• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEPC hry (PC/PSX/XBOX/Wii/...) a ostatní SW - diskuze o prodeji, nákupu apod.
    GREGOR_PRIDE
    GREGOR_PRIDE --- ---
    BRKODLAK: to jsi udelal asi tu horsi variantu, protoze spousta her na windowsech, pocita s "windows (xbox) kontrolerem"...
    Pokud to muzes vratit, za me to vymen za xbox ovladac, svet bude jednodussi...

    *na pc nehraju, jsem xboxak a dlouho jsem neviděl na pc hrat s ps ovladacem - tedy se obavam, ale neumim rict, jestli to bude ukazovat spravny znacky, kdyz budes mit ovladac od konkurenceBRKODLAK:
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    BRKODLAK: Rayman je dobrej začátek
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    Zdravím všechny hráče! Můj syn (5) objevuje kouzlo hraní her. Hrozně si teď přál gamepad, tak jsem pořídil dualshock 4 (originálně k playstationu, používáte někdo?). Tak vás tu chci požádat o doporučení na hry, které se dobře hrají na gamepadu (máme ještě i nějaké kabelové, takže pokud to půjde pro více hráčů, bude to taky fajn), ideálně, aby si to mohl zahrát i sám, ale není to podmínkou. Předem díky!
    WRATA
    WRATA --- ---
    KRISKA: Zkus to nafotit a hodit [ World of Warcraft - PvE, RP, PvP - Azeroth nikdy nečelil takovému nebezpečí! Legie! Tak počkat... ] Pokud jsou to skutecne Collector's edice tak si je urcite nekdo rad vezme
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    Ahoj, muzu se zeptat... mel by nekdo zajem o krabice s cd (bez licence, jen proste treba do sbirky k elektronicke licenci) diablo 3 s CD a WOW originalni puvodni bez datacu jeste s CD a manualem v tech vetsich (sirsich) krabicich, nebo to je na to vzit a hodit do popelnice? (obcas lidi shanej ruzny obskurnosti).

    Diky za radu.
    VACA
    VACA --- ---
    SHUUBA
    SHUUBA --- ---
    BLACKHEAD: Dík! :)
    BLACKHEAD
    BLACKHEAD --- ---
    SHUUBA: Hmm.. Nevim, ale jediny co jsem nasel je "Red Falcon" soldiers.... (Contra)
    SHUUBA
    SHUUBA --- ---
    BLACKHEAD: přímo v týhle hře
    SHUUBA
    SHUUBA --- ---
    BLACKHEAD: Myslím těm postavám s batohama, který v tý hře běžej proti tobě a střílej :)
    BLACKHEAD
    BLACKHEAD --- ---
    SHUUBA: ?
    Jako myslis vseobecne pocitacove rizenejm oponentum (CP), nebo konkretne temhle v Contra? (nevim)
    SHUUBA
    SHUUBA --- ---
    Čus vespolek, nevíte někdo jak se říká těmhle střílejcím pěšákům co po nás šli v Contře? :)

    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    ROMANICAK: ma to planetarni combat a pak i vesmirnej. kazdopadne spousta ship upgradu, modularita i ruzni piloti. akorat monetizace je kokotska, takze nakup komplet deluxe edici pokud chces mit normalni hru.
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    REDSNAKE:
    VIRIK:
    Podle obrazku to snad ani neni ve vesmiru...
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    ROMANICAK: co tohle? Teď to někdo zmiňoval na PS4 auditku, sám to neznám.
    Starlink: Battle for Atlas™

    Na steamu v komentářích někdo píše:
    "Suprová oddechová střílečka s rozmanitou paletou barev"
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    to by bylo taky vhodný zmínit hned na začátku. Taková dost zásadní informace.

    Kdybys měl konzoli, odkážu tě na Ubisoftí Starlink.
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    Hele priznam se, ze to neni ani tak pro me, jako pro synatora, kterej v 6 letech nema absolutne zadnou trpelivost. Zapnout - letet - strilet, to je vono :-)
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    BLACKHEAD:
    Jakoze pul hodiny delat nejaky chozeni a mluveni a "pribeh" nez muzu letet? Vzdal jsem to.
    BLACKHEAD
    BLACKHEAD --- ---
    ROMANICAK: A Freelancer jsi zkousel?
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    VIRIK:
    Ja prave nechci strategii a ani moc staveni lodi. Staci mi upgradovat lode a zbrane a motor a tak, jako to bylo v tom Freespace. A proste litat mise jednu za druhou, strilet a tak. Nicim dalsim se nezdrzovat.

    Zkusim par z toho co pises. Jde mi hodne o to, aby to nebyly veci z roku 2005 a tak, protoze proste neexistovalo nic s rozumnejma texturama a rozlisenim vyssim nez 1600x1200. Mam 4K a musi to proste vypadat epicky, jinak neni ten spravnej zazitek z litani :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam