• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SARKALINASARKALINA®...za sicim strojem
    SQUZZA
    SQUZZA --- ---
    ne za krk ale rovne, uzky... ;))))

    (sem desne chytra ;)))
    SQUZZA
    SQUZZA --- ---
    SARKALINA: dej si tam raminka mas ramena...
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    hm..tak asi zkusim bezraminkovou verzi...ste mi teda pekne zamotaly plany .)
    SMAROWA
    SMAROWA --- ---
    SARKALINA: myslim, ze saty uplna parada ! a ty kadata jsou skvele
    klobouk dolu !!
    SQUZZA
    SQUZZA --- ---
    SARKALINA: se mi libi ty kalhoty i to mezi nohama, jak je to stejna latka tak to vypada dobre.

    saty dobry, ale ta kostka s emi nelibi, ne proto, ze by to bylo na svatbu, ale pac mi pride, ze se to nehodi k tomu materialu nahore a dole. jinak khul raseni a sklady atd.. ;)
    TECZKA
    TECZKA --- ---
    bez raminek, rozhodne.

    kalhoty skvely!
    ELLINOR
    ELLINOR --- ---
    SARKALINA: no myslela sem tim, ze ti to dela neforemny prsa, ale mozna to je jen tou fotkou. jinak se tesim na finalni verzi. a kdyby sis to nekdy rozmyslela s tema kalhotama, tak budu moc rada:)
    ANJA
    ANJA --- ---
    SARKALINA: Souhlasim s tim co rikala Mrs Olivie nebojakseto v Satech, raminka bych nedavala, koneckoncu je tam muzes pridelat potom, ale na svatbu bych sla rozhodne bez. :)
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    vsem dik za komenty!

    jak vyresim spodek, uvidim u stroje, vetsinou nemam presne nalajnovany plany, ridim se podle aktualni situace.
    narasenej vrsek uz je sitej napevno a petky fakt nehrozej .) za jednicky muzu bejt rada..
    jinak na saty zvykla nejsem a satenovej vrsek neni moje parketa. vase nazory se ruznej, ale zkusim to propracovat, s vysledkem se ozvu. dik vsem zatim.
    luckysweety> by sis musela nechat vsechno tak 5x zmensit!
    boo> na letni saticky moc elegantni na me...
    selminek> kabelku sem jeste zatim neresila, ale neco budu muset vymyslet, boty bez podpatku, barva bezova
    ELLINOR: rozved pls, nejak mi neni uplne jasny, co si tim chtela rict asi

    ad kalhoty, ty casem na sobe nafotim...
    KLAARKA
    KLAARKA --- ---
    myslím, že jsou moc pěkný. ale taky by mě zajímalo, jak jsi je vyřešila dole.
    SELMINEK
    SELMINEK --- ---
    SELMINEK: jo, jinak na svatbu si myslim, ze se to hodit bude. Zvlast pokud jdes kamosce nebo tak neco a zaroven je to pak i nositelny v beznym zivote-to se mi libi. Karo samo o sobe moc svatebni neni, ale v kombinaci s tou tmave modrou a jeste tim skladanim jak pres prsa, tak sukni to bude fajn. Co k tomu budes mit za boty a jakou kabelku? Uces dokaze taky model hodit do jine sfery..
    SELMINEK
    SELMINEK --- ---
    SARKALINA: zkusebni je totiz jeste lepsi nez ten nosebni! Js skvele. Saty taky paradni, nemas foto na cele tobe bez podprdy a s nohama? Budes jeste dodelavat raminka nebo to nechas jako korzet? Ja bych treba bez raminek nic nosit nemohla, jednak bych to asi furt popotahovala a jednak mi dost lezou klicni kosti, takze bych to pro svou potrebu doplnila tenkyma raminkama tm.modre barvy, na to bych udelala aplikaci nejake kvetiny nebo listku, ale tak, aby byly trochu jak kdyby vycpane, jestli mi rozumis. Doufam, ze moc nekibicuju, mam do toho nejmin, co mluvit, sama bych neco podobneho neusila..
    ELODY_MELODY
    ELODY_MELODY --- ---
    vypadaj skvěle! já mam slabost pro dekolt bez ramínek:) to nastavení se mi líbí...možná bych to kostkovaný použila zezadu jako takovou nažasenou vložku, potažmo minivlečku
    LUCKYSWEETY
    LUCKYSWEETY --- ---
    SARKALINA: az se toho vseho budes jednou zbavovat, mysli na me. beru vsechno ,)
    saty luxus, takhle bych to nechala, klidne bez raminek
    MONOEGO
    MONOEGO --- ---
    kalhoty z kostky jou super ikdyž tolik neviniká ten roskrok..to se mi na skušebním modelu(pížo) dost líbylo.. teda ženská tys teda produktivní... super
    šaty na svadbu dobré..nedokážu posoudit šaty-jsem chlap
    ale není to divoký,,,
    ANGUA
    ANGUA --- ---
    ACIDQA: :DDD mame stejnej problm koukam :)
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    LABARCHA: mno, myslela jsem to spíš tak, že se mi hodně líbí :)....


    //U mého hrudníku nařasený vršek žádoucí je .) Vykouzlí mi alespoň "jedničky:)))
    LABARCHA
    LABARCHA --- ---
    ACIDQA: -//- nevim teda jak moc zadouci, kazdopado se mi ten vrsek hodne libi... :)
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    já bych ten skládanej vršek rozhodně nechala...5ky jsou spíš žádoucí, ne?:))
    AMOPRA
    AMOPRA --- ---
    SARKALINA: divoké to neni..

    jen bych se bála,aby to dobře oadlo...jak je ten horní díl takto nařasný.dost často se stává,že ve finále vypadáš jako s 5-kami..)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam