• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MISANTROOPSkinheadská subkultura -historie, móda, životní styl, hudba, film, literatura -žádná extrémní politika ani jiné extrémy
    JIMBUSHE
    JIMBUSHE --- ---
    ROUGE: Je mi to jasny.. To byl zert, hele..
    AKTAJSA
    AKTAJSA --- ---
    Jaro je konečně tu.
    ROUGE
    ROUGE --- ---
    JIMBUSHE: dík, seš hodná, napsal bych ti ňákou hlášku jako "see ya in the pit" ale akce už mě neberou...
    JIMBUSHE
    JIMBUSHE --- ---
    ROUGE: To
    prave JA neudelam .)) :D :D
    ROUGE
    ROUGE --- ---
    ROUGE
    ROUGE --- ---
    JIMBUSHE: ještě nakonec si pamatuju když sme přišli do Bulldog Shopu 3 a každej jinej a prehnanej Vláďa byl vpodstatě dost rozladěn náma mladejma kokotama a říkal že furt čeká na ty glam punkový queer skinheady, že už je mu všechno jedno. Souvisí to s aférou "fotky s Kebzou", VTB už má děti, manzelku a neřeší picoviny, a nepis mi "tak buď jako on", prosím...
    JIMBUSHE
    JIMBUSHE --- ---
    ROUGE: Preesne.. No chance .)) Mej se krasne ))
    ROUGE
    ROUGE --- ---
    JIMBUSHE: jo, určitě. každopádně jsem se teď o Kmenech zamyslel z víc úhlů... negativní názor vítězí :-D nesahat na punk když seš Vladimír :-D
    ROUGE
    ROUGE --- ---
    JIMBUSHE: já to myslel takhle: anarchopunk, dready, sXe, maso jo, čajíček vs. třeba oipunk, kérky, blabla image, víš jak, každej podle svýho. ten dokument byl naštěstí/bohužel takovej light.
    JIMBUSHE
    JIMBUSHE --- ---
    JIMBUSHE: Kazdy musi prece nekde zacit. A uz je jedno jestli s cirem nebo s holou hlavou. Mej se a dik za pokec .))
    JIMBUSHE
    JIMBUSHE --- ---
    ROUGE: Ne ani ne, rek si vic nez dost. Diky .))
    ROUGE
    ROUGE --- ---
    JIMBUSHE: dneska je to jiný než dřív, dneska klidně straight edge komplet s kérkama a hiphap hadrama už v 18ti... třeba... nvm... se to vyvíjí...
    ROUGE
    ROUGE --- ---
    JIMBUSHE: jestli se o tom chceš víc bavit tak pošta?
    JIMBUSHE
    JIMBUSHE --- ---
    JIMBUSHE: Protoze PUNK je predevsim urcita revolta v postoji ke spolecnosti jako takove. Jakym zbusobem das svuj postoj najevo je jen na tobe. Proto sem psala i o tech pravidlech, ktere ma na sobe kazdy mlady zacinajici pankac. Tam preci zacina kazdy, ne ?
    JIMBUSHE
    JIMBUSHE --- ---
    ROUGE: Pockej pockej.. Punk, ale je hudebni subkultura ke ktere politika neodmyslitelne patri, ale neni prioritou a ke ktere i ty drogy patri pokud nebudeme uplne striktni.
    ROUGE
    ROUGE --- ---
    JIMBUSHE: nekecali o fetisizaci drog v punku, netlacili na pilu s politikou, neoslavovala se "punková pivní pohoda", jenom o ní trochu kecali a dikybohu žádný Pistole atd. jako ve starších dokumentech... njn nemoh tam dát natvrdo číráky s krabičákama, toluenem a drogama co squatujou barák a dobře že tak...
    JIMBUSHE
    JIMBUSHE --- ---
    ROUGE: Souhlasim stebou. Z tehle strany je to pochopitelne, ale i ten samotny punk ma sva ,,pravidla" a svuj postoj ke spolecnosti. Spousty veci stoji preci i jen za tu zminku, treba..
    ROUGE
    ROUGE --- ---
    JIMBUSHE: mohlo by se zdát že 518 dělí alternativce na škatulky a může jim to uškodit, ale třeba to subkulturnim lidem pomůže...
    ROUGE
    ROUGE --- ---
    JIMBUSHE: straight edge je super nápad, ale ve všech podmínkách nejde bejt drugfree, Hošek je mimo tuhle dobu ale Amrit z bejvalejch Michaels Uncle a nynějších Thanx je jiný kafe... Nikdo tam nebyl SOCKA jako spousta punkeru, nebyla by to dobrá reklama...
    JIMBUSHE
    JIMBUSHE --- ---
    ROUGE: aha aha je mi to jasny. Nezacla sem cist od zacatku )) Co se tyce tv poradu Kmeny dil Punk, tak sem takova na vazkach.. Kazdopadne me nezaujal. Z jedne strany starej typek co mel svy doby pomerne zabavnou kapelu a z druhe strany kluci co se snazi poukazat i na tu zodpovedne nadhernou stranu punku..
    Jak rikam, nezaujala me zadna z techto variant a ani jako celek to nepusobi jako neco co ma smysl.
    Vysledek je takovy, ze ztoho je opravdu hodne citit zaujatost autora a jeho nepochopeni vuci vsemu co neni jemu blizke.
    Dokazano i samotnym dilem RAP, ze kteryho je i znat umysl se jen opet a zas zviditelnit a nic jineho..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam