je dyžtak videjko z Wild Sarah, kdyby se někdo nudil :)
    http://www.youtube.com/watch?v=w2tpzQkpJhw
    KROTITEL
    KROTITEL --- ---
    LUNIX: to jo. tohle se nikdy nenaučim :((
    KROTITEL
    KROTITEL --- ---
    Ty seš hovado! nejprve ten žofín, řikám dost dobrej nápad!
    jen bych se bál že by mě odtamtud odvezli fízlové.
    To je asi jako když jsme kdysi skákali kajnovku z barandovskýho mostu. skočili dva a třetího nakládali do auta na výslech. práskli nás lidi co bydlej dole v hlubočepích, prej jsme sebevrazi, hehe!

    A wild sarah to je moc moc přísný, jen bych řekl že je to víc jak 57 metrů, ale zdání klame:))

    Hodně dalších provazochodeckých úspěchů a v zimě se sejdem na buldru!
    KWJET
    KWJET --- ---
    LUNIX: i po lajně se dá chodit po slepu ;) stačí to trénovat :)
    LUNIX: jo ten long je taky rykórd ;) jináč srovnávat sleklajn a tightrope je dost těžký, sice u obojího šlapeš na čemsi ve vzduchu, ale chová se to oboje naprosto jinak + tyč v ruce a kotvení lana po určitejch vzdálenostech prostě z provazochodectví dělaj trochu jiinačí sport než je slack ;) nevim kde to bylo, ale viděl jsem dokonce mistrovství světa v tightroupu, někde v asii přes řeku, to lano mělo přes kilák a nejrychleší borec to dal za 11 minut.. :D po tom laně skoro běžel.. po longlajnách se běhat nedá..
    LUNIX
    LUNIX --- ---
    KWJET: congratz. ta 152 metrovka je taky ceskej rekord na long, nebo nekdo dal delsi? :-) dal nekdo delsi nez ten cinan, nebo to se nepocita mezi slackline? (ono se asi tezko zjistuje po cem vlastne chodi, zdroje nemam, ale ani jsem moc nehledal)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam